Skocz do zawartości

kajoj♛

Użytkownik

Reputacja

2 Przeciętny

1 obserwujący

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. Oczywiście że NIE, najpierw naucz się kultury bo za te twoje wyzwiska nie raz dostałeś ode mnie muta i z tego co pamiętam to również jakiś ban był za to.
 2. Trochę taki botek ale każdemy szansę trzeba dać, duży plus oczywiście za wiek i zachowanie
 3. Nick:kajoj ♛ Wiek: 20 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Aktywność administracji spadła no a ktoś musi pilnować porządku Doświadczenie w adminowaniu: Na #1 miałem jakoś łącznie z 8 miesiecu no ale aktywności tam nie było bo serwer stoi pusty a samemu to tak słabo się gra no i bot dał degrada wczoraj Jak długo gram w CS:GO?: Ponad 2,5 roku będzie W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Różnie zależy jak kończę pracę ale tak mniej więcej po 16 Link GT: https://www.gametracker.com/player/kajoj ♛/185.40.196.238:30025/ https://www.gametracker.com/player/kajoj♛/185.40.196.238:30025/ Znajomość SM: 4 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/kajkoj/ Mikrofon: Posiadam Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Tak
 4. @ Izz_Aldinniestety ale na #1 aktualnie nie da się czegoś takiego sprawdzić bo tam można spotkać max 7 osób z czego to i tak rzadkość.
 5. Nie rozumiem co ma do tego czy żyje czy już nie ?
 6. Dokładnie tydzień temu (30.04.2019) na serwerze było ponad 20 osób i var skakał nawet do 40 więc nie pisz mi tu że nie ma, no chyba że przez ten czas zmienili tą maszynę, o której piszesz ale w co wątpię.
 7. Dokładnie tak skoki varu zarówno jak na #2 i #1 występują tylko i wyłącznie wtedy gdy na serwerze jest z tego co się nie mylę to około 18 osób. Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem będzie zmniejszyć liczbę miejsc na serwerach niż przenosić #2 na #1 bo to i tak nic nie da.
 8. kajoj♛

  [Przyjęte] Podanko

  To dobra zerowa aktuwność ;DDD
 9. Nick: kajoj♛ Wiek: 20 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Ponieważ nie ma żadnego admina na tym serwerze Doświadczenie w adminowaniu: Miałem już admina na tym serwerze coś około 7 miesięcy ale nie miałem czasu na gre i deg poleciał Jak długo gram w CS:GO?: Jakoś 2.5 roku gram w te pistolety łącznie ponad 3kh W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: To zależy ale raczej po 14 Link GT: https://www.gametracker.com/player/kajoj♛/51.77.34.138:30000/ ilość godzin dupy nie urywa bo od wczoraj można powiedzieć że zaczałem znów grać w csa Znajomość SM: 4 chyba Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/kajkoj/ Mikrofon: Mam Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Tak
 10. kajoj♛

  [Odrzucone] Podanko

  §5.1. Aplikant musi mieć co najmniej 16 skończonych lat. Podanie powinno być od razu odrzucone. Na NIe
 11. kajoj♛

  [Odrzucone] podanie

  O przepraszam słownik w telefonie. Nie wydaje mi się ale nie mam zamiaru się tu z tobą kłócić bo za niski poziom intelektualny reprezentujesz. Spam, takie rozmowy na pw.
 12. kajoj♛

  [Odrzucone] podanie

  @ Joski a kim ty jesteś żeby się na mój temat wypowiadać? Sądzę że nikim więc uspokuj te swoje 15 lat. Spam, takie rozmowy na pw.
 13. kajoj♛

  [Odrzucone] podanie

  §5.1. Aplikant musi mieć co najmniej 16 skończonych lat. Po co ten regulamin jak nikt się do niego nie stosuje? Jestem na NIE
×