Skocz do zawartości
PoYebanY

[Odrzucone] PoYebanY admin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: PoYebanY
Dlaczego ja mam otrzymać admina?: (Przekonaj nas, że jesteś odpowiednim kandydatem) Dlaczego ja . Poniewaz mam spore doswiadczenie w byciu adminem  w cs go bylem juz 3 razy na ( only awp . only dust 2 i na jb ) Za czasow cs 1.6  bylem ponad 15 razy adminem przewaznie na jb bo najczesciej w ten tryb gralem . Jestem osobom w miare opanowana trudno mnie wprowadzic w stan klutni  , lecz jak ktos mnie wkurzy do takiego stopnia to bac sie boga :D  .
Doświadczenie w adminowaniu: (Jaki czas się tym zajmujesz itp.) W wieku 12-13 lat zostalem po raz pierwszy adminem JB , Na dlugi czas bo okolo 1roku . W wieku od 14-15 lat jeszcze gralem w cs 1.6 bo cs go poprostu mi sie po jakims czasie szybko nudzil  przez ten okres bylem adminem na wielu serverach jak wspomnialem wyzej nie na wszystkich bylem powyzej 2mies ale najdluzej bylem na serverach JB bo najdluzej tam gralem .
Jak długo gram w CS:GO?: Na wszystkich kontak ok 500h na "PoYebanY"  mam 157 h .
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?:  Od 15 bo przewaznie wstaje o 14  ale gram z 3-6 h dziennie ;c
Link GT: (Ukazuje czas spędzony na serwerze, można podać kilka linków): https://www.gametracker.com/player/PoYebanY/185.30.124.110:30008/
Znajomość SM: (Skala określona w regulaminie sieci) : 6/10 ( teraz kiedys 7/10 ale pare zeczy pozapominalem)
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198969500897/home
Mikrofon: (Tak/Nie) tak

Mutacja głosu: (Tak/Nie); Mniej wiecej :D
Czy przeczytałem regulamin Admina?:  Jak bez przeczytania regulaminu mialbym pisac podanie ? ( tak)

( sory za orto ale nie dzialal mi alt i nie moglem pisac poprawnie z gory przepraszam ;c )

• Wrr! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktywność nadziewana

Nie  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:no:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie 

Aktywność mnie rozwaliła xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:no:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śmieszne 

Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

---aktywność

NiE. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aplikant musi aktywnie grać na serwerze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aplikacja została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.