Skocz do zawartości
raveN

Ogarnięcie modeli JB.

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: Ogarnięcie sprawy z modelami na serwerze.

Treść: Proponuję ogarnąć sprawę z modelami na serwerze, jest ich mnóstwo, a na serwerze widzimy tylko kilka z nich, przez to, że większości po prostu nikt nie używa. Z góry napiszę, że pomimo wątpliwości da się usuwać modele z serwera bez zastąpienia ich innymi, wystarczy wysłać odpowiednie zapytanie do bazy danych, źródło: Yamakashi.

Propozycja to: Usunięcie modelu.

Nazwa: Zoey

Treść: Model w jakimś stopniu zbugowany, po upadku na ziemie hałasuje na cały serwer,

był on usunięty, lecz nie wiem z jakiego powodu przywrócono go z powrotem.

Nazwa: Marvel's Thanos

Treść: Modelu nikt nie używa, cała "moda" na thanosa z fortnite przez młode osoby z JB przepadła, jak na samą grę,

nikt modelu nie używa, nie wiem po co go trzymać. Model był wcześniej już usunięty z serwera,

nie wiem dlaczego powrócił, skoro nikt go nie chciał.

Nazwa: Failed FEV

Treść: Jest to przerośnięty zombie za 7k, nikt go nie używa, ma ogromne hitboxy przez co bardzo łatwo

jest być zabitym, nie ma sensu go trzymać.

Sprawa z modelem szkieletu.

Opis sytuacji: Któraś z wcześniejszych propozycji była odnośnie usunięcia modelu szkieletu z serwera, bo za słabo go widać na większości map

i ma zbyt "cienkie" hitboxy, bo jest bardzo chudym modelem, przez co nasi zdolni strażnicy z golda 2 mieli problem z zabijaniem ich.

Propozycja została podsumowana tym, że model nie zostanie usunięty, bo nie da się teraz usuwać modeli. Cała treść ode mnie polega na tym, że jak już potrzeba coś zamienić, co nadawałoby się na godną zamianę tego modelu i byłoby widocznym modelem to proponuję dodać na serwer istny klasyk JailBreak'ów, czyli model Banana (drugi od lewej). Jedyny problem z tym modelem jest taki, że na samym czubku głowy nie ma hitboxów, nie sądzę, aby był to jakiś ogromny problem, chociaż z naszymi zdolnymi strażnikami nigdy nie wiadomo. Banan z pewnością nadawałby się na zostanie modelem z taką samą/podobną ceną, bo jest to bardzo pożądany model przez graczy.

(Chciałbym tylko przypomnieć, że na widoczność szkieleta i jego chude hitboxy zostało przymknięte oko tylko z powodu ceny)

Róbcie co chcecie, taka tylko moja propozycja. Miło by było, gdyby taki model powrócił, w odpowiedziach możecie przedyskutować cenę,

jak i wystawić swoją opinię na temat tego modelu.

Dobrze by było jakby model został zamieniony za szkieleta i fajki za niego nie byłyby oddawane,

bo jeżeli oddacie fajki za model szkieleta (gdzie większość osób posiadająca ten model kupiła go za zbugowane fajki)

to niektóre gangi wymaksowałyby się strasznie szybko, bo niektóre dostałyby zastrzyk fajek o ilości co najmniej 300k.

Linkhttps://gamebanana.com/skins/144166

Proponowana cena: 150,000 fajek, tak jak za szkieleta. ;> Model jest bardzo widoczny i ma dużo lepsze hitboxy, nie ma hitboxu tylko na czubku głowy, co jest zrozumiałe, bo to nie jest kluczowa część "banana" samego w sobie. :peepoThink:

Propozycja to: Dodania modelu.

Nazwa: Adolf Hitler lub Adolf H. (skoro już takie family friendly to nigdy nie wiadomo)

Treść: Jest to kolejny model, który jest istnym klasykiem JailBreak'ów, był on kiedyś tutaj, lecz każdy kogo zapytałem nie ma pojęcia,

dlaczego został on usunięty, był on jednym z ulubionych modeli graczy z tamtego okresu.

Model jest obecnie na HNS, więc nie widzę problemu z dodaniem go tutaj.

Linkhttps://gamebanana.com/skins/144166 (Chyba nie muszę tłumaczyć który to.) :forsenE:

Proponowana cena: 15,000 fajek

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, raveN napisał:

przez co nasi zdolni strażnicy z golda 2 mieli problem z zabijaniem ich.

Ja Ci dam wyzywac goldziki drucie :monkaGUN:

3 minuty temu, raveN napisał:

proponuję dodać na serwer istny klasyk JailBreak'ów, czyli model Banana

:yes:

3 minuty temu, raveN napisał:

Propozycja to: Dodania modelu.

Nazwa: Adolf Hitler lub Adolf H. (skoro już takie family friendly to nigdy nie wiadomo)

Zdecydowanie tak! Sam go mialem, bo byl fajny :v 

4 minuty temu, raveN napisał:

Proponowana cena: 75,000 / 50,000 fajek

Kiedys byl za 14/15k :pepo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:yes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogolnie to kruczek fajne propy daje

Ta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do ogarnięcia modelicnie używanych to Jestem na Tak.

Zamienie szkieleta na Banana dla mnie to bez różnicy może zostać ale to nie ode mnie zależy więc też na Tak.

Dodanie family friendly modelu hitlera :* też Tak. 

@ raveN kolejna propa zajebista h@h@

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi