Skocz do zawartości
RupTaK

Ważne zmiany dotyczące odznak

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: Zmiany dotyczące ilości zdrowia oraz w bonusach dotyczącej każdej z odznak

Treść:

Proponuję ogólnie usunąć dodatkowe zdrowie na serwerze. Psuje to kompletnie grę oraz zniechęca graczy do gry. Zdarzają się też sytuacje, gdzie obydwie osoby mają maksymalną ilość zdrowia jaka jest możliwa, czyli aktualnie 115 i gdy dochodzi do pojedynku między nimi, to 1 z osób, która miała lepszą pozycję oraz szybkość reakcji oddaje celny strzał w ciało, i zadaje obrażenia w wysokości 108-114 punktów zdrowia. Natomiast przeciwnik, który nie ma szans przetrwać, żyje z 1 hp, i zazwyczaj unicestwia snajpera, który powinien ten pojedynek wygrać.

Odnośnie bonusów chciałbym tutaj zaproponować parę zmian. Ilość odznak, odznaka 0 oraz ich nazwy bez żadnych zmian.

Wzór, który zastosuję to: Numer odznaki - Opis

1 - -70% obrażeń z noża

2- -65% obrażeń z noża

3 - -60% obrażeń z noża

4- -55% obrażeń z noża

5 - -50% obrażeń z noża

6- -45% obrażeń z noża

7- -40% obrażeń z noża

8- -35% obrażeń z noża

9- -30% obrażeń z noża

10- -25% obrażeń z noża 

11- - 20% obrażeń z noża  +1% szybkości poruszania się

12- -15% obrażeń z noża   +2% szybkości poruszania się

13- -10% obrażeń z noża   +3% szybkości poruszania się

14- -5% obrażeń z noża     +4% szybkości poruszania się    +1 moneta za MVP rundy

15- Normalne obrażenia z noża   +5% szybkości poruszania się     +2 monety za MVP rundy

Z odznak proponuję usunąć obrażenia od upadku, ponieważ uważam, że czegoś takiego nie powinno być na tym serwerze. Dajmy przykład, że 2 osoby, które mają po 1 punkcie zdrowia gonią się z noży, nagle skaczą z 3 metrowej wysokości i 1 z graczy, który ma 15 odznakę nie ginie, a gracz, który jest początkującym na serwerze zabija się. Do propozycji chciałbym dodać jeszcze, że granaty w jakiejkolwiek odznace zepsułyby grę, dlatego też nie pisałem nic o nich w opisach.

Wklejam jeszcze link z poprzednim spisem odznak na serwerze, wymaganiami oraz ich opisem

https://forum.arenaskilla.pl/topic/1585-only-awp-odznaki/

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli nie będzie się opłacało wbijać odznaki bo nic nie dostajesz :peepoThink:

Daj chociaż 5-9 +1 za mvp

10-14 +2 za mvp

15 +1 za kill

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:yes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TAK!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Siedem_dni napisał:

Czyli nie będzie się opłacało wbijać odznaki bo nic nie dostajesz :peepoThink:

Daj chociaż 5-9 +1 za mvp

10-14 +2 za mvp

15 +1 za kill

Można zrobić tak, że będzie:

wzór: (numery odznak) - [opis]

(5-9)  -  [+1 moneta za mvp]

(10-14) - [+2 monety za mvp]

(15) - [+3 monety za mvp]

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedna sprawa która mi się nie podoba to prędkość poruszania. Z tego co pamiętam VIP ma chyba +10% do prędkości poruszania. Jeśli nie bdz mu się to dodawać do odznak to traci jedna z swoich cech

Warto również dodać że jak dla mnie monety są mało atrakcyjne. Po stosunkowo niewielkim czasie ma się ich mega dużo i są nieprzydatne

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

Mimo że sam mam 15 odznakę i ten przywilej w zasadzie dwóch żyć, jestem zdecydowanie na Tak. A co do nagrody za wybicie 15 odznaki to może brak potrzeby przeładowywania broni, ale nie wiem czy w niektórych przypadkach to nie będzie zbyt OP (dobre). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, XardeX napisał:

Tak

Mimo że sam mam 15 odznakę i ten przywilej w zasadzie dwóch żyć, jestem zdecydowanie na Tak. A co do nagrody za wybicie 15 odznaki to może brak potrzeby przeładowywania broni, ale nie wiem czy w niektórych przypadkach to nie będzie zbyt OP (dobre). 

To byłoby zdecydowanie over power

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może nagroda w formie złotego noża jak na wyścigu zbrojeń. Gracz który zdobędzie 15 odznakę będzie mógł ustawić sobie ten właśnie złoty skin na dowolny nóż. Złoty nóż nie byłby dostępny dla innych graczy z niższą odznaką nawet dla VIP. Byłoby to wyróżnienie tych którzy poświęcili sporo czasu na grę na serwerze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, XardeX napisał:

To może nagroda w formie złotego noża jak na wyścigu zbrojeń. Gracz który zdobędzie 15 odznakę będzie mógł ustawić sobie ten właśnie złoty skin na dowolny nóż. Złoty nóż nie byłby dostępny dla innych graczy z niższą odznaką nawet dla VIP. Byłoby to wyróżnienie tych którzy poświęcili sporo czasu na grę na serwerze. 

Wydaje mi się, że najbardziej lubianym przez graczy nożem jest karambit, więc dodanie takiej możliwości byłoby zdecydowanie dobrym wyborem. Jednakże karambit byłby również dostępny dla VIP. Ja myślałem, żeby osoby, które mają maxymalną odznakę mogły sobie ustawiać startracki do awp, ale nie jestem przekonany do tego pomysłu. Musiałaby reszta się wypowiedzieć, co o tym sądzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może być 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję to:

• Zniżki w sklepie za wbicie danej odznaki.
  • Za wbicie makwymalnej odznaki specjalny skin do AWP oraz noża niemożliwy do zdobycia ze skrzynek.
  • Wprowadzenie specjalnego Tagu na chacie dla 3 ostatnich odznak.
  • Lubię to! 1
  • Smutne. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak <3 

Edytowane przez Kuba122221

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu nie ♡♡

Na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi