Skocz do zawartości
Arlen

[Odrzucone] Zmiana systemu rang na serwerze.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Chciałbym zaproponować zmianę systemu rang na serwerze Only Mirage.Chodzi mi mianowicie o to ,że dzisiejszy system wygląda tak  grasz na serwie ,przychodzi nowy gracz zabija cię i tracisz np.14,15 pkt.Jest to wysoce denerwujące,ponieważ za zabicie tego gracza otrzymujesz 2,3 ptk.System te sprawia ,że ci "lepsi" gracze kampią i tryhardują, bo nie chcą tracić punktów. Wiem ,że dałoby się ustalić system np 4 ptk. za zabójstwa i 4 za zgon ,niezależnie od pozycji w tabeli na serwie.Sprawiłoby to ,że ci "lepsi" nie kampiliby ,a nawet można by było łatwiej ich zabić .System ten działa na serwerach sieci 1shot2kill i na panuje zupełnie inna atmosfera.Dziękuje za wysłuchanie mojej propozycji i czas jej poświęcony.

Z poważaniem Arlen.

Dodane przez Mikrus,

Przenoszę do działu propozycji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy co kampi i bejtuje to nie robi tego dla punktów ani topki tylko dla  samego k/d ratio. Totalnie bez sensu bo topkę nie będą mieli lepsi gracze tylko tacy co będą cały dzień grali na serwerze i  typowi nolife serwerowi.

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie tak, za zabójstwo 3 pkt'y do ranku/topki +1 za hs i +1 jeśli jest to pierwszy kill. A rangi to np. kill z Hs'em 5pkt do rangi.Liczę, że Termi to przyjmie, bo strata 3 pkt a 15 od początkowego gracza to jednak jest różnica ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wtedy bedzie jak na awp gdzie ludzie sobie po 20k pkt maja

Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam ,ale ci co piszą ,że nie bo gracze będą mieć po 20 ptk ,czy to źle ? Mamy nagradzać gracza za to ,że się przykampi i zabije tego lepszego?Bo ,że ktoś nie potrafi wyjść na na+ to znak dla niego ,że warto poćwiczyć na dm .Niech serwer stanowi dla niego wyzwanie.Fili np czy gracz ,który gra nie wiem gra  1h ma staty 30k do 15 d ,to ty przychodząc i robiąc dokładnie taki sam wynik ale w 15 minut będziesz bardzo pokrzywdzony ?

1 godzinę temu, fili napisał:

Każdy co kampi i bejtuje to nie robi tego dla punktów ani topki tylko dla  samego k/d ratio.

Wiesz jakieś 99 % graczy nie patrzy na k/d ratio tylko czy jest w topce.Jesteś chyba jedyny ,który to robi ;D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.