Skocz do zawartości
ThE_EnD

[Odrzucone] Redaktor/podania/chatbox - propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: (zmiana/modyfikacja istniejącej rzeczy/nowa rzecz) Propozycje, zmiany. 
Treść: (co chcesz zaproponować) A więc tak pierwsza moja propozycja jest, związana z Redakcja a chodzi szczególnie o to, żeby dodać Rangę redaktor, no nie oszukujmy się przydałaby, się taka ranga naprawdę, są osoby które zapewne chcieliby mieć takową rangę na forum i wywiązywać się ze swoich obowiązków, jeżeli takowa ranga została, by dodana to, co myślicie, żeby dodać coś takiego jak Ciekawostki, Newsy ze świata, Gazetki, Co prawda zdaje sobie z ego sprawę, że jest to dla redaktorów czasochłonne i wymagające, ale z drugiej strony na forum byłyby posty, w których każdy mógł, by się udzielać.

Kolejną propozycją jest dodanie do regulaminu forum, że „podanie można składać co 14 dni” myślę, że byłoby to dobre z tego powodu, że forum nie byłoby zaśmiecanie samymi podaniami o „Admina, Majora, Moderatora itd.” co 1 dzień oraz takowa osoba będzie miała czas po odrzuconym podaniu postarać się bardziej o stanowisko.

Następną moja propozycja jest dodanie do Regulaminu „Chatbox” Punkt 6, w którym byłoby jasno i wyraźnie napisane, że ChatBox nie jest do wyjaśniania spraw Banów/Warnów czy też skarg są do tego odpowiednie działy, do których wystarczy napisać i po prostu czekać. Jeżeli chodzi, o Chatbox również, dodałbym punkt 7, w którym napisane by było, że Wklejanie Linków do podań proszenie o ub. jest zabronione (wystarczy napisać temat i po prostu czekać na odpowiedź) 

• Lubię to! 1
Dodane przez PiKe,

Poprawiam nazwę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Redaktor juz był i się nie sprawdził, nikt praktycznie nie złożył podania, ranga była martwa i została niedawno usunięta, nie pamiętam dokładnie kiedy. Dział cały czas istnieje i raz na jakis czas coś tam się ruszy, jakis wywiad, q&a, pytanie dnia czy ciekawostka dnia. Mogłoby to wyglądać inaczej i być bardziej żywe ale najzwyczajniej nie ma osób, które by chciały się tym zająć i to rzeczywiście robiły.

Teoretycznie mógłbym być za ale zostanę raczej przy tym, ze podania można składać co ile się chce i kiedy sie chce. Jeżeli nie jest sie głupim, sprawdzi podstawowe wymagania i je spełni to nie jest trudno awansować na admina.

Nawiasem wspomnę o różnych sytuacjach losowych, ktore czasami sie przytrafiaja przy podaniach i blokada na 2tyg mogłaby być uciążliwa.

Co do wyższych rang trzeba się postarać i dać coś z siebie ale nic nie jest niemożliwe. Natomiast jeżeli ktoś jest przysłowiowym głupkiem i składa co chwilę roznego rodzaju podania nie spełniając wymagań, nie zastosuje sie w ani jednym z nich chociaż do podstawowych zasad poprawnej pisowni to czego oczekiwać od takiej osoby? Działa tylko na swoją niekorzyść i to widać czarno na białym po reakcjach ludzi. No i ofc na koniec chcialbym wypunktować, ze nowi admini i podania to decyzje m@/o@, czasami potrzebuja adminow na teraz a czasami podanie polezy, tyle powiem w tym temacie.

Co do chatboxu to czasami niektórzy nie maja czasu przegladac tematów ale maja czas chwile popisac. Jezeli ktos zauwazy, ze jest jakas sprawa zwiazana z jego serwerem albo z obowiazkami, które pełni to odsyla do danego działu aby osoba, ktora zwraca sie z problemem rozpisala ocb i mozna bylo potem na spokojnie go rozwiazac. 

Jezeli chodzi o wysylanie linkow na cb, no cóż, jezeli ktoś wysyla linki do podan to dziala tylko na swoja niekorzyść, a jezeli chodzi o ub or sth to ja to rozumiem przez staranie sie o to aby móc grać, jezeli dana osoba napisala temat a nie ma odzewu to jest to normalne, ze sie przypomina i walczy o swoje na cb. 

Nothing to change in my opinion.

Nie wiem czy dobrze to wszystko ująłem w słowa ale mam ciężką noc za soba, believe me :pepeLaugh:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co do redaktora był, i zaufaj mi nie chciałbyś nim być.

A co do podania na 14 dni, zamiast tego po prostu niektóre osoby typu Mateusz powinny dostać taką kare, że podanie raz na tydzień xD.

A CB jest od takich aferek, więc również na nie.

Edytowane przez Matysiak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

NIE !

Edytowane przez NTM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dej te uprawnienia do moderacji i biere to, na tak

Na tak

Na nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Druga propozycja to przydało by sie bo przyznacie że takie coś się przyda bo sami widzicie ile podań jest i są odrzucane a wiadomo przez kogo ślę nie będę pisać kto 

1 i 3 na nie 

2 Na Tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 Nie

2 Tak

3 Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko na nie, redaktor był i nikt nim nie chciał zostać, zasad na CB nie ma co dodawać, bo nie ma spamu z tymi UB, a te podania co 14 dni to też bezsens, jak ktoś będzie spamował i jego podania będą ciągle [ODRZUCONE]. No to dostaje Warna za spam podaniami, jeżeli jednak jak u @ Mat3uszte podania są przyjmowane to nie ma sensu go karać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to z redaktorem w sumie fajen, no bo przeczytałbym czasem jakiś wywiadzik ;V

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie na wszystko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1NIe

2Tak

3Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. XD

2. XD

3. XD

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.