Skocz do zawartości
Matysiak

[Odrzucona]Skarga1910 (Rajek)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Matysiak
Nick oskarżonego: @ rajek1910
Opis sytuacji:

1 Mapa.

jailbreak_facebook z dnia 12.08.2019 od godziny 15:14 do godziny 15:46. Od 23 minuty demka. Administrator rajek po tym jak dostał zgłoszenie na gracza @Dawon123 -†- Key-Drop.pl powiedział mu wprost że gracz został zgłoszony, akurat miałem wchodzić na specta i go sprawdzać, bo powiedział "Dobra, odpalam aima' i dał nieziemską głowę którą można zobaczyć na demku. No gdy gracz dostaje info od admina że dostał zgłoszenie, i musimy go sprawdzić to wiadomo offnie aima...

2 Mapa.

jail_xmf od godziny 15:46 do godziny 16:20 minuta w demku od 8:10 do 8:24. W tej minucie admin próbuję bronić gracza @logo713x13.pngraviitóry wcześniej dostał mute'a za cytuję: "Przekazuję wiadomość od Dawona, jeb*ć cie i sram ci do ryja." Dałem mu mute'a, wtedy wkroczył pan Rajek który mówi "Ej ale to była tylko wiadomość od @Dawon123 -†- Key-Drop.pl ". Z jego toku rozumowania za każdym razem mógłbym mówić coś typu "Przekazuję wiadomość od Andrzeja Dudy, jeb*ć cię. No to jest śmieszne. Przypominam że @logo713x13.pngKostek*dostał dengu z bomby za faworyzowanie innych, i obstawiam że jakby mnie nie było to mute'a za wyzwiska by nie dostał.

PS. Na jailbreak_facebook byłem afk bardzo dużo bo pisaliśmy akurat o tej skardze od kostka. Ale jak patrzyłem demko, to bardzo dużo się tam działo wyzwisk itp.

Serwer: JailBreak
Dowody:Jest demko, ale polecam również sprawdzić logi bo tam jest zgłoszenie jak i późniejsza moja reakcja na to co admin powiedział.

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Potwierdzam, sorki rajek ale zachowujesz sie tak jak ja czasami a wiesz ze jestem debilem :D

Faworyzowales jeszcze wczesniej na innych mapach @logo713x13.pngravii, @Dawon123 -†- Key-Drop.plgdy pisali do Kubusia cytuje @logo713x13.pngKubus_Nie obraź sie :/

"Hej Kubus grubasie ile masz w pasie?" Prowokowali go ciagle a Ty z nimi nic nie robiles dopiero gdy kubus sie do tego przyprul i wzial to napowaznie to sie do tego zabrales.

Przypomne jeszcze, że @ Matysiakodwalał za Ciebie całą robotę a Ty siedziales z nimi na TS :( 

Wiem, że siedzialeś z nimi na Ts ale nie faworyzuj pleasse.

Wiem, że dziwnie to wyglada z mojej strony zebym komus nie mowił, żeby nie faworyzował ale cóż potrafie przyznac sie do błędu :/

Edytowane przez Kostek*
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MHH NIE powiedziałem że cheatuje tylko powiedziałem że podobno cheatuje a to że kto go zreportował to nie powiedział kto 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Żeby coś to z mutem się zgadzam itp. ale ja prosiłem tylko ładnie Rajka o to żeby potwierdził że te słowa Dawona kierowane w twoją stronę są od niego i nie chciałem żebyś zdjął  muta 🙊.

btw gag za słowa "Kuba grubasie ile masz w pasie". Był nadany przez Rajka więc tutaj nie ma faworki.

a na potwierdzenie jest dowodzik image.png.6cecca13c41a84807698eb47ae338f23.png

Edytowane przez ravii
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Kostek* napisał:

Potwierdzam, sorki rajek ale zachowujesz sie tak jak ja czasami a wiesz ze jestem debilem :D

Faworyzowales jeszcze wczesniej na innych mapach @logo713x13.pngravii, @Dawon123 -†- Key-Drop.plgdy pisali do Kubusia cytuje @logo713x13.pngKubus_Nie obraź sie :/

"Hej Kubus grubasie ile masz w pasie?" Prowokowali go ciagle a Ty z nimi nic nie robiles dopiero gdy kubus sie do tego przyprul i wzial to napowaznie to sie do tego zabrales.

Przypomne jeszcze, że @ Matysiakodwalał za Ciebie całą robotę a Ty siedziales z nimi na TS :( 

Wiem, że siedzialeś z nimi na Ts ale nie faworyzuj pleasse.

Wiem, że dziwnie to wyglada z mojej strony zebym komus nie mowił, żeby nie faworyzował ale cóż potrafie przyznac sie do błędu :/

Faworyzowałem dawona i multiego ? na tej samej mapie gdy matysiak wyszedl i mial zw to dawon i multi dostali gaga i to jest faworyzacja

Siedziałem z nimi na  ts i serio nie podpowiadali 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A a jeżeli chodzi niby o to że powiedziałem że niby czemu dałeś multiemu muta to potwierdziłem że dawon cie wyzywa na  ts 

a nie powiedziałem że czemu dałeś mute multiemu

i to nie są słowa multiego nie wiem @ Matysiak szukasz dowodów żebym dostał dengu dowalasz sie o byle co 

jeżeli @ Matysiaktak bardzo chcesz czy po przyjętej lub po odrzuconej skardze mogę złożyć rezygnacje tylko na pisz na steamie

jeżeli ci nie pasuje że mam admina do @ Ciosek@ TomSoneKteż się prułeś jakim cudem oni mają admina.

@ SK4N3R @Dover dali im szanse na admina i dali im okres próbny jak mi i ci nie pasuje że ja @Ciosek i @TomSoneK dostaliśmy admina 

Serwer JailBrejk jest najtrudniejszym serwerze do ogarnięcia ja jak i @Ciosek @TomSoneK dzisiaj mowiłeś że Ciosek jak i TomSonek są nowi 

To jeżeli uważasz  @Matysiak że jak mam admina tydzień to jestem doświadczonym adminem na jb nadal pisze do skanera o pomoc w niektorych momentach 

albo na grupie adminów jeżeli mam admina tydzień to nie znaczy że nie potrzebuje pomocy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mów po polsku 

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
Dodane przez SchMidT,

Nic nie wnosisz do teamtu. Spam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jeżeli Skaner lub dover dadzą mi dengu to trudno po prostu bedę wiedział że serwer jb nie jest do adminowania dla mnie 

A jeżeli chodzi o zachowanie to mam sie zachować dojrzale 

Słowa skanera na ts jak mi akceptował podanie 

Cytuje:Rajek tylko graj sobie na luzie bez spiny na luzaku jak będziesz potrzebował pomocy to pisz do mnie na pv 

Dodane przez SchMidT,

Nic nowego. Spam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że orto jak na dzieciaka które ma jakieś 9 lat ale mam 2 z polskiego na koniec roku więc widać :XD::d

• Wrr! 1
  • Haha! 1
Dodane przez SchMidT,

Spam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a @Matysiak jeżeli chodzi o pomoc to jesteś bardziej doświadczonym adminem na JailBrejku i robisz więcej niż inni admini 

i podziwiam cię za to co robisz dla tego serwera i ile pracy w to wkładasz i starasz się żeby JB było ogarnięte ale ja jeszcze potrzebuje pomocy

Od Administracji JB lub m@

• Smutne. 1
  • Wow! 1
Dodane przez SchMidT,

Nie w temacie skargi. Spam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
  1. Poprawna polszczyzna się kłania.
  2. Nie przywalam się do wszystkiego, po prostu odwaliłeś manianę a jak rozmawialiśmy na prywatnej grupie adminów to wiedziałeś że popełniłeś błąd
  3. Lubisz dawona i dlatego mu o tym powiedziałeś, a według mnie był odpalony jak nic.
  4. Nie liż mi dupy bo tu nie o to chodzi XD.
  5. Co do cioska, to nie to że miałem problem to po prostu po tym jak ze skanerem przeprowadzałem prywatne rozmowy to mówił że nie ma szans, a co do TomSonka moje zdanie było jedno i każdy to wiedział
  6. Co do twojego dengu, to po prostu brakuje mi adminów na JB, ale jak ci admini już mają być to żeby mieli trochę poukładane, wiedzieli o co chodzi i żeby chociaż poprawną polszczyznę potrafił zachować.

Co do teamspeak'a, nie było mnie a każdy może mówić co chce, przypominam że na skargach na mnie często były sytuacje gdzie osoby nie brały udziału a się wypowiadały, a i tak zostało to zweryfikowane. Akurat w tej sytuacji nie ma jak tego zweryfikować.

Edytowane przez Matysiak
  • Wow! 1
  • Kocham to! 1
Dodane przez SchMidT,

Nic nowego do teamtu. Spam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Matysiak napisał:
  1. Poprawna polszczyzna się kłania.
  2. Nie przywalam się do wszystkiego, po prostu odwaliłeś manianę a jak rozmawialiśmy na prywatnej grupie adminów to wiedziałeś że popełniłeś błąd
  3. Lubisz dawona i dlatego mu o tym powiedziałeś, a według mnie był odpalony jak nic.
  4. Nie liż mi dupy bo tu nie o to chodzi XD.
  5. Co do cioska, to nie to że miałem problem to po prostu po tym jak ze skanerem przeprowadzałem prywatne rozmowy to mówił że nie ma szans, a co do TomSonka moje zdanie było jedno i każdy to wiedział
  6. Co do twojego dengu, to po prostu brakuje mi adminów na JB, ale jak ci admini już mają być to żeby mieli trochę poukładane, wiedzieli o co chodzi i żeby chociaż poprawną polszczyznę potrafił zachować.

1 Polski wiem do poprawy

4 nie liże ci dupy bo mówię prawdę bo sam to mówiłeś na ts

2 z tym się zgadzam  bo mam prawo popełniać jeszcze błędy 

• Wow! 1
Dodane przez SchMidT,

Spam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamknę to do czasu wyjaśnienia skargi

• Lubię to! 2
  • Wrr! 1
  • Kocham to! 2
Dodane przez SchMidT,

Otwieram ze względu na rozpiskę UBT.

Edytowano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra wiem że to spam ale co z tą skargą bo ja też jestem ciekawy co z nią będzie stoji już od ponad tygodnia 

Edytowane przez rajek1910
Dodane przez raveN,

Skarga może stać nawet 14 dni, spam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

24:30 dawon daje głowę rajkowi po czym admin mówi "masz perma" - żartobliwie 

26:12 "podobno czitujesz" rajek

"nie powinieneś tak mówić" Matysiak 

Po tych dwóch wypowiedziach bardziej po twojej bym się domyślil że został zgłoszony ale okay 

Następna mapa

8:15 Ale to wiadomość od dawona - wyraźnie słychać sarkazm rajka

I tu ty się wydarles/uniosles głos bez potrzeby 

"Co mnie to obchodzi on to przez mikrofon powiedział" 

Nie widzę winy admina w przedstawionych dowodach 

Skarga odrzucona 

@ SK4N3R

@ Dover

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skarga została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.