Skocz do zawartości
WrongPoliceman

[Odrzucone] Podanie na administratora JB

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: (Na jakim grasz na serwerach) WrongPoliceman 
Dlaczego ja mam otrzymać admina?: (Przekonaj nas, że jesteś odpowiednim kandydatem) Posiadam swój rozum i tok myślenia nie daje się sprowokować,Potrafię wprowadzić odpowiednią atmosferę tak aby gracze nie wychodzili po rundzie.Przypilnowanie przestrzegania regulaminu przez graczy to podstawa.
Doświadczenie w adminowaniu: (Jaki czas się tym zajmujesz itp.) Miałem wielokrotnie admina wiec to żadna nowość dla mnie nie będzie.
Jak długo gram w CS 16?: ponad 8 lat
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: 17-21
Link GT: (Ukazuje czas spędzony na serwerze, można podać kilka linków)https://www.gametracker.com/player/WrongPoliceman/185.30.124.110:28033/ jestem nowy ale posiadam wiedzę o roli admina po co,do czego i z jakiego powodu od w ogóle istnieje.Piszę teraz podanie bo w ogóle nie widać adminów na serwerze a jak wejdzie to na 30 min i  wychodzi. GT do końca miesiąca będę miał dużo lepsze od innych adminów wiec to nie powinno sprawiać problemu?
Znajomość AMXX: (Skala określona w regulaminie sieci) 8/10
Mikrofon: (Tak/Nie) TAK

Mutacja głosu: (Tak/Nie; Nie dotyczy kobiet)TAK

Czy posiadasz cs 1.6 na steam?: (Jeżeli tak, to podaj link do profilu steam lub SID) Posiadam ale mogę tylko na nim grać a nie zapraszać znajomych,stały kontakt tylko pod gg 66757204 (moim zdaniem gg powinno być obowiązkowe dla admina bo każdy może je pobrać a steam trzeba kupić.
Czy przeczytałeś regulamin Admina?:TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

§5.2. Aplikant musi przegrać na Serwerze minimum 24 godziny lub mieć co najmniej 40 postów na Forum.
§5.5. Aplikant musi aktywnie grać na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aplikacja została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.