Skocz do zawartości
idol

Tragiczna opinia tragicznego człowieka

Rekomendowane odpowiedzi

Opinie niżej są tragiczne więc przynajmniej to lekko naprawie... 

 

Będzie głównie pisane o:

- Ludziach z forum oraz zachowania. 

- Serwerach 

- Właścicielach 

Będą tutaj również pozytywy oraz negatywy. 

Oraz lekki skrót mojej przygody na AS 

Tak więc rozpoczynamy ;)) 

Na pierwszy ogień idą ludzie z forum którym palma odbija przez ilość rang mowa tutaj głównie @ SchMidT'a. 

@ SchMidTposiada zbyt dużo rang przez co zazwyczaj olewa swoje obowiązki dobrym przykładem jest ACT gdzie od groma jest odwołań oraz zgłoszeń. Zajmuje on zbyt dużo miejsca w rangach "wyższych"

gdzie są ludzie którzy bardziej zasługują na takie rangi. Dobrym przykładem jest @ Ciosekgdzie chłopak robi dużo dobrego w redakcji, dobrze wykonuje swoje obowiązki jako UBT lecz nie dostaje on tylu "szans" co kolega wymieniony wyżej ;)). Ludźmi którzy nie powinni się wychylać są np. ja (xd), @ SKJ. Patrząc na nasze zachowanie na forum jest tragedia oraz dziecinada. Kłótnie są o byle gówno oraz nasze rangi (UBT/ACT) 

powinny reprezentować jakiś poziom niestety nie są wyciągane żadne konsekwencje... Ludzie którzy zasługują na szanse czyli wcześniej wymieniony @ Ciosek, @ Nice One(chodzi o to by dostał moda) , @ Briz0 bo chłopaki się przynajmniej starają na forum coś zrobić więc zasługują na szanse żeby mieć rangi wyższe w ich przypadku są to : Major.

Ludzie weterani którzy jeszcze mają rangi a już śpią troszkę np. @ raveNod jakiegoś czasu jego aktywność na forum lekko spadła zaczął zajmować się discordem i odrzucił forum na drugi plan więc mógł by zwolnić miejsce nowym osobą żeby mogły się wykazać (I tak cię kocham misiu jesteś jedną z lepszych osób tutaj). Ludzie którzy wkurwiają głupotą.. są to @ T0M3K, @ Chkr, @ Mat3usz.

Żeby wymienię po jednej pozytywnej i negatywnej rzeczy bo każdy ma jakąś pozytywną cechę... 

Tak więc @ T0M3Kjest irytujący swoim zachowaniem na chatboxie patrząc co on czasem pisze to można się załamać jest to pisanie tak mocno bezsensowne że czasem nie rozumiem z jakiej paki on posiada tego m@  lecz za to stara się też być pomocny na serwerach i na forum choć troszkę.  

@ Chkrzachowanie dziecinne na forum i serwerach wszędzie gdzie się doda swoje 5 groszy żeby tylko coś napisać w sumie to samo co u delikwenta wyżej lecz jeśli chodzi o pozytyw to co raz lepiej mu wychodzą grafiki może kiedyś mu się osiągnąć poziom @ raveN@miszczkox420

@ Mat3usztutaj to ręce opadają skoro zachowanie już niszczy psychicznie. Chęć zabłyśnięcia na forum tak nie wychodzi że się płakać chce typu chęć napisania mądrej rzeczy np. pytanie dnia @ xBonio'a o studia gdzie jechał słowo w słowo z neta. Lecz można mu powiedzieć że chce pomagać nie tylko na forum lecz też na serwerach AS. 

Dobra teraz serwery

Rozpoczynamy JB. 

Ogółem gdy @ SK4N3Rbył m@ to jeszcze to wyglądało lecz odkąd White przejął serwer jest tragedia.. zachowanie administracji średniawa w chuj, comunity robi co chce i ma gdzieś zasady ostatnio tak było gdy Tosiek wraz z Keziakiem mieli majora aka las jak ch0i. 

AWP.... odkąd w sumie @ F4n4tyK.stracił m@ rozpoczęła się tam samowolka ze strony graczy/administracji gdzie admin może sobie zwyzywać od "pedała", "śmiecia" i dostaje tylko ostrzeżenie. 

Przecież to jest absurd że tak ma być bo to jest tragedia oraz ludzie którzy mają nie jednego VAC'a mają szansę mieć admina to kpina nad kpinami... 

HNS, Drki nie rozpiszę się słabiutko znam w sumie 1.6 też nie pisze.

Only Mirage - @ Termiinie umie utrzymać adminów by nie wyzywali graczy. Admini se mogą rzucać kurwami i mieć gdzieś a gracze za jedno "japierdole" dostają muta na ileś minut.... też to że wszystkie są odwołania z mirka i to tylko od jednego administratora (chodzi o Sadystkę) gdzie taka osoba nie powinna mieć takiej rangi skoro ciągle są odwołania od jej decyzji oraz cały czas adminka prosi ACT by rozpisali za nią demko przez to że nie ma humorku akurat dzisiaj... 

2 Maps - Miejsce które umarło nikt nie chce się zajmować tym serwerem bo nie ma graczy... Jeśli @ xBoniochcesz jeszcze jakoś ożywić ten serwer to musisz zmienić go na np. Only Mirage 2 albo tak jak było w mojej propozycji na Retro Mapsa oraz znalezienie dobrej osoby na to stanowisko i tutaj dobrze by się sprawował moim zdaniem @ Ciosek, @ SK4N3R

1vs1 oraz Reateków nie oceniam bo tam wszystko dobrze hula m@ robią na moje wszystko dobrze. 

Właściciele....................................... 

Głupota @ xBonioczasem dobija nie potrafi pokazać argumentów na to że ktoś zrobił coś nie odpowiedniego.. Dobrym przykładem jest skarga @logo713x13.pngKoncugdzie SKJ wyzywał młodszych więc ich broniłem, na dodatek mi się jeszcze dostało po uszach mocniej więc nie mów mi nigdy że ja jestem nie odpowiedzialny lub nie miły... Pisałem żebyś mnie nie oceniał bo mnie nie znasz, wiesz czemu jest to tak napisane? Bo w tym mam racje nie potrafiłeś mi udowodnić  dlaczego KamyK' oraz Easyy dostali bany oraz sytuacja ze skargą.... Czasem twoje zachowanie mnie załamuje... Wiesz o tym w 100% że się nie boje bana ani krytyki mam nadzieje że też potrafisz zaakceptować ją jak facet ;)).

@ Avgariatwow powrót boga zaliczony kilka dni temu. Zajmujesz się forum w godzinach nocnych wszystko fajnie hula tylko odkąd została zmieniona maszyna forum przestałeś żyć.. odezwiesz się raz na rok 

naprawisz coś od czasu do czasu... Cóż fajnie by było gdybyś czasem zaczął uczestniczyć w życiu ze społecznością (tak rozumiem studia itp.).

Największym negatywem jest comunity które z roku na rok się psuje. Z każdą chwilą pogarsza się a rangi wyższe nic z  tym nie robią że admini se wyzywają graczy od ścieków itp.

Pozytywem jest rozwój forum Właściciele robią wszystko by gracze mieli co najlepsze (nie zawsze się udaje) lecz się starają. 

Szybki skrót mojej przygody na AS 

- W sumie 2 lata mi stykają zaraz a na forum zaprosił mnie były admin ONLY AWP @FROZ11 i on zainspirował mnie do napisanie na o wy serwer. Udało mi się zostać administratorem po dwóch podaniach..

- Siedziałem na forum aż otworzyli serwer 1vs1 którym chciałem się zająć kiedyś teraz się cieszę że tego nie wziąłem na siebie. Zostałem tam adminem dzięki Blacky(XDDDD) powiedziała mi że się nadam bo miły chłopak jestem oraz pozytywny dla społeczności AS. 

- Zrezygnowałem z rang odszedłem z powodów problemów zdrowotynch oraz psychicznych bo w tym czasie dopadło mnie sporo zła w moim życiu a nieszczęścia lubią chodzić parami.

- Zacząłem wracać do życia w IRL i na forum dziękuje @ 7daysbo w sumie zaraz nam 2 lata zbiją razem od AWP areny do AWP innych sieci dzięki że jesteś bo też mi pomagałeś zmierzyć się ze strachami oraz pocieszałeś gdy byłem bez siły. 

- Złożyłem podanie na JB byłem tam jednym z lepszych adminów według @ tos1ek i byłem z tego dumny.

- Spróbowałem szansy na UBT i udało mi się siedzieć ponad 4/5 miesięcy z ową rangą gdzie dowiadywałem się wielu ciekawych rzeczy.

- Yamakashi zaproponował Beniowi że potrzebuje pomocnika do ogarnięcia AWP więc zaproponował mnie. Ucieszyłem się bo to był mój cel najważniejszy na AS i najwyższa ranga którą tutaj posiadałem. 

- Niestety błędy przeszłości zniszczyły mnie... Moje zachowanie było skandaliczne oraz skam choć Benio dalej nie poznał całej historii lecz no okey czas byś wreszcie się dowiedział.

Seven posiada ts3 i miałem przekazać pieniądze za VIP'a nie dałem i zgubiłem pin PSC więc kilka dni/tygodni później oddałem pieniądze oraz pomagałem mu lecz cóż wyjebane teraz i tak pewnie po tej szczerej opinii dostane degrada (XD).

- Siedziałem na incognito nic nie robiąc i byłem "heiterem" AS 

- Dostałem w sumie UBT kolejną szanse bo każdy wie że to jest coś co bardzo dobrze potrafię i ciężko się z tym kłócić. 

 

Nie boje się mówić w negatywach o AS bo nigdy nie byłem tchórzem i nie byłem bałem się konsekwencji. 

Chciałbym pozdrowić osoby które najbardziej mi pomagały siedziały ze mną cały czas i wspierały. 

 @ 7days, @ Ciosek, @ SK4N3R, @logo713x13.pngRUMUN_Andrzej, @ raveN, @logo713x13.pngMikru, @miszczkox420(bo mnie pobije).

 

 

 

 

Edytowane przez ravii
 • Lubię to! 3
 • Smutne. 4
 • Haha! 1
 • Kocham to! 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, żeś się rozpisał (y)

Wielki +++

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt. 

tragiczna

 • Smutne. 1
 • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne podsumowanie <3, aż specjalnie wszedłem i przeczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czytało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat zbyt wielu rang były i wypowiedzi i rozmowy, i tak jest to samo i tak. Żadna opinia tego nie zmieni i to jest fakty, jak zawsze rzucany jest przykad Schmidta, trafna lecz już obeznana uwaga.

11 godzin temu, ravii napisał:

@ SKJ. Patrząc na nasze zachowanie na forum jest tragedia oraz dziecinada. Kłótnie są o byle gówno oraz nasze rangi (UBT/ACT) 

Z tym idzie się zgadzać w dużej części, lecz nie zawsze. Często sam SKJ puszcza dosyć dużo zaczepek w stronę głównie Schmidta... Co to twojego zachowania, imo i tak lepsze niż twoje stare zachowanie i niż połowy areny, więc aż tak się nie obwiniaj :v.

11 godzin temu, ravii napisał:

powinny reprezentować jakiś poziom niestety nie są wyciągane żadne konsekwencje

Przypominają się tematy np. Pike i jego groźby, że mnie znajdzie i pobije bo pocisnąłem z niego beczke, za co dostałem jedyne co "To ty go sprowokowałeś, więc może ci grozić." Trafny punkt :v.

*(Pozwolę sobie dodać coś od siebie w tej sprawie dla przyszłych pokoleń. O ile dobrze pamiętam to sprawa wyglądała tak, że wypłynął twój fb na forum ze zdjęciem i "udało mi się" to przejrzeć. Poprzez twoje zachowanie, opryskliwość i wyzwiska w moją stronę na cb (nie pamiętam jaki był tego powód) napisałem coś w stylu, że nie powinieneś w ogóle poruszać mojego tematu bo jesteś 5 lat młodszy i twoja pewność siebie wynika tylko i wyłącznie z bariery którą stanowi internet. Dodałem również, że prawdopodobnie irl nie byłbyś taki pewny siebie i śmiały stojąc ze mną face2face.

Nie napisałem wtedy niczego co nie byłoby zgodne z logicznym myśleniem o danej sytuacji w przełożeniu internet->prawdziwe życie.

Mam nadzieję, że wyjaśnione bo nie chcę jakichś niedomówień/nieścisłości ze względu na wyciąganie czegoś takiego z przeszłości.)

//pike

11 godzin temu, ravii napisał:

Ludzie weterani którzy jeszcze mają rangi a już śpią troszkę np. @ raveNod jakiegoś czasu jego aktywność na forum lekko spadła zaczął zajmować się discordem i odrzucił forum na drugi plan więc mógł by zwolnić miejsce nowym osobą żeby mogły się wykazać

Racja, od kiedy DSC zaczął żyć, Raven naprawdę opuścił forum. Czy można mu się dziwić? Oczywiście że nie. Warto zaznaczyć, że gość pracował 5 miesięcy na awans z PM do M, gdzie ludzie dostają takie rank upy w 3 tygodnie. Tak samo znudzily mu się takie typowe 0 komórkowe wypowiedzi które on musi czytać.

11 godzin temu, ravii napisał:

Ogółem gdy @ SK4N3Rbył m@ to jeszcze to wyglądało lecz odkąd White przejął serwer jest tragedia

Co tydzień staram się wchodzi na aktualne JB, i trzeba przyznać rację. White stoi i nic nie robi, a JB ewidentnie upada. Cóż, musimy liczyć na jakiekolwiek pozytywy ze zmianą m@. Co do sytuacji Skanera, widać było że mu się to nudzi, i już miesiąc/dwa przed rezygnacja pytałem kiedy rezygnuję, bo widać było brak weny i zaangażowania.... Po prostu pawko się tam wypalił.

Co to Mirka, już od dłuższego czasu można było zaobserwować brak umiejętności pracy i wyciągania kar termiego, do swoich adminów. Pamiętając bardzo dużo skarg o to, że albo ktoś nie daje wcale muta, albo za jedną ku*we muta umiał dać.

2 Maps - Serwer który zapowiadał się od początku na deda, gdyby nie Seven. To co gość zrobił to była poezja, graczy dochodziło, serwer pełny i.... Niestety właściciele, którzy nie chcieli inwestować w lepszą maszynę, aby serwer wytrzymywał full osób. Seven odszedł, a serwer umarł za czasów VexSo. Szkoda Sevena, który robił konkursy i kręcił tam takie wyniki, że to było coś pięknego. Sama społeczność była świetna, a teraz zostaję pluć sobie w brodę.

Co do 1v1, nie ma co mówić. Mroxer zrobił swoją robotę dobrze, choć chętnych na zostanie adminami nie ma dużo. Chwała mu za to, bo przynajmniej można zobaczyć coś o co się dbało, w najlepszym możliwym stanie.

Co do sprawy Właścicieli, wiemy jak to było. Częste zapominanie zabierania praw, różne głupie sytuacje. Samego mnie, strasznie to bolało gdy siedziałem na 1v1 i kminiłem, co nie działało, lagowało serwer itp. a na odpowiedź musiałem czekać dwa/trzy dni.... A i tak nie była zadowalająca.

11 godzin temu, ravii napisał:

Największym negatywem jest comunity które z roku na rok się psuje. Z każdą chwilą pogarsza się a rangi wyższe nic z  tym nie robią że admini se wyzywają graczy od ścieków itp.

No co tu mówić, inny komentarz niż +1 byłby samozaoraniem. Community na 90% serwerów upada, rangi wyższe mogą ci nawet nacharać na ryj na CB a i tak nic nie dostaną, nawet upomnienia. Co do adminów, to nieporadność M@ się sprowadza do takich zachowań.

 

11 godzin temu, ravii napisał:

- Siedziałem na incognito nic nie robiąc i byłem "heiterem" AS 

"Naczelny Hejter" AS back?

 

Opinia, której chyba tutaj jeszcze nie było. Chciałbym się wypowiadać również na aktualne tematy, ale na AS wchodzę średnio co 3 dni, więc nie mogę w nich uczestniczyć. Jestem jednak zadowolony, że poczyniłeś kroki. Od pytania czy moja siostra umie anal XD :kappa:, do naprawdę dobrych wypowiedzi i samokrytyki... Czego mi często brakło. Chciałbym jeszcze pogadać z tobą chwilę na pw, odnośnie niektórych spraw. Ale twój progres jest niezliczony, i liczę że nie wróci na stan regressu. Opinia wyborna, imo najlepsza z całej areny... Liczę, że po tym nie dostaniesz dengu :v. A jak dostaniesz, to przynajmniej Naczelny Hejter wróci xD.

 • Lubię to! 1
 • Wrr! 1
 • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Bonio nie jest leniwy, i nie olewa tego co zobaczy, tylko po prostu ma za dużo rzeczy na głowie żeby przejrzeć każdy temat na forum. 

Pewnie nie raz się zdarzyła sytuacja że miał coś robić z x serwerem tylko po prostu zapomnial z powodu braku czasu. 

Co do opinii:

+Za '' długie '' w porównaniu do innych opinii podsumowanie serwerów. 

+Za przedstawione pozytywy i negatywy Areny. 

'' Ogółem gdy @ SK4N3Rbył m@ to jeszcze to wyglądało lecz odkąd White przejął serwer jest tragedia.. '' 

Tutaj się muszę zgodzić ponieważ według mnie decyzje White są tragiczne. (Nie wszystkie) Pozwolę sobie tutaj wstawić jednego ss'aIMG_20200401_014217.jpg.bfb43717b6f10c2dec1829794867a00b.jpg

Nie ja rządzę na jb ale według mnie debilna decyzja. Każdy kto chociaż trochę pogrywał na jb za czasów skośnego fabiana wie co on robił na serwerze. Ciągle muty/gagi/bany. Paru adminów było strasznie zdeterminowanych do tego, żeby skośny fabian nie grał na serwerze na multi kontach. Skaner tutaj na pewno wie o co mi chodzi. 

Dobra opinia. 

 • Lubię to! 1
 • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poggers nie zwyzywal mnie :v

ale sie rozpisałeś na ++++

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Psc mogę dodać że dostałem pieniądze a chłopak dostał usługę którą kupił. 

Chłop wtedy zajebal żarta z którego połowa tsa się śmiała a benio po jednym zdaniu stwierdził że nie będzie czegoś takiego tolerował. 

Pozdrawiam cieplutko 

 

Ps

6 godzin temu, ravii napisał:

podanie na JB byłem tam jednym z lepszych adminów

Lepszy byłem elo

 • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna opinia bede pamietal na przyszłość @ ravii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna i szczerze napisanie opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa, treściwa i szczera opinia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dopowiem @ Cioseko daniu ub skosnemu to nie była moja decyzja tylko @ SK4N3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MrWhite napisał:

Ja tylko dopowiem @ Cioseko daniu ub skosnemu to nie była moja decyzja tylko @ SK4N3R

A dlaczego były major ma decydować o tym co sie dzieje teraz na serwerze? Ty jestes majorem

 • Lubię to! 1
 • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinia fajna co do mojej osoby krytykę przyjmuje z pokorą co nie zmienia faktu że masz racje postaram się w końcu ogarnąć ten cały burdel bo wstyd dla sieci jak i dla mnie samego... ;) 

Edytowane przez Termii
 • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow widzę, że nie tylko ja jestem tak walnięty, że lubię baaardzo dużo pisać. Wiem jak to wyglądało na arenie wcześniej i podejrzewam, że za dużo się nie zmieniło i z tego co widzę cały czas są podobne problemy mimo tego całego przemiału ludzi przez forum. Doceniam za szczera i poparta argumentami krytykę, aczkolwiek nie ze wszystkim się zgadzam. Szczególnie z opinią co do @ Avgariat, bo z tego co wiem, chłopak robi zajebista robotę od zaplecza technicznego i razem z @ xBoniomaja po prostu podział, że jeden zajmę się technicznymi sprawami, a drugi rangami, użytkownikami, serwerami etc.

Od siebie, mógłbym dodać jeszcze jedna rzecz, która bardzo mnie osobiście zawsze denerwowała. Ja rozumiem, że trzeba walczyć o każdego użytkownika i gracza, ale czasami trzeba też być stanowczym i nie głaskać wszystkich po głowie a działać, bo lepiej pozbyć się jeden czy dwóch toksycznych osób, niż trzymać ich bez sensu na siłę, przez co psuje się atmosfera i nie tylko. Stąd jeden prosty wniosek. Może czas wrócić do czasów z 2k16 gdzie czarni naprawdę mieli duży autorytet i potrafili działać stanowczo :p

Edytowane przez xKolorowy
 • Lubię to! 1
 • Smutne. 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności