Skocz do zawartości

air0

Użytkownik

Reputacja

3 Przeciętny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Coś jest w tym popsute, mam 2 lata na tym serwerze.
  2. Nick: (Na jakim grasz na serwerach) ST4INED Wiek: 12 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: (Przekonaj nas, że jesteś odpowiednim kandydatem) Ponieważ chcę pomagać nowym graczom, którzy wchodzą na serwer i zadają pytania, oraz chce reagować na zgłoszenia i nikogo nie faworyzować. Oczywiście przestrzegając taryfikator i regulamin adminów. Chcę też banować delikwentów, którzy łamią regulamin. Doświadczenie w adminowaniu: (Jaki czas się tym zajmujesz itp.) Miałem admina na jednej serwerowni, ogarniam komendy SM, przestrzegałem regulaminu. Jak długo gram w CS:GO?: 2k godzin W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Zależy, w weekendy mogę być po 5h (od 11:00 do 15:00 lub więcej) W tygodniu też tyle. Link GT: (Ukazuje czas spędzony na serwerze, można podać kilka linków) https://www.gametracker.com/player/%5BPtySie%5D%20ST4INED/185.73.228.158:30004/ (Coś jest popsute w tym, gram na tej serwerowni 2 lata) Znajomość SM: (Skala określona w regulaminie sieci) 3/10 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/stained_offi/ Mikrofon: (Tak/Nie) Tak Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Kilka razy.
  3. Nie każdy umie sobie poradzić na gamebanana
  4. Propozycja to: Dodanie opcji testowania danej postaci Treść: Chodzi w tym oto, że gdy mamy kredyty na jakąś postać, a nie jesteśmy pewni jak wygląda, to możemy ją przetestować na 15 min, np: mogła by być taka komenda "!test <nazwa_postaci>". To tyle
  5. Nick: ¥ Air0 ¥ Nick admina: ▂ ▃Piotr▃ ▂ Długość bana: 30min Data i godzina: 09.06.2019 , 11:4x Serwer: Deathrun v2 Powód bana: odbijanie Mapa: nie wiem Chcę dodać, że zrobiłem to przypadkowo, nawet o tym nie wiedziałem, wiem że mi się popsuje reputacja na serwerze, połowa serwera mnie nie będzie lubiła, ale chce to wyjaśnić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności