Skocz do zawartości

vilo

Admin JB

Reputacja

6 Przeciętny

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. oczywiscie ze tak +sm +aktywność +wiek
 2. Tak to prawda, ale musisz odróżnić znieważenie kogoś od normalnej opinii. Dziękuje, jak dla mnie temat jest zamknięty.
 3. Gdyby to była normalna opinia to byłoby dobrze, ale znieważyłeś moją osobę publicznie.
 4. Powiedziałeś to kilkukrotnie to jest raz. Druga sprawa to jeżeli ktoś ma wadę wymowy to raczej nie jest jego wina, a po tym jak odniósł się do tego Bagietka to ewidentnie poruszyło to nim więc jest to prowokacja.
 5. Cześć, jak najbardziej odniosę się do napisanej przez Ciebie skargi gdyż nie poczuwam się w jakimkolwiek stopniu winien - zrobiłem to, co się należało. Pierwsza sprawa to dostałeś najpierw gaga za prowokowanie full focusa pisząc na chacie "mama ci dala na fajki?" "mama kupila ci fajki?". Znalazłeś sobie kolejne odbicie poprzez voice chat, co rundę powtarzałeś regułkę "Ej mag-7 tylko nie zgiń teraz" "ej mag-7 nie wygrasz" - czy coś w tym stylu; użytkownik pod nickiem full focus ewidentnie sobie tego nie życzył więc ponownie dostałeś karę za prowokowanie. Żeby zaraz nie było, że on po tym nazwał Cię wulgaryzmem; tak było, ale również otrzymał słusznego mute za obrażanie drugiego użytkownika; przyjął to bez jakiejkolwiek dyskusji, zgodził się po prostu z karą. Bana jak coś dostałeś na 3 dni za ową rzecz:
 6. Nick/SID: vilo Typowane liczby (6): 7, 14, 21, 25, 29, 39
 7. vilo

  [Rozwiązane] Skarga na VILO

  Zacznijmy od tego, że od początku kiedy wszedłem na serwer każdy nadużywał mikrofonu, kiedy uciszyłem 15 osób gadających o tym, jaki Pabixon nie jest zły to od razu powiedziałem by Enzo prowadził w CT. Kiedy tego nie potrafił, dostał ode mnie bana za nieogarnianie. Kolejną rundę prowadził SZNUR, obserwowałem jak prowadził zabawę i całą rundę. Dosłownie po niej zadzwonił do mnie pilny telefon, że mam sprawdzić maila, przeszedłem więc na SPEC'a i poszedłem na maksymalnie pięć minut w afka. Ktoś nadał zabawę i w tym momencie wróciłem, poszły na mnie od razu zarzuty że afcze i nie widzę jak ludzie bugują deagle mimo że osoby które to robiły dostały slay. Kolejny dzień to KD, SZNUR przeszkadzał KCM w zabawie uderzając go kosą. Po skończonych KD od razu otrzymał ode mnie CTbana. Nie wiem dlaczego Wy, jako społeczność JailBreaka traktujecie nas, administratorów jak maszyny; jak jest 15 osób w TT, a 4 w CT i każdy na dodatek coś mówi, a jestem sam to się raczej nie rozdwoję. Dziękuje, miłego dnia.
 8. Zacznijmy od tego, że takowe osoby które widziałem gdy wyzywają otrzymywały ostrzeżenia na chacie (Leon jest tego przykładem). Każdy jest człowiekiem, nikt nie jest robotem więc mogło mi się zdarzyć też tak, że akurat na ten chat nie spojrzałem. Dodam także, że wszystkie komendy są mi znane, a to że ich po prostu nie użyłem to mój błąd.
 9. vilo

  Propozycja na temat zabaw

  Z tym przedłużeniem czasu to nawet i trochę dłużej bo połowa z tego jest blokowaniem się w celach. Reszta jak najbardziej na plus.
 10. Mirage: 19 506 2Maps: 21 798 Arena: 45 268 AWP: 33 316 Rt1: 51 524 Rt2: 60 727 Rt3: 11 102 HNS2: 23 134 JB: 26 720 DR1: 78 149 DR2: 61 892
 11. Pierwsza propozycja jest mega okej, ale druga juz nieco mniej - wiadomo, ze bedzie naduzywanie teog.
 12. Nick: vilo Wiek: 18 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Uważam, iż jestem adekwatną osobą na owe stanowisku z kilku możliwych względów. Pierwszym z nich jest oczywiście mój wiek, co za tym idzie to również opanowanie i dojrzałość. Jestem personą mało konfliktową, staram się wszystkie sprzeczki rozwiązywać łagodnie idąc często na kompromis. Przede wszystkim nie jestem jednostronny, zawsze zwracam też uwagę na drugą osobę. Byłem administratorem na kilku innych platformach, gdzie oczywiście zasady różniły się bardzo mocno, ale nauczyłem się tego, aby za szybko nie brać zaufania do każdego użytkownika. Mogę nazywać się graczem owego serwera od 22 stycznia, lecz mimo takiego stażu zdecydowałem się napisać owe podanie, gdyż należę do tej części osób która dosyć szybko się uczy (Regulaminy opanowane). Nie mam problemu z podporządkowaniem się osobom wyżej posadzonym w administracji bądź tym z dłuższym stażem. Dodam także, że jestem tzw. nocnym graczem, wiadomo że w tygodniu jest szkoła jak i życie prywatne, dlatego często jestem od godziny wieczornych do nawet 2 rano. Doświadczenie w adminowaniu: Jak wyżej wspomniałem, miałem jedynie doświadczenie na platformie Multi Theft Auto, gdzie kilka lat zajmowałem posadę administratorską. Jak długo gram w CS:GO?: Z wszystkimi kontami będzie gdzieś z 2000h. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: W tygodniu; od 21 do 1, a w weekendy zależy; od 10 do 13 lub od 22 do 3 Link GT: https://www.gametracker.com/player/vilo/137.74.7.15:30050/ Znajomość SM: 3/10 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/viloxikowy/ Mikrofon: Tak Mutacja głosu: Tak Czy przeczytałem regulamin Admina?: Tak
 13. +Mutacja +Aktywny +Opanowany Tak
×