Skocz do zawartości

Dominika

Major Admin Serwera
 • Zawartość

  49
 • Post ratio

  1.32
 • Wpisy

  148
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • System

  Windows

Reputacja

27 Pomocny

5 obserwujących

O Dominika

Grafik
Kobieta
 • Urodziny 06.07.2001

Ostatnie wizyty

 1. Napisz do dowolnego Major Admina* lub Opiekuna Serwera* na Pw, podając odpowiednie informacje(link do podania, nick, hasło). *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do dowolnego Właściciela Sieci. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 2. @ Secret_Servicejutro się tym zajmę Bez sensu są wasze wypowiedzi bo NIE GRACIE na tym serwerze Według mnie takie osoby nie powinny się w tym temacie wypowiadać.
 3. Napisz do dowolnego Major Admina* lub Opiekuna Serwera* na Pw, podając odpowiednie informacje(link do podania, nick, hasło). *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do dowolnego Właściciela Sieci. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 4. Dominika

  Cześć.

  Ale was wzięło, bajo.
 5. Dominika

  Adios

  Adios muczaczalatas
 6. Dominika

  [Odrzucone] Auto Respawn

  Można byłoby coś takie zrobić ale co za tym idzie przydałaby się kolejka... A wtedy z deathrun'a zrobi się speedrun +lvl będzie bardzo szybko nabijany i jest spora możliwość że przez całą mapę w TT będzie jeden i ten sam gracz...
 7. Dominika

  Degradacje

  rafik (Admin DRV2 cs 1.6) nadużywanie admina "L 01/25/2019 - 10:29:11: [admincmd.amxx] KOMENDA: MAPA: "rafik|127|STEAM_0:1:4014590" "de_inferno" "
 8. Dominika

  [Galeria] Dominika

  Kilka zdjęć mojego autorstwa Byłabym wdzięczna za wybranie 2 kadrów (najlepszego i najgorszego) i napisanie co konkretnego Wam się podoba a co nie ^^ Galeria to galeria i kilka może się to znaleźć. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
 9. Hej 5. W podaniach należy wyraźnie zaznaczyć swoje stanowisko wobec kandydata(czy jest się ,,za przyjęciem", czy przeciw niemu). Spam.
 10. 7. Admin ma obowiązek ostrzegać Gracza przed daniem bana, który jest krótszy niż 3 godziny, na say, HUD admina lub przez kick z powodem.
 11. Ban to ban a Ty nie stosujesz się do taryfikatora i bany dajesz na słowo bez dowodów czyli skarga słuszna
 12. Uwierz, nie tylko ja A ostrzeżenie musi być zawsze...
 13. https://forum.arenaskilla.pl/search/?type=core_members&group[55]=1 Można zrobić tak żeby w grupie byli wyświetlani wszyscy a nie tylko ten co ma tą grupę na głównej?
×