Skocz do zawartości
CieplyRomek420Fly

[Rozwiązane] Sprawa błędów serwera.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. W ostatnim czasie grając na serwerze zauważyłem kilka błędów czy bugow z którymi przydałoby się coś zrobić.

• Mianowicie po pierwsze bugują się perki, gdy chcesz przekazać swój innemu graczowi. Perk po prostu w większości przekazań zmienia się na jakiś słaby, bezużyteczny. Nie wiem czy to ma tak być, żeby jeden gracz nie był silniejszy od drugiego czy po prostu bug.
  • Po drugie na większości mapach można skanować przez ściany terrorystę, jak i on może mając awp, scouta, ak47 lub deagla. 
  • Następnie co jakiś czas na niektórych mapkach wywala z serwera kompletnie boty hltv(na cała mapę, lub dwie).
  • Zauważyłem również jak i niektórzy gracze próbujący pobić rekord prędkości na serwerze, że on po prostu buguje, również na niektórych mapach. Wygląda to tak, że każdy u siebie ma pokazaną inna rekordową prędkość serwera, przykładowo swoją a nie gracza który był szybszy.
  • Spotkałem się z graczami na serwerze, którzy zakupili sobie usługę premium lub super premium, a następnie po kilku godzinach lub dniach stracili do niej dostęp. Miałem przyjemność spotkać się z tym przypadkiem kilka dni temu. Graliśmy sobie na deathrun_2011 i nagle cały serwer stracił dostęp do swoich usług premium, vip itd, na kilka rund po czym wszystko wróciło do normy.

Jeżeli ktoś zauważył jeszcze jakieś inne błędy lub bugi proszę o napisanie tego w tym temacie. 

Edytowane przez CieplyRomek420Fly
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sytuacji pierwszej nie znam natomiast aby zapobiec sytuacji drugiej możnaby dodać kolejkę do bicia terrorysty do problemu trzeciego być może jest to problem mapy lub serwera który rywala jakieś błędy problem czwarty natomiast jest najprawdopodobniej błędem zapisu bazy danych na bieżąco ponieważ wszystkie stare rekordy w topce i ranku są zapisane a co do ostatniego problemu czasami występują błędy z łączeniami baz więc mogą wystąpić te problemy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie posiadam SMA pluginów

Antyskan nie będzie tutaj działał

Plugin na rekordy jest zbugowany nie da się tego naprawić ~ @ Vasto_Lorde

A co do tych usług to ja nic nie zmieniałem wydaje mi się że jest to spowodowane czymś innym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności