Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

Alelluja

Opiekun Serwera

Reputacja

3 Przeciętny

3 obserwujących

Ostatnie wizyty

  1. Niestety Twoje podanie zostało odrzucone. Możesz spróbować ponownie za 7 dni. Aplikacja została odrzucona.
  2. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, nick, hasło). *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
  3. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, nick, hasło). *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
  4. Skarga została odrzucona.
  5. Skarga została przyjęta.
  6. Skarga została przyjęta.
  7. 2 Skoki 150HP 150 AP Własny Sklep Własne Modele Postaci Własne Modele Pięści/Pałki/Walki Zwiększone obrażenia z wszystkich broni Brak negatywnych losów z Ruletki Prefix przed nickiem [V.I.P] Widoczny w tabeli wyników I wiele więcej! 3 Skoki 180 HP 200 AP Własny Sklep Własne Modele Postaci Własne Modele Pięści/Pałki/Walki Zwiększone obrażenia z wszystkich broni Brak negatywnych losów z Ruletki Prywatny Chat Prefix przed nickiem [*SUPER VIP*] Widoczny w tabeli wyników I wiele więcej! VIP: Przelew/Blik/PayPal/PaySafeCard (PSC): 10 zł na 30 dni 20 zł na 90 dni 40 zł na ZAWSZE SMS: 11.07 zł na 30 dni 23.37 zł na 90 dni SVIP: Przelew/Blik/PayPal/PaySafeCard (PSC): 20 zł na 30 dni 30 zł na 90 dni 50 zł na ZAWSZE SMS: 23.37 zł na 30 dni 30.75 zł na 90 dni Można również kupić usługi poprzez inne płatności, takie jak skiny do CS:GO. Aby to zrobić, musisz zgłosić się bezpośrednio do jednego z Właścicieli serwera. Aby zakupić usługę odwiedź nasz Sklep Online lub skontaktuj się jednym z Właścicieli Sieci
  8. Cześć. Nazywam się Hubert, mam 17 lat i chodzę do Technikum Informatycznego. Po więcej informacji zapraszam na JailBreak Ps. GUGU to movement!
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności