Skocz do zawartości
LeMoN

#7 Wywiad - Matysiak

Rekomendowane odpowiedzi

image.png

Witam serdecznie w kolejnym wywiadzie mojego wykonania, dzisiejszym gościem będzie @logo713x13.pngMatysiak

Osoba pytająca - @ LeMoN

Osoba odpowiadająca - @logo713x13.pngMatysiak

Cześć, słyszałem, że masz dużo do powiedzenia, dlatego chciałem zrobić z tobą wywiad. Oczywiście każdy wywiadzik zaczynamy od opowiedzenia coś o sobie. 

Witam! Dzięki za zaproszenie, dziękuje również za nominacje @ SK4N3R'owi. Coś o mnie? Hmmm. Mam na imię Adam, mam 15 lat, w kwietniu 16. W dzieciństwie lubiałem pokopać piłke z kolegami, a aktualnie głównie gram w gry i siedzę na arenie. 

No to jak każdy chyba w gierki grasz. A dokładnie jakie gry? 

Emmm, aktualnie najwięcej czasu poświęcam na CS GO. Wcześniej pogrywałem w LoLa, w którego swego czasu grałem nawet półprofesjonalnie. Czasem wjadą takie gry jak Herosy, może jakiś ETS2. 

Jeśli chodzi o CS GO to jakie sewerki najczęściej? 

Emm kiedyś dużo czasu poświęcałem JailBreakowi w CS GO. Swojego czasu miałem aktywność około 11 godzin średnio na dzień. Aktualnie to raczej kręce się po serwerach, ale jakbym miał wybierać to byłby to 1v1. Oczywiście areny ;)

11 godzin to sporo. Nigdy cię nie widziałem z jakimś innym kolorkiem niż białym na forum. Opowiedz jakie miałeś rangi w przeszłości na AS. 

Byłem administratorem  JB, oprócz tego starałem się o m@ JB, po za tym to raczej nie myślałem o żadnej, chociaż niektóre osoby proponują mi abym poszedł na pewną rangę choć na razie zostaje to w zapomnieniu. 

Może teraz twoje początki z areną. Kiedy one były i jak wyglądały? 

Emm na arenę dołączyłem w maju ubiegłego roku. Zaczęło się od tego, że przestałem grać na JB 1.6 bo mój  serwer podupadł, więc szukałem odpowiednika w CS GO. Bardzo dużo serwerów mi nie odpowiadało swoimi zasadami, bo szukałem takiego przypominającego mój serwer. Wtedy wpadłem na JB areny no i tak poleciało dalej. A co do forum, na forum dołączyłem przez to, że gdy pewnego razu wbiłem na JB to gracz o nicku @ArCZizaczął każdego wyzywać, więc stwierdziłem, że powinienem napisać skargę. Jednakże zniechęcił mnie do tego Brogio, mówiąc, że on ma tak zawszę i nie ma co pisać skargi, ale konto zostało. A sam pózniej zasłynąłem z pisania skarg :D. 

Pisanie skarg to zdecydowanie twoja bajka. A z areny masz taką osobę z którą najbardziej się dogadujesz? 

Hmm, jest dużo takich osób. Kiedyś to był zdecydowanie Brogio, jak podłapaliśmy kontakt to lecieliśmy jak burza. Aktualnie będą to chyba @ Sadystka(moja psiapsi), @logo713x13.pngMikrusi @ SK4N3Rz którym wbrew pozorom kontakt mam bardzo dobry. 

Widać, że jesteś bardzo konatktowy a spotkałeś się z którąś osobą z tych wymienionych? 

Generalnie blisko byliśmy takiej sytuacji z @logo713x13.pngMikrus

, bo ja byłem w Katowicach on mieszka nie daleko, jednakże na początku uciekł mi tramwaj a potem nie miałem jak przyjechać. W planach jest odwiedzić @ Sadystka, jako iż zostałem zaproszony a tak to chyba jeszcze z @ KopuSktórego bardzo lubie. 

Może następnym razem się uds Ci spotkać z @logo713x13.pngMikrus'em . Może zmieńmy teraz trochę temat i porozmawiajmy o sporcie. Masz jakiś sport który cię fascynuje? 

Aktualnie jest to żużel. Jestem zapalonym fanem żużlu, a dokładnie Motoru, który nawet ostatnio jako pierwszy zdobył osiągnięcie utrzymania się w lidze bez barażu. Kiedyś to była też piłka nożna w która byłem nawet dobry, lecz kontuzje mnie zjadły. Generalnie lubię wszystkie sporty, jednajże ulubionym jest żużel. 

No widać, że wiele osób nie tylko interesuje się tymi podstawowymi sportami(piłka nożna, ręczna, skoki narciarskie, koszykówka) Tak rozmawiamy i rozmawiamy a ja nawet nie wiem skąd twój nick się wziął? 

Hah, to jest ciekawa sytuacja, aczkolwiek dużo osób uważa, że nick się wziął od nazwiska. W wieku pięciu lat gdy nauczyłem się czytać, chciałem czytać wszystko, i miałem stos starych gazet. W jednej z nich zawieszona była informacja o serialu "Matysiakowie". Tak mi to zostało w pamięci, że gdy stwierdziłem, że powinienem zmienić nick, padło właśnie na "Matysiak". 

No trochę śmieszna sytuacja z tym nickiem :) Dobra wróćmy do tematów areny. Oprócz działu ze skargami jakie są twoje ulubione działy? 

Generalnie uwielbiam dział redakcji, jest to świetne miejsce do poruszania wielu tematów. Swego czasu sam chciałem zostać redaktorem, lecz moje wywiady nie szły do przodu. 

Zobaczymy czy moję się sprawdzą. A brakuje ci czegoś w tym dziale? 

Generalnie bardzo brakuje mi wywiadów, które bardzo dobrze się czytało. Brakuje mi również jakiś ciekawych zabaw w których ludzie by mogli brać udział, a najbardziej brakuje mi miejsca ns ciekawe dyskusje z ludźmi z którymi dałoby się dyskutować, na razie daje mi to Discord, lecz ten nie świeci aktywnościami. 

Wywiady będą raz w tygodniu robione przeze mnie choć może ktoś inny podejmie się tego wyzwania. W wcześniej mówiłeś coś, że starałeś się o majora. Doczekałeś się go? 

Hah, było tego bardzo blisko. Tak naprawdę zostało tylko moje podanie, reszta była odrzucona, lecz podziały się pewbe nieprzyjemne rzeczy i @logo713x13.pngDover(Michu) nim został, czy to dobrze mogą ocenić graczę. Moim zdaniem lepiej było by jakby @ SK4N3Rnie rezygnował, i był tylko on, bo przy dwóch Majorach podziały się nieciekawe rzeczy. Jednak wyszło jak wyszło. 

Każdy ma swoje zdanie. Jak miałeś już admina na JB będziesz jeszcze chciał w bliskej przyszłości wrócić na to stanowisko? 

Na admina JailBreaka? Bardzo chętnie, ale 1.6 jak już. Miałem nawet już taką myśl, bo jak patrze na aktualnych adminów ojojoj, ale @ SK4N3Rdał mi ewidentną reprymendę, że nie mam sznas ze względu na naszą dramę. 

Ooo nie wiedziałem, że ty w 1.6 grasz. Pod jakim nickiem? 

Hmmm, jaka drama?

Pod tym samym, zaczynam wracać do cs'a 1.6 po tym jak mój serwer podupadł. A odnośnie dramy, miesliśmy bardzo różne poglądy na serwer, a jako iż byłem chyba jedynym adminem na tamten moment co potrafił ogarnąć serwer samemu, gdy był pewny. Ja byłem za zaostrzeniem, kar, a on za złagodzeniem. Tak to leciało, choć potem @ SK4N3Rzaostrzył kary, co było stosunkowo sie dawno. Drama się skończyła, że zostaliśmy w dobrych relacjach a ja z admina zrezygnowałem, zaraz po powrocie z wakacji. 

A to ciekawe nie widziałem cię na JB 1.6. Dziwne, że jeszcze żadnej skargi tam nie napisałeś :kappa:Widziałem pod ostatnim moim wywiadem napisałeś, że czegoś ci brakuje na końcu. Daj jakąś propozycję? 

Brakuje ni wyczerpania tematów, które są narzucane. Brakuje tam również nowej zabawy, a nie zawsze te szybkie strzały. Również chciałbym żebyś pytał osób o rzeczy takie w których były ciekawe historie np. tak jak ja ze @ SK4N3R, które nie wychodzą tylko z samej rozmowy, ale są przygotowane wcześniej. Choć jak na początek wyszło bardzo dobrze :D. Chociaż nie powiem, że wpłynął na to gość który wystąpił. No i oczywiście dużych tematów i ciągnięcia wątków. 

No zobaczymy jak wywiadzik wyjdzie z tobą. Rozmawialiśmy już o arenie o sporcie itp to może coś o twojej pasji? 

Hah, aktualnie moją pasją są chyba gry. Co do gier to nie mam jakiegoś dużego zaplecza, jedyne co z ciekawszych rzeczy to, że grałem półprofesjobalnie w lola, go4lolki, turnieje stronowe, nawet raz graliśmy LAN,a. Jednakże było to 3 lata temu, odrazu po kontuzji. Moją pasją jest również śpiewanie. Jednakże śpiewam sobie sam i nie nawidzę śpiewać komuś, bi wtedy czuję się dosyć dziwnie i robię to od niechcenia. 

Uuu śpiewanko :D. Masz już jakieś plany na przyszłość? 

Związane ze śpiewaniem? Na pewno nie, jeszcze jak pogrywałem na perkusji to tak, ale aktualnie nie. A takie plany, plany to miałem żeby do technikum wyjechać do wujka do Angli, lecz przeprowadził się do Irlandi. Aktualnie myślałem nad mieszkaniem w Krakowie, gdzie wujek mógł mi załatwić dobrą pracę,, ale głównego pomysłu nie mam, bo zmieniam zdanie co chwilę. Narazie żyje dniem dzisiejszym, nie myślę o jutrze. 

Ta dobra praca to jaka? 

Byłaby to praca w ESA(Europejska Agencja Kosmiczna), gdzie pracuje mój brat, jednakże są to odległe plany. 

Ciekawa praca. Dobra jeszcze na chwilę wróćmy do tematu AS. Co sądzisz ogólnie o arenie? Czy on spada w dół czy podnosi się? 

Hmm, samo forum od kiedy jestem ewidentnie się podnosi, tak samo serwery jak np. JailBreak. Ale np. takie rzeczy jak surf CS GO, lub RT #3 to lecą w dół. Sama wymiana chyba na plus, bo chociaż foroum jakolwiek żyje, ale no szkoda tych serwerów z potencjałem. 

A na co wymienił byś te serwerki? 

Starego surfa na timery bym zostawił, bo bardzo lubiłem tan grać. A co do RT #3 to wymieniłbym na Zombie Moda, takiego bez klas itp. tylko tryby zombiaków ty i budowa bazy. W CS 1.6 robiło to ogromną furorę, były nawet takie propozycje, ale nie ma osoby która mogła by się tym zająć. 

Surfem nie miał by się kto zająć jak @ easyydostał bana. Jestem ciekawy co sądzisz o JB 1.6 na którym póki co mało ludzi gra? 

Inicjatywa jest super, jednakże brakuje tam trochę rygoru. Ja bardzo ulgowo traktowałem graczy a admini mnie, ale rygor by się przydał. Co do braku ludzi to ciężko jest rozkręcić taki serwer, ale jak już się rozkręci to ludzi będzie multum. 

No też mam taką nadzieję, bo jak mało osób to nudy są. Dobra raczej koniec tych pytanek. I tak nieźle się rozpisaliśmy. Chociaż podczas rozmowy z tobą wymyśliłem nawet niezły pomysł na zabawę na koniec. Już tłumaczę o co chodzi. Podam ci jakąś znaną osobę z areny i ty będziesz musiał powiedzieć pierwsze słowo które skojarzyło ci się z tą osobą. Co sądzisz? 

Oooo, podoba mi się. Jestem gotowy, możemy zaczynać :D. 

Dobra to zacznijmy! 

@ SK4N3R

Łysy

@ PiKe

"SIEMA SIEMA, LUBIE SZYBKIE KOBIETY, PIĘKNE SAMOCHODY I DOBRE IMPREZY" 

@ xBonio

xLenio :kappa:

@ SKJ

Amatorski ACT

@ raveN

Mądry chłopak

@ SchMidT

Dużo rang :kappa:

@logo713x13.pngravii

Toxic

@ Secret_Service

Alkoholik :kappa:

I ostatnia @ Sadystka

Moja stulejka :pepeLove:

No i dochodzimy do końca wywiadu. Kogo chciałbyś zobaczyć w kolejnym wywiadziku? 

Oczywiście, że @ Sadystka

A pozdrowić kogoś chcesz? 

A oczywiście, chciałbym pozdrowić @logo713x13.pngMikrus, @ KopuS, @ Sadystkaktóra się wszędzie pcha, i podziękować @ SK4N3R'owi za to, że dał mi szansę aby się wypowiedzieć nominując mnie. 

Dobra dzięki wielkie za wzięcie udziału w moim wywiadzie. Bardzo fajnie się rozmawiało z tobą. Jeszcze ostatnie pytanie mam. Podobały się pytania? 

Pytania były świetne, bardzo miło się na nie odpowiadało, tak samo mogłem się w niektórych sytuacjach rozpisać. Dzięki wielkie za rozmowę, była świetna. 

Mam nadzieję, że będzie się wam miło czytać. Następny wywiad w weekend

Bay :pepeLove:

• Lubię to! 1
  • Haha! 1
  • Kocham to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spk wywiad 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rewelka, świetny wywiad :HahaYes: nie obniżaj lotów ;) 

PS. wiedziałem kogo nominować xd

• Haha! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wywiad.

Zauważyłem dwa niewielkie błędy: 

29 minut temu, LeMoN napisał:

Brakuje ni 

29 minut temu, LeMoN napisał:

bi wtedy

ale nie ma czym się przejmować. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, LeMoN napisał:

Emmm

Emm

Emm

Hah

Hah

Hah

troche sie te wstepy powtarzaja XD

Surfem nie miał by się kto zająć

@ SchMidT: Am I joke to you?

chciałbym pozdrowić @logo713x13.pngMikrus 

:pepeLove:

fajen wywiadzik, tylko ta koncowka z opinia o pytaniach jakos mi nie pasuje.

tak to mega spoczko, keep doing this. :v

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja toxic chyba ci sie cos pojebalo adas od tej perly 0% 

• Lubię to! 1
  • Smutne. 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ravii napisał:

od tej perly 0% 

Ta ja ci mówiłem że leszka free dej bo będzie źle.

Wywiad super, zabawa przednia i dobre pytania :3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, LeMoN napisał:

W planach jest odwiedzić @ Sadystka, jako iż zostałem zaproszony

Tak bedzie!

Aktualnie będą to chyba @ Sadystka(moja psiapsi)

Psiapsiółka

ostatnia @ Sadystka

Moja stulejka :pepeLove:

To niezła stulejka!!!

@ Sadystkaktóra się wszędzie pcha,

Ja sie nie pcham :(((

super wywiadzik 

wincej takich

• Lubię to! 1
  • Smutne. 1
  • Haha! 1
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

git wywiad, fajnie, że kilka osób w niego wciągnięte 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, LeMoN napisał:

byłem chyba jedynym adminem na tamten moment co potrafił ogarnąć serwer samemu, gdy był pewny.

:forsenCD:

• Smutne. 1
  • Haha! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny wywiad

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam jesteś kurła amatorem. Wywiad średni za tego amatora

• Haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad bardzo ubogi jak na "wywiad".

Brakuje mu dokładności i złożonych, konkretnych pytań.

Mało dowiedziałam się o tej osóbce.

Powodzenia następnym razem :* 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To samo, wywiad za krótki.

Brakuje mu wstawek graficznych, większej czcionki i pogrubienia.

Brakuje mu też lepiej skonstruowanych pytań ;) 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi