Skocz do zawartości
EzBucks ツ

[Przyjęta]Skarga Na SKJ

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198298281807/

Link do steam oskarżonego:  https://steamcommunity.com/id/TheSkajociK/

Nick oskarżonego: @ SKJ
Opis sytuacji: Tak zwany gracz SKJ i w dodatku UBT prowokował mnie na swewerze hns i gadając cały czas na mój temat nawet sam @ DOMINOdał mu upomnienie ale to i tak nic nie dało 
Serwer: Serwer HNS#2 godzina około 16:30 jak się nie mylę albo później
Dowody: Demko z mapy seek_safehouse około połowy mapy od rozpoczęcia nowej rundy 

• Lubię to! 3
  • Haha! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Skoro @ DOMINOmnie upomniał ok, ale Co to ma być prowokacją że powiedziałem Do Ciebie adminie?

Edytowane przez SKJ
  • Smutne. 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chodzi o inny temat, który będzie na demku

• Lubię to! 1
  • Haha! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, DOMINO napisał:

To chodzi o inny temat, który będzie na demku

Jeśli chodzi o inny to na jego temat gadałem ze przez moją osobę stracił admina bo dałem ss do bonia:) Nic więcej na jego temat nie gadałem

• Smutne. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekamy na demko i się okaże czy nic więcej nie mówiłeś 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SKJ zawsze prowokował innych i będzie to robił taki typ człowieka gdy tylko sie pojawi na serwerze HNS to są na niego skargi

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
Dodane przez PiKe,

Nic nie wnosisz, spam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Soniu199225 napisał:

SKJ zawsze prowokował innych i będzie to robił taki typ człowieka gdy tylko sie pojawi na serwerze HNS to są na niego skargi

Tak to prawda zawsze jak się pojawi i jak ją jestem na serwerze to zawsze mnie prowokuje, nie da się normalnie pograć bo on wiecznie ma problemy a jest UBT to nie przystaje na taką range żeby tak robić na serwerze, czekamy na demko i zobaczymy jaki będzie werdykt 

• Haha! 1
Dodane przez PiKe,

Prawda to czy nie, nic nie wnosisz do tematu i go zbędnie zapychasz, spam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 proby odpalenia demka skonczyly sie na tym ze gdy domino sie respi z 3 granatami wraz z 3 ziomkami vs 1 TT wywala mi csa 
pisze do zeby bylo wiadomo ze probowalem 
@ Hemoglobinaur turn 

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

on ogolnie wchodzi na ts bo ma vipa, wbija na kanal zaczyna cos tam prowokowac, nawyzywalem go, zkickowalem z kanalu i za 3 fk daje mi 720 minut bo jest "UBTeam" Potezny i niezwyciezony SKJ, prowokator jak chuj, jak dla mnie nie nalezy mu sie zadna posada

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, rzuffik napisał:

on ogolnie wchodzi na ts bo ma vipa, wbija na kanal zaczyna cos tam prowokowac, nawyzywalem go, zkickowalem z kanalu i za 3 fk daje mi 720 minut bo jest "UBTeam" Potezny i niezwyciezony SKJ, prowokator jak chuj, jak dla mnie nie nalezy mu sie zadna posada

X czasu temu płaszczyłeś się i przepraszałeś xddds pokaż mi dowody następnie  wypisuj bzdury.... 3fk???? Sprawdź jeszcze raz demko I najlepiej kup sobie okulary. Następnie zobacz swoją historię w sourcebans.... dorosnij....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

naucz sie zasad jb kolego, nawet nie znasz i sie wypowiadasz :D

• Smutne. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, rzuffik napisał:

naucz sie zasad jb kolego, nawet nie znasz i sie wypowiadasz :D

To nie jest skarga na jb tylko na hns i nie twoja w dodatku więc nic nie w nosisz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I dont know, what is going on here

• Haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minut temu, xBonio napisał:

I dont know, what is going on here

Trzeba było zrobić skargę zeby ubt miało coś do roboty I nic wiecej

Edytowane przez leon
Mikrus nie dawaj notki spam!!
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o to że jak SKJ wbił na serwa to zaczął Ezbucksa porowokować oczerniając go na tle serwerowni.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
43 minuty temu, DOMINO napisał:

Chodzi o to że jak SKJ wbił na serwa to zaczął Ezbucksa porowokować oczerniając go na tle serwerowni.

xdddddddd Że jest adminem xD Chłopie jesteś śmieszny... Ludzie mnie obrażają oraz prowokują to masz to centralnie w dupie. Tak samo ludzie nadużywają mikro masz w dupie, lecz gdy ja powiem parę słów to ostrzeżenia nie musi być a się doczepiasz do mnie... Taki major to śmiech...

1. W oczernianiu nie chodzi o nazywaniu kogoś adminem

2. Jak ci mówiłem z tym np JD ja tego nie uznaję bo nie ma tego w regulaminie i nikt wyżej nie narzucił żeby za takie cos karać.

3. Nie, nie mam tego gdzieś 

4. Jak ludzie nadużywają mikro to ich upominam jak MI lub komuś to przeszkadza CZYLI jak są trafne zgłoszenia

5. Jak pewien gracz moim zdaniem i chyba innych psujesz atmosferę na serwerze i za to lecą na cb zgłoszenia.

1. to rozpisz demko i powiedz jak obrazilem...

2. jjak ludzie wypisują JSKJ a ty masz to w dupie to sory... inni admini reagują...

3. BECZOONIA

4. Niema na mnie zgłoszeń a Ty Do mnie z ostrzeżeniami... Faworke robisz straszną ale to będzie temat innej skargi :)

5. Chyba tylko dla ciebie i biednego ezbuucksa 

Edytowane przez SKJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2. Jak ci mówiłem z tym np JD ja tego nie uznaję bo nie ma tego w regulaminie i nikt wyżej nie narzucił żeby za takie cos karać.

4. Jak ludzie nadużywają mikro to ich upominam jak MI lub komuś to przeszkadza CZYLI jak są trafne zgłoszenia

5. Jak pewien gracz moim zdaniem i chyba innych psujesz atmosferę na serwerze i za to lecą na cb zgłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, SKJ napisał:

xdddddddd Że jest adminem xD Chłopie jesteś śmieszny... Ludzie mnie obrażają oraz prowokują to masz to centralnie w dupie. Tak samo ludzie nadużywają mikro masz w dupie, lecz gdy ja powiem parę słów to ostrzeżenia nie musi być a się doczepiasz do mnie... Taki major to śmiech...

1. to rozpisz demko i powiedz jak obrazilem...

2. jjak ludzie wypisują JSKJ a ty masz to w dupie to sory... inni admini reagują...

3. BECZOONIA

4. Niema na mnie zgłoszeń a Ty Do mnie z ostrzeżeniami... Faworke robisz straszną ale to będzie temat innej skargi :)

5. Chyba tylko dla ciebie i biednego ezbuucksa 

Tak ja jestem pokrzywdzony przez cb bo jak wbije na serwer to zawsze mnie prowokujesz nie tymi słowami że "o cześć EzBucks adminie" tylko innymi i nie udawaj że nie pamiętasz jak mnie prowokowałeś na serwerze i to nie jeden raz a kilka razy od kąd straciłem admina to zachowujesz się jak dziecko bo potrafisz tylko prowokować i psuć innym grę na serwerze i atmosferę, ale ty nie zmądrzejesz nie dość że dorosły a takie głupoty mu w głowie latają to już 12 latek jest mądrzejszy i to nie jest uraz tylko prawda 

Mam nadzieję że @ xBonioi @ DOMINOcoś z tym zrobią

Bo przez niego nie da się wgl grać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SKJ nie prowokuj. Rozumiem, że dla Ciebie to mogą nie być prowokacje, ale @ EzBucks ツodczuwa to jako prowokacje i ma prawo do takiej skargi, ponieważ czuję się urażony przez Ciebie. Nie rób czegoś, co by było nie miłe dla Ciebie.

• Wow! 1
  • Haha! 3
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skarga została przyjęta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.