Skocz do zawartości

Dawon123 -†- Key-Drop.pl

Użytkownik

Reputacja

23 Ambitny

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Proszę o dokładne przejrzenie demka . p.s To była prowokacja na tobie matysiaku
  2. Nick:(Na jakim grasz na serwerze): DawonQ Nick admina:(od którego dostałeś admina): Nie jestem pewien ale raczej Matysiak Długość bana:(Czas bana): Perm Data i godzina:(dostania bana): Nie wiadomo ( ponieważ w sourcebans nic na ten temat nie ma ) Serwer: (Serwer na jakim otrzymałeś/aś bana): JailBreak Powód bana:(podany przez admina): Powod ,, AIMBOT " Mapa:(Mapa na której dostałeś bana): Nie powiem poniewaz nie pamietam i tak jak wspomnialem wyzej w sourcebans nic na ten temat nie ma .
  3. Nick:(Na jakim grasz na serwerze) Dawon123 key-drop.pl Nick oskarżonego:(Osoby, na którą składasz skargę): Matysiak Opis sytuacji:(Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana): Pierwsza sprawa, podczas gdy warden zginął WSZYSTKIE polecenia zostały odwołane . Wiec gdy znajdowaliśmy się w klatce mieliśmy prawo iść w swoją stronę skoro poleceń nie było . Pan wspaniały , jakże i najlepszy administrator serwera jailbreak uznaje to za próbę buntu . Miałem plan iść do secreata i pójść do gr ( ale to inna sprawa ) . Ta sama sytuacja odbyla sie dwie rundy potem z uzytkownikiem ,, skosny fabian ". Dobrze druga sprawa to ,,1. Admin ma obowiązek posiadać identyczny lub podobny nick do tego, który podał w podaniu. " . Jest jakiś nowy administrator hmm z nickem ,, ✌︎ ■︎ □︎ ■︎ " Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie): JailBreak Dowody:(Screeny, demo, poproszenie H@ o logi serwera, HLTV lub minimum 3 innych Graczy): Demko ba_arizona_2_2 . ( Polecam sprawdzić skargę dokładnie )
  4. ( nie jestem pewien czy mogę odpisywać w mojej skardze , jeśli nie to przepraszam ) Nie rozpoczynałem ŻADNEJ zabawy. Pobawiłem się z resztą serwera ( tt ) w podchwytliwe pytania . Michał może potwierdzić bo był przy tej sytuacji .
  5. Nick:(Na jakim grasz na serwerze): Dawon123 key-drop.pl Nick oskarżonego:(Osoby, na którą składasz skargę): Matysiak Opis sytuacji:(Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana): Sytuacja wydarzyła się na mapie jb_nm_kistroll_b1b. Według regulaminu z sekcji "Zasady Więźnia" pkt. 4 , a brzmi one tak ,, . Więzień nie może prosić o wykonanie życzenia typu: Zaśpiewaj X godzinną piosenkę, odrób osobie X pracę domową itp."). nie muszę wypowiadać na życzeniu zdań typu ,, Jestem na strzała trzydzieści razy " bądź ,, Matysiak jest lepszy , trzydzieści razy ". ( tak jakby patrzeć to podchodzi pod wyzwiska ) Sądzę iż ct ban nadany dla mnie jest bezpodstawny. Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie): JailBreak Dowody:(Screeny, demo, poproszenie H@ o logi serwera, HLTV lub minimum 3 innych Graczy): demko z jb_nm_kistroll_b1b
  6. Tak. Zamienienie go na (np.) tzn. Venoma :https://gamebanana.com/skins/170636
  7. Nick:(Na jakim grasz na serwerze): Dawon123 -†- key-drop.pl Nick oskarżonego:(Osoby, na którą składasz skargę): Matysiak Opis sytuacji: Sądzę iż ta osoba nie potrafi się zachować w roli administratora. Postanowię udowodnić to w kilku argumentach. Moim pierwszym argumentem jest faworyzacje gracza ( administrator faworyzuje gracza akcja odbywała się przed celą .) Moim drugim argumentem jest , nie ogarnięcie podstawowych komend typu mute administrator tłumaczył się następującą ,, posiadasz te same krzyżyki w nicku i dlatego dostajesz muta " jest to nie dopomyślenia ( skoro w waszej skali jest opisane ,, 3/10 - ogarnięcie komend w sm_admin) . jest coś takiego jak status jeśli dobrze się orientuje. ( oczywiście też przyznam że poniosło mnie trochę iż dostałem dwa/trzy razy mute.) Moim trzecim zamykającym moją skargę jest nadawanie zbyt dużych , czasowych ,, mutów " na użytkownika ,, Mów mi krzychu " sądzę iż powinien to potraktować bardziej poważnie niż rozpoczynać konwersacje i drążyć ją . Serwer: JailBreak Dowody: 22.07 o 19:50 na mapie jb_facebook
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności