Skocz do zawartości
vxxyY

[Rozwiązane] błąd z trybami? v2

Rekomendowane odpowiedzi

temat został zamknięty a problem nie rozwiązany. proszę pochopnie nie dawać info bo trybów nadal jest garstka i większości nie ma 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ xBonioustalmy że m@ albo administracja luka na to czy błędy zostały naprawione :v

Dodane przez Mikrus,

Przecież to zupełnie nic nie zmienia, spam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aktualnie jest 1.5strony trybów gdy wczesniej było dobre kilka stron

zniknęły prawie wszystkie tryby  jednym typem broni. zostały tylko kałachy usp i awp

gdzie dostępne były praktycznie wszystkie bronie. Było też dużo rozmaitych i interesujących trybów bo aktualnie nie ma żadnych ciekawych trybów i gracze na nie narzekają :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o określenie jakie tryby nie działają. Sprawdziłem, dla mnie wszystko działa, razem z custom rundami typu noscope, 1tap, only hs, naćpane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

normalne deagle, normalne scouty, magi negevy. no praktycznie wszystkie tryby z brońmi na normalnych zasadach. było też bardzo dużo customowych map. aktualnie jest to wybrakowane co mozna wiecej dodać. scouty mozna grac tylko noscope. deagle tylko heady. a reszty broni nie ma i sporej czesci customów też. flashe nacpane czy noze nie bardzo interesują graczy a tylko takie zostaly :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie da się wymienic wszystkich trybów bo tego było za dużo a ja nie zapisywałem XD tak czy siak są braki i każdy gracz który siedzi tu dłużej niż miesiąc o tym wie. można jeszcze z aldinem jeszcze to obgadać może on wie o znacznie wiekszej ilosci trybów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinny być od nowej mapy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra chyba wszystko juz sie zgadza. dzięki bonio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sprawa została wyjaśniona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.