Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

Stona

Użytkownik

Reputacja

3 Przeciętny

Ostatnie wizyty

 1. Typ Grafiki: Sygnatura. Tematyka: Coś związane z kratami z więzienia/prison. Wymiary: By idealnie wyglądała na forum. Kolorystyka: Jasny napis grafika moze byc ciemna. Napis/y: "Stona" a pod tym napisem "Admin JB". Inne uwagi: Brak.
 2. Na Tak. +aktywność +mutacja +sm - popracujesz trochę nad zachowaniem i będzie git.
 3. Na TAK +wiek +ogarnia +sm +aktywnosc +przyjazna osóbka
 4. nick w grze: Stona steam ID: STEAM_1:1:162454793 link do steam'a: https://steamcommunity.com/id/Stonaaa/ link do GT: https://www.gametracker.com/player/[Ninja] Stona/137.74.7.15:30050/
 5. Stona

  [Odrzucona]skarga na adminka

  Trochę to mało powiedziane. Powinien to nie oznacza ze musi. Ten gracz nie był pierwszy raz na serwerze a wręcz ma dość duży staż także nie ma o czym dyskutować.
 6. Stona

  [Odrzucona]skarga na adminka

  Przedłużenie rundy do 40 minut. 5minut chodzenia z więźniami po mapie, ustawiłeś więźniów w bramkach i mieli grac do 10 bramek do tego bawienie się markerem. Każdy kto był na mapie i zobaczy demko potwierdzi tego "nieslusznego bana" chyba ze będą to osoby z ts'a na którym rozmawiali. Mikra nadużywałeś dlatego dostałeś muta a na say'u obrazales. Nic więcej nie mam do dodania.
 7. Na TAK +wiek +ogarnia +sm +aktywnosc +przyjazna osóbka
 8. Stona

  [Przyjęte] Podanie

  Na tak +wiek +bardzo spokojny i rozważny gracz +dobrze ogarnia CT, kreatywnie prowadzi +przyjazna osoba
 9. Nick: Stona Wiek: 17 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Jailbreak dla mnie to dobrze znany temat, bardzo dobrze odnajduje się na tego typu serwerach. W 1.6 miałem przegrane jakieś 600 godzin na tamtejszych jailbreakach byłem tam nawet adminem w wieku 13 lat (dodam, że nie miałem mutacji a poziom na tamtym serwerze był dość wysoki). Na ArenieSkilla zacząłem praktycznie codziennie grać od 7 lutego i mam bardzo dobrze opanowany regulamin. Czytałem go kilka razy od góry do dołu i kontaktowałem się z tutejszą administracją gdy miałem jakiekolwiek wątpliwości. Admina chciałbym uzyskać bo na serwerze w godzinach porannych typu 11 jak i późno wieczornych typu pierwsza w nocy zdarza się, że panuje chaos a ja chciałbym utrzymać ład i porządek na serwerze i umilać innym graczom rozgrywkę. Doświadczenie w adminowaniu: Tak jak wspomniałem miałem admina w 1.6 na Jailbrak'u jak i na surfie. Jak długo gram w CS:GO?: +/- 7 lat. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: 19:00-03:00. Link GT: 1:https://www.gametracker.com/player/[Ninja] Stona/137.74.7.15:30050/ 2:https://www.gametracker.com/player/Stona/137.74.7.15:30050/ Znajomość SM: 2/10. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Stonaaa/ Mikrofon: Tak. Mutacja głosu: Tak. Czy przeczytałem regulamin Admina?: Tak.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności