Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×
Houdini

[Odrzucone] Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: Dodanie Rangi
Treść: Widać jak się niektórzy starają i rzetelnie pracują w dziale redakcji tworząc ciekawe posty. Myślę, że zasługują na rangę redaktor. Wtedy każdy wie kto jest redaktorem i tylko osoba z tą rangą może utworzyć temat. Wiem, że często osoby z tą rangą szybko z niej rezygnują, ale np. @ Cioseki @ Briz0często publikują rozmaite posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Była już ta ranga na nowym forum chyba 2 razy i nie cieszyła się '' popularnością '' 

Można ją dodać, ale pewnie będzie to co kiedyś 

Jestem na tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra propozycja jestem na tak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na TakFAF199B5-D58C-45DF-9CB4-4C797A353765.thumb.jpeg.5fe8c8b6dfd3107dc866e010fde5474b.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Ciosek napisał:

Była już ta ranga na nowym forum chyba 2 razy i nie cieszyła się '' popularnością '' 

Można ją dodać, ale pewnie będzie to co kiedyś 

Jestem na tak 

Nadal jest :)

A co do propki to można dodać rekrutacje albo dodawać range osobom aktywnym w tym dziale ale pomysł żeby tylko redaktor mógł tworzyć tematy tak średnio mi się podoba.

Niech będzie na tak. :yes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ranga niepotrzebna, znowu bedzie bez zainteresowania, nie.

btw @Kellyzajrzyj sobie tutaj: 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Houdini napisał:

[...] i tylko osoba z tą rangą może utworzyć temat.

zdecydowanie na NIE - to jest fajne w redakcji, że każdy może wrzucić post i z drugiej strony nikt nie musi tego robić.

co do samej rangi to mi to lotek czy będzie ona czy nie. dla mnie jest brzydka, ale kto co tam lubi :peeposmile:(y) można ją dodać na zasadzie "robisz coś więcej, możesz ją dostać" (takie nagrodzenie aktywnych), ale nie bawić się w podania, które zmuszałyby użytkowników do utrzymywania aktywności w dziale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6 minut temu, SK4N3R napisał:

zdecydowanie na NIE - to jest fajne w redakcji, że każdy może wrzucić post i z drugiej strony nikt nie musi tego robić.

co do samej rangi to mi to lotek czy będzie ona czy nie. dla mnie jest brzydka, ale kto co tam lubi :peeposmile:(y) można ją dodać na zasadzie "robisz coś więcej, możesz ją dostać" (takie nagrodzenie aktywnych), ale nie bawić się w podania, które zmuszałyby użytkowników do utrzymywania aktywności w dziale.

☝️☝️☝️

Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, Houdini napisał:

Wiem, że często osoby z tą rangą szybko z niej rezygnują, ale np. @ Cioseki @ Briz0często publikują rozmaite posty.

Co masz na myśli pisząc to? Pierwsze lepsze ciekawostki skopiowane z internetu czy pytania dnia, które często nawet są głupie i samo patrzenie na nie boli?

Poddział z wywiadami, artykułami, q&a i tym wszystkim czym powinien zajmować się prawdziwy redaktor świeci pustkami, więc ich udział w redakcji jak dla mnie jest znikomy. 

(^nie napisałem tego żeby wam wjechać na ambicje chłopaczki ale jak widzę, że ktoś nie ma pojęcia o temacie albo pisze coś głupiego to aż mnie skręca)

Co do propozycji to jeżeli znajdzie się ktoś kto zna przynajmniej interpunkcję i ortografie języka polskiego w takim stopniu aby teksty nie kuły w oczy jak się je czyta i były minimalnie ciekawe to moim zdaniem ranga może na niego czekać a wzór, wymagania i cała reszta wisieć w regulaminie rekrutacji

Na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już to taka ranga dla osoby co robi wywiady etc.
:yes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że można spróbować znów dodać, na pewno nie zaszkodzi:??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy więcej

Propozycja została odrzucona.
  • Lubię to! 2
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności