Skocz do zawartości
Acti

Q&A Actiego

Rekomendowane odpowiedzi

94N4TRs.png

Siema

secret sie opierdala, a jako że moje q&a na starym forum ssało pałe to wcinam się za niego :FeelsOkayMan:

Czasu na c i e k a w e pytania macie dużo, bo conajmniej tydzień. Preferuje pytania niegłupie, na które można się jakkolwiek rozpisać.

haja

• Lubię to! 1
  • Wow! 1
  • Kocham to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Co cię tutaj jeszcze trzyma?

2. Co byś zmienił oprócz ludzi na AS?

3. Gdyby czarni zaproponowali ci właściciela czy byś przyjął taką propozycję? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Actizmienisz czcionkę bo to ta co na telefonie inaczej wygląda?

Ile lat? 

Wzrost? 

Jakaś silka jest robiona teraz? 

Od kiedy ćwiczysz? 

Robisz to regularnie czy raczej random? 

Kiedy ub mi dasz na Discordzie? 

Kiedy wspólne zdjęcie z zombie? :kappa:

Jaki masz stosunek do lgbt? 

Zrobisz tu plebiscyt ktorego nie wkleje bo mi się nie chce? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Najlepszy Właściciel Sieci: 
2. Najlepszy Opiekun Serwera: 
3. Najlepszy Major Admin Serwera: 
4. Najlepszy Moderator: 
5. Najlepszy UBT:
6. Najlepszy Grafik: 
7. Najbardziej zasłużony: 
8. Największy leń wśród ekipy: 
9. Najlepszy Admin: 
10. Osoba godna zaufania: 
11. Najbardziej kreatywna osoba: 
12. Najaktywniejszy Użytkownik forum: 
13. Najbardziej pomocny Użytkownik: 
14. Najbardziej niedoceniony Użytkownik: 
15. Najbardziej wkurzający Użytkownik: 
16. Najbardziej spamujący Użytkownik: 
17. Największy podrywacz: 
18. Największy troll: 
19. Największy Cziter: 
20. Największy NoLife: 

• Smutne. 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kogo masz na liście zablokowanych bo z tego co wiem to tutaj możesz się rozpisać:kappa:

Edytowane przez Hemoglobina
  • Lubię to! 1
  • Haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak oceniasz SS 2k19 

masz omówić każdą walkę 🙊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu mnie nie lubisz XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a moze jakies pytania na ktore da się odpowiedziec wiecej niz 1 zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co masz na sobie?

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 Do jakiej szkoły chodzisz i dlaczego

2 Masz jakieś hobby które robisz już od dłuższego czasu i wytłumacz dlaczego

3 Ulubiony zawodnik z wwe

4 Lubisz sprawiać wrażenie osoby nie miłej czy taki już jesteś?

5 4 rzeczy które sprawiają ci radość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Interesujesz się polityką? Jeśli tak, to powiedz jakie masz zdanie na temat głównych partii politycznych i UE? Jak oceniasz rządowy program PIS-u?
2. Jakie masz zdanie na temat Kościoła i księży? Wierzysz w Boga? Jeśli tak, to w jaki sposób praktykujesz? Jeśli nie, to jakie są temu powody? Czy nie ma teraz przypadkiem ataku na wiarę?

3. Jakie masz zdanie na temat środowiska LBGT? Polacy powinni z tym walczyć, czy zaakceptować?

4. Czy świat nie za bardzo goni za pieniądzem i nową technologią, wyniszczając przy tym środowisko?
5. Co powiesz o młodym pokoleniu? Wróciłbyś do starych metod wychowawczych? Kiedy dziecko powinno zacząć używać elektroniki (smartphone, komputer)?

6. Jakie są według Ciebie najgorsze tortury na człowieku (3-5)? Jaką Ty byś wybrał? :forsenE:

7. Jakie są Twoje wady i zalety? Co jest dla Ciebie ważne w życiu?
8. Czym się zajmujesz? Jakie masz plany na przyszłość?

9. Co (oprócz społeczności :kappa: ) zmieniłbyś na arenie? 
10. Jakie masz o mnie zadanie? :?

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie role oprócz Moderatora i Opiekuna Serwera pełniłeś tutaj kiedyś?

Może edytuję i dorzucę coś, jak mi się będzie chciało. :peeposhrug:

• Smutne. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiedzi są w pytaniach :FeelsOkayMan:

W dniu 9.08.2019 o 16:49, NTM napisał:

1. Co cię tutaj jeszcze trzyma? Nic, właściwie to tu wejdę może raz na kilka dni

2. Co byś zmienił oprócz ludzi na AS? Serwery, bo cs:go ssie

3. Gdyby czarni zaproponowali ci właściciela czy byś przyjął taką propozycję? Nie, po cholerę mi on?

W dniu 9.08.2019 o 16:52, Siedem_dni napisał:

@ Actizmienisz czcionkę bo to ta co na telefonie inaczej wygląda? Nie

Ile lat? Tyle, co na forum

Wzrost? 170cm

Jakaś silka jest robiona teraz? tej chwili nie ze względu na to, że zabawiłem się całkiem źle z prądem (Jeżeli bezpieczniki wywalają co 5min lepiej wezwać elektryka, niż samemu próbować naprawić problem) i póki co jestem w szpitalu 

Od kiedy ćwiczysz? Od 2 technikum

Robisz to regularnie czy raczej random? Na ogół ćwiczę 3 razy w tygodniu

Kiedy ub mi dasz na Discordzie? Z tego, co wiem to dawno dostałeś :peeposhrug:

Kiedy wspólne zdjęcie z zombie? :kappa: Jednak nie, nadal masz bana

Jaki masz stosunek do lgbt? Dla mnie to jest choroba psychiczna, upośledzenie.

Zrobisz tu plebiscyt ktorego nie wkleje bo mi się nie chce? Nie, bo mi się nie chce

W dniu 9.08.2019 o 20:10, Hemoglobina napisał:

Kogo masz na liście zablokowanych bo z tego co wiem to tutaj możesz się rozpisać? Ciebie i pozostałe 46 osób.

W dniu 12.08.2019 o 12:19, ravii napisał:

Jak oceniasz SS 2k19 

masz omówić każdą walkę 

Generalnie to nie chce mi się omawiać każdego meczu, fuck u :FeelsOkayMan: Ale samo SS było zajebiste (Głównie przez debut Fiend'a) z dobrymi meczami dało się spokojnie obejrzeć do końca bez jakiegoś znudzenia. 

W dniu 12.08.2019 o 22:09, Sadystka napisał:

Czemu mnie nie lubisz XD Bo cie nie znam :pepeL:

W dniu 13.08.2019 o 13:10, hade napisał:

czy moge prosze ub na dc pls XD nie

W dniu 14.08.2019 o 10:07, shyrë napisał:

Co masz na sobie? Gacie

W dniu 16.08.2019 o 19:34, SK4N3R napisał:

1. Interesujesz się polityką? *Tu była wypowiedź o acitowych poglądach odnośnie polityki ale zamieniliśmy ją na tą miłą cenzurę*
2. Jakie masz zdanie na temat Kościoła i księży? Wierzysz w Boga? Jeśli nie, to jakie są temu powody? Czy nie ma teraz przypadkiem ataku na wiarę?

Generalnie to odnośnie samego "Kościoła" nie mam jakiegoś wyrobionego zdania głównie przez to, że mnie wiara nie interesuje, księży nie będę generalizował, ale 2 których przyszło mi poznać oceniam różnie, jeden jest staromodnym pajacem, który nadal by na wiedźmy polował, a drugi to najnormalniejszy w życiu człowiek. Wierzy, praktykuje i pracuje jako ksiądz. Świetna osoba w dwóch słowach. W Boga nie wierzę, powodem ku temu było moje załamanie i w s z y s t k o, co przeszedłem jakoś na rok przed bierzmowaniem, do którego nastawiałem się jako sakrament, do którego trzeba naprawdę wierzyć i praktykować. Ja zwątpiłem, porzuciłem to wszystko i od tamtego momentu jestem agnostykiem z mocno nihilistycznym podejściem do wszelakich religii. Odnośnie ataku na wiarę to nie wiem o ch*j Ci chodzi, więc /shrug.

3. Jakie masz zdanie na temat środowiska LBGT? Polacy powinni z tym walczyć, czy zaakceptować?

Wspomniałem u sevena, że wg mnie to jest zwyczajna choroba psychiczna.. Banalnie tłumacząc mój tok myślenia użyjemy magnesów, załóżmy że kutas będzie plusem, a cipa minusem. Plus i minus przyciągają się, plus i plus odpychają, tak samo minus i minus. LGBT jest abominacją taką samą, jak upośledzone magnesy, których plusy mogą się przyciągać, to tak nie powinno działać i nie wypada tego wg, mnie akceptować. Nie trzeba tego neutralizować, ale nie powinno się ich wspierać czy akceptować tak, jak regularny i n o r m a l n y związek. 

4. Czy świat nie za bardzo goni za pieniądzem i nową technologią, wyniszczając przy tym środowisko?

Jakby to ująć.. Goni szybko, tyle.. xd Bardziej martwiące jest to, że świat dąży do postępu w złej kolejności. 
5. Co powiesz o młodym pokoleniu? Wróciłbyś do starych metod wychowawczych? Kiedy dziecko powinno zacząć używać elektroniki (smartphone, komputer)? 

Trudno w pełni dobrze ocenić młode pokolenie, kiedy te jest w latach totalnego idiotyzmu. Aczkolwiek zauważyłem, że ich umysł jest dużo "węższy"/zamknięty (trudno mi to ująć troche) w porównaniu do starszych pokoleń. Jeżeli byłbym słabym rodzicem, to wróciłbym do "starych metod wychowawczych". Wszystko zależy od tego, jaką charyzmę prezentuje dziecku rodzic i jak on do niego podchodzi. Dziecko powinno zacząć używać elektroniki, gdy ta obudzi jego zainteresowanie, może wtedy wejść w dodatkową interakcję z rodzicem i powoli odkrywać świat internetu, gier, etc.

6. Jakie są według Ciebie najgorsze tortury na człowieku (3-5)? Jaką Ty byś wybrał? :forsenE:

Może Cie nieco zawiodę, ale znam głównie te średniowieczne. :forsenE:

- piła

- kołyska judasza 

- kobieta namawiająca do seksu :forsenE:

7. Jakie są Twoje wady i zalety? Co jest dla Ciebie ważne w życiu? Moje zady i walety są różnorakie. Dla mnie w życiu póki co jedynym ważnym czynnikiem jest narzeczona, powstrzymała mnie przed samobójstwem kilka lat temu i dała mi uczucie, którego mi brakowało od kiedy moja rodzina się właściwie rozpadła.. Moją zadą jest to, że jestem leniwy, a wadą to, że jestem leniwy.
8. Czym się zajmujesz? Jakie masz plany na przyszłość? Zawodowo stukam palcem w klawiaturę na łóżku/przy biurku/w biurze. Planów na przyszłość nie chcę ujawniać, bo to ch*ja nikogo MA nie obchodzić tutaj (no może z wyjątkiem nevy :kappa:)

9. Co (oprócz społeczności :kappa: ) zmieniłbyś na arenie? Pisałem już
10. Jakie masz o mnie zadanie? :? Jest ono zdecydowanie jednym z lepszych zdań biorąc pod uwagę to, że "znam" (mocno względne) Cie z areny

W dniu 16.08.2019 o 23:27, raveN napisał:

Jakie role oprócz Moderatora i Opiekuna Serwera pełniłeś tutaj kiedyś? Napisałem Ci na discordzie jakoś tydzień temu - żadne

• Kocham to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   1 użytkownik