Skocz do zawartości

Tornado

Użytkownik

Reputacja

9 Przeciętny

Ostatnie wizyty

 1. Nick : Tornado (kiedyś zygzak) Wiek : 15,5 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Ponieważ, często gram na serwerze i widzę jak gracze się wyzywają nadużywają mikrofonu i generalnie łamią regulamin serwera. Jestem często na serwerze, jestem całkiem rozpoznawalny na serwerze i szanowany przez adminów oraz graczy. Doświadczenie w adminowaniu: Żadne, nigdy nie byłem adminem, ale gnome powiedział ze mi pomoże ogarnąć początkowe rzeczy Jak długo gram w CS:GO?: Od 2017 W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Zazwyczaj od 16 do 22 po powrocie ze szkoły, ale wiadomo, że w dni wolne gram o każdej porze tak naprawdę Link GT: https://www.gametracker.com/player/Tornado/185.30.124.110:30002/ - Aktualne https://www.gametracker.com/player/Zespół Piersi/185.30.124.110:30002/ - stary nick https://www.gametracker.com/player/Jesse Pinkman/185.30.124.110:30002/ - stary nick Oprócz tego miałem jeszcze parę innych nicków ponieważ w ostatnim czasie trochę je zmieniałem, ale niech na dowód tego, że często gram będzie to, że jestem top1 w rankingu Znajomość SM: 3/10 ale będę się na bieżąco uczył Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/zygzak1/ Mikrofon: Tak Mutacja głosu: Tak Czy przeczytałem regulamin Admina?: Tak Jak coś, to to jest mój nick pod którym będę cały czas grał!
 2. Nick : Tornado (kiedyś zygzak) Wiek : 15,5 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Ponieważ, często gram na serwerze i widzę jak gracze się wyzywają nadużywają mikrofonu i generalnie łamią regulamin serwera. Jestem często na serwerze, jestem całkiem rozpoznawalny na serwerze i szanowany przez adminów. Doświadczenie w adminowaniu: Żadne Nigdy nie byłem adminem, ale jestem pewien, że to nadrobię Jak długo gram w CS:GO?: Od 2017 W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Zazwyczaj od 16 do 22 po powrocie ze szkoły, ale wiadomo, że w dni wolne gram o każdej porze tak naprawdę Link GT: https://www.gametracker.com/player/Tornado/185.30.124.110:30002/ - Aktualne https://www.gametracker.com/player/Harry Potter/185.30.124.110:30002/ - stary nick https://www.gametracker.com/player/Zespół Piersi/185.30.124.110:30002/ - stary nick https://www.gametracker.com/player/Jesse Pinkman/185.30.124.110:30002/ - stary nick Oprócz tego miałem jeszcze parę innych nicków ponieważ w ostatnim czasie trochę je zmieniałem, ale niech na dowód tego, że często gram będzie to, że jestem top1 w rankingu Znajomość SM: 3/10 ale będę się na bieżąco uczył Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/zygzak1/ Mikrofon: Tak Mutacja głosu: Tak Czy przeczytałem regulamin Admina?: Tak
 3. Tornado

  Masz czy nie masz?

  Masz szacunek do papieża?
 4. Czyli jak dostaniesz global admina, to nagle zaczniesz wszędzie grać? Na nie
 5. Nick : Zyzgak McQueen Wiek : 15 :c Dlaczego ja mam otrzymać admina? Ponieważ jeżeli mogę, to jestem codziennie na serwerze, dzięki czemu mógłbym pomagać w pilnowaniu porządku. Często zdarzają się też afkerzy, którzy wpisują w konsoli +left i nie są oni przez to wyrzucani z serwera. Doświadczenie w adminowaniu : Nowicjusz, ale pytałem adminów o różne sytuacje na serwerze, jak na nie reagować itp. Jak długo gram w csgo: Od 2015 r, łącznie 2k godzin W których godzinach najczęściej gram na serwerze? : Bardzo różnie, ale przeważnie pomiędzy 16-18 i 20 +, ale teraz będą wakacje więc mogę tak naprawdę cały dzień Link GT : Aktualny - https://www.gametracker.com/player/Zyzgak McQueen/51.77.34.138:30006/ Stary - https://www.gametracker.com/player/Zygzak McQueen/51.77.34.138:30006/ Znajomość SM : 3/10 Link do profilu Steam : https://steamcommunity.com/id/zygzak1 Mikrofon : Tak Czy przeczytałeś regulamin Admina : Oczywiście Oprócz tego pragnąłbym zauważyć, że na serwerze nie ma obecnie 5 adminów.
 6. Nick : Zyzgak McQueen Wiek : 15 :c Dlaczego ja mam otrzymać admina? Ponieważ jeżeli mogę, to jestem codziennie na serwerze, dzięki czemu mógłbym pomagać w pilnowaniu porządku. Często zdarzają się też afkerzy, którzy wpisują w konsoli +left i nie są oni przez to wyrzucani z serwera. Doświadczenie w adminowaniu : Nowicjusz, jedynie to o co podpytywałem różnych adminów. Jak długo gram w csgo: Od 2015 r, łącznie 2k godzin W których godzinach najczęściej gram na serwerze? : Bardzo różnie, ale przeważnie pomiędzy 16-18 i 20 +, ale teraz będą wakacje więc mogę tak naprawdę cały dzień Link GT : 1. STARY NICK 2. AKTUALNY NICK Znajomość SM : 3/10 Link do profilu Steam : LINK Mikrofon : Tak Czy przeczytałeś regulamin Admina : Oczywiście Oprócz tego pragnąłbym zauważyć, e na serwerze nie ma obecnie 5 adminów.
 7. Cześć! Dzisiaj pokażę Wam gdzie możecie uczyć się smołków oraz jakie aliasy Wam w tym pomogą. Alias 1. Jumpthrow. Polega on na tym,że gdy weźmiemy granat do ręki, naciśniemy mouse 1 oraz KLAWISZ to wtedy automatycznie rzucimy granat podskakując. Jest to bardzo przydatne, gdyz wiele smołków trzeba rzucić właśnie tym sposobem. Alias : alias +jumpthrow "+jump;-attack" alias "-jumpthrow" "-jump" bind "KLAWISZ" "+jumpthrow" Oprócz tego podam teraz fajne mapy, które są przeznaczone do nauki smoków/fleszy i nie tylko na wszystkich podstawowych mapach! Mirage - LINK Inferno - LINK Cache - LINK Tak jak napisałem autor ten, zrobił taki poradnik do wszystkich map z puli turniejowej, więc wystarczy,że w wyszukiwarce steam w zakładce warsztat wpiszecie ,,yprac" Gdy już załaduje Wam się menu wystarczy, że strzelicie w napis smoke practice i staniecie na środku w takim okręgu. Gdy już odpalicie mapę musicie się tak ustawić, żeby wszystkie linie były na sobie (0). Musicie wtedy stanąć tak, żeby celować w kółko na ziemii(1). Gdy to zrobicie wystarczy, ze wycelujecie w krzyżyk (2) na niebie lub jakiejś ścianie. Na środku ekranu bedzie napisane, czy smoka rzuca się metodą jump-throw (3), czy stand and throw (rzucamy smoka z miejsca) oraz gdzie ma wylądować smoke/flash i który to jest smoke/flash na wszystkie. 0 1 2 3 0. Przed: Po: | 1. |2. |3. Taki oto poradnik ode mnie, w którym pokazuję również jak korzystać z tych map Liczę na pozytywną ocenę Jeżeli widzicie jakieś błedy, to z chęcia wysłucham krytyki, ponieważ jestem dopiero nowicjuszem tutaj Oczywiście numerki w nawiasach odnoszą się do tych obrazków. Żeby pokazać jak to wyglada.
 8. Tornado

  [Przyjęte] Podanko

  Mozna dać szanse
×