Skocz do zawartości

Prutak

Użytkownik

Reputacja

1 Przeciętny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Nigdzie nie napisałem, że nie zasłużyłem na muta, ładnie wszystko opisałem zgodnie z prawdą: Tu bardziej chodzi o wymiar kary, brak ostrzeżenia i cały obraz sytuacji. Osobiście lubię spędzać czas na serwerze, jest to serwer 4fun i mi też zależy, żeby na serwerze był względny porządek bo to sprawia i sprawi, że więcej graczy będzie przychodziło na serwer, ale 5 sekund niewinnej dyskusji nie powinna być powodem godzinnego muta, szczególnie biorąc pod uwagę okoliczności - rtv, czekamy w celach na zmianę mapy, nikt nie prowadzi, każdy śmieszkuje. I jak też wspomniałem wyżej - teraz albo muszę się męczyć - bo gra bez mikrofonu średnio sprawia przyjemność szczególnie na takim serwerze jak JB, albo przestać grać - co też opcją jest mierną bo jak wspominałem lubię tu grać i chyba nie ma konkurencyjnego serwera jb. A za mało istotne przewinienia dawanie wysokich banów zniechęci ludzi do grania co też spowoduje spadek jakości rozgrywki na serwerze. Ty jako admin posiadający władze na klawiaturze powinieneś zwracać na to uwagę i nie podchodzić to tego w sposób: "może powinienem upomnieć, może nie, nie ważne, ważny jest nadany mucik". Nie chce być niemiły i pisać z czym mi się to kojarzy
  2. Nick: Prutak, serwer JB Nick oskarżonego: Kopus, admin Opis sytuacji: Przy wyborze mapy (z rtv, tak więc mapa zmieniała się za nieznacznie długi czas - to ważne), ktoś zaczął mówić, że powinniśmy wybrać cloudsy, zdecydowanie się nie zgadzam z tym faktem gdyż uważam, że ta mapa jest słaba a przy okazji dosyć często występuje na serwerze i powiedziałem cytuje: "wszystko byle nie clodusy". Po czym nastąpiła kłótnia i trochę zacząłem się przekrzykiwać z tą drugą i trzecią osobą za co dostałem muta na 60 minut (reszta osób nadużywająca mikrofonu też, nie pamiętam nicków). I teraz tak: - Dostaliśmy muta bez ostrzeżenia - Punkt 7 powinności w regulaminie adminów: Co prawda nie jest to nakaz, ale miło by było dla stałego gracza który już trochę pograł na serwerze trochę wyrozumiałości, szczególnie, że runda nie była prowadzona, siedzieliśmy w celach i czekaliśmy na zmianę mapy. - Osobiście trochę mi żal 60 minutowego muta ponieważ, na serwer głównie wchodzę porozmawiać z innymi graczami i wychillować się - brak mikrofonu mi to uniemożliwia. Oprócz tego często jestem w ct i prowadzę i jak poprzednio - brak mikrofonu mi to uniemożliwia. Serwer: JailBreak Dowody: sytuacja wydarzyła się chyba na mapie jb_moon, w każdym razie ok godziny 17:30 (nie znam dokładnej daty, no ale po dacie banu bardzo łatwo będzie do tego wrócić, w axm bans jeszcze nie znalazłem swojego muta) Wnoszę albo o unmuta, albo chociaż skrócenie go do 30 minut i może przekazanie adminowi Kopus, że często upomnienie wystarczy, nie trzeba się od razu rozpędzać, chyba nie po to jest instytucja admina, żeby banować na lewo i prawo. PS: Kopuś jako admin był święcie przekonany, że nie musi dawać ostrzeżenia przed banem/mutem na mniej niż 3h co jest prawdą, ale to chyba nie znaczy, że musi czyhać i banować od razu za każde przewinienie. edit: poprawiłem z ban na mute i literówkę:).
  3. Kiedy miałem przeprosić? Przed zabiciem czy po? Czy jak ktoś nie wykonuje poleceń też powinienem przepraszać? Pierwszy podpunkt punktu dziewiątego regulaminu:
  4. Po 1. nie wiedziałem, każdy jest w stanie wpisać !sklep i kupić awp. Po 2. 1 fk i ct ban bez ostrzeżenia?
  5. Nick: Prutak Nick oskarżonego: Chakra Serwer: Jailbreak Opis sytuacji: Grałem sobie elegancko w CT, zabiłem terrorystę który miał awp na plecach (jeszcze przed otworzeniem cel) i dostałem ct bana od Chakry. Wcześniej Chakra uznał, że zrobiłem fk na innym uczestniku zabawy, ale nawet tego nie widział, a fk nie było - poczułem się zagrożony + brak pozycji buntu po moje komendzie. Serwer: Jailbreak Dowody: Sytuacja z przed chwili, ok 13:25 na mapie minecraft snow, lub coś w ten deseń. Jak tylko pojawi się demko to wrzucę.
×