Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×
Hitman

[Odrzucone] Klasa-Rozpruwacz Deathrun V2

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: usunięcie/zmiana klasy rozpruwacz

Treść: Mam propozycje aby klase rozpruwacz usunac/zmniejszyc dmg bo ta wlasnie klasa jest lepsza od niektorych premek. Nie mozna grac normalnie gdy na serverze wiekszosc osob wybiera te klase. Jest ona moim zdaniem za mocna nie dosc ze ma X5 dmg to jeszcze shotguna i po stronie tt gdy wpisze /free jest prawie nie do zabicia nie mowie o 1 lvl ale ten problem rodzi sie od 2000 lvl co na nim jest dosc latwe do nabicia. Gdyby dalo sie cos zrobic aby usunac ta klase lub zmniejszyc jej dmg bylo by super.  

Dodane przez PiKe,

Dodaję wzór, uzupełniam i poprawiam przejrzystość tematu oraz usuwam kolor zielony (jest przeznaczony wyłącznie do rangi mu odpowiadającej tj. moderator)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej jestem za usunięciem klasy rozpruwacz lub zrobienie z niej klasy premium lub sp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tym co przeczytałem ona powinna dostać nerfa ponieważ jak tu osoba piszę że 

17 minut temu, Hitman napisał:

nie dosc ze ma X5 dmg to jeszcze shotguna i po stronie tt gdy wpisze /free jest prawie nie do zabicia nie mowie o 1 lvl ale ten problem rodzi sie od 2000 lvl co na nim jest dosc latwe do nabicia.

Więc no nic dodać nic ująć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy jakiejkolwiek próbie dodania nowej klasy lub zmian w starych serwer nie będzie działał poprawnie.

Nic nie jest niemożliwe, jest wiele mocnych klas, wystarczy je dobrze przejrzeć, wybrać i grać z głową.

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja została odrzucona.
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności