Skocz do zawartości

Sm3rf

Użytkownik

Reputacja

3 Przeciętny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick:([Knife] ????????????Sm3rf1k????????????) Nick admina:(Kostek*) Długość bana:(1h) Data i godzina:(14.09.2019 15:01) Serwer: (Jailbreak) Powód bana:(obrazasz na gang chacie) Mapa:(jb_boxer_th) Czemu dostalem bana zamiast gaga ???
 2. Link do steam: (https://steamcommunity.com/id/ciszko/) Link do steam oskarżonego: (https://steamcommunity.com/id/kaczuszka123123123/) Nick oskarżonego: (zwariowany wiktor) Opis sytuacji: (Napoczątku rundy zauwazylem ze kosa mi sie nie rusza i z ctkiem poszlismy na mape na box przed boxem spytalem sie czy mi kosa bije a on ze tak kupilem złoty nóż i nie moglem zabic przeciwnika a przeciwnik mial pelne hp a nawet weszlem w przeciwnika co widac na demku) Serwer: (Jailbreak) Dowody: (Demko z mapy jb_buyukisayan)
 3. Sm3rf

  [Odrzucone] PODANIE JB

  Każdemu w życiu trzeba dać szanse się wykazać
 4. Sm3rf

  [Odrzucona]Skargunia JB

  Potwierdzam byłem ;)
 5. Nick:(Sm3rf Jailbreak) Nick oskarżonego:(他媽的老寶貝) Opis sytuacji:(Odkąd weszłem na serwer zaczął pisac moje dane a później wyzywać) Serwer: (Jailbreak) Dowody:(Demko z mapy jb_urwis o godz 22:35 ) Pozdrawiam Sm3rf
 6. Nick:(Sm3rf Jailbreak) Nick oskarżonego:(Kiper) Opis sytuacji:(Freekilował) Serwer: (Jailbreak Arena Skilla) Dowody:(Demko z spy vs spy) godz. około 1-2 w nocy.
 7. Nick:(Sm3rf Jailbreak) Nick oskarżonego:(kolednik) Opis sytuacji:(Freekilował) Serwer: (Jailbreak Arena Skilla) Dowody:(Demko z cloudsów (nwm jjak dokładnie sie mapa nazywała) dust_v50 i z jb_new_chernobyl ) godz. około 1-2 w nocy.
 8. Sm3rf

  Cheater

  Nick:(Sm3rf gram na jailbreaku) Nick oskarżonego:(Kiper) Opis sytuacji:(Kiper bije szybciej z kosy i raz dostałem jak stał plecami) Serwer: (Jailbreak Arena Skilla) IP/SI(STEAM_1:1:240517391) Dowody:(Demko mapa jb_new_chernobyl i dust_v50)
 9. Sm3rf

  [Przyjęta]Skarga - celowe FK.

  Potwierdzam.Bo.Byłem!
 10. Mam problem ponieważ chciałem sobie kupic svipa na zawsze a okazało sie ze płatnosc psc jest zablokowanie help Pozdrawiam Sm3rf
×