Skocz do zawartości

[Odrzucone] [Początkujący Moderator] Podanko Mikrusa, podejście drugie.

 Udostępnij


Mikru

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mikrus

Imię: Michał

Wiek: W grudniu będzie 15. 

Doświadczenie w moderowaniu: Niestety żadne ale człowiek musi się czegoś nauczyć. Jakbym czegoś nie wiedział to moderatorzy zawsze wyciągną pomocną dłoń. :pepeOK:

Ile czasu poświęcam forum dziennie: Nawet kilka godzin dziennie. Średnio wchodzę na forum co 15 minut zobaczyć czy nie ma czegoś nowego.

Coś o sobie: Nazywam się Michał, 31 grudnia skończę 15 lat oraz mieszkam na południu Polski w mieście Chorzów położonym na Śląsku. Właśnie skończyłem szkołę podstawową o profilu Lekkoatletycznym, po wakacjach wybieram się do Technikum Elektornicznego do klasy o profilu informatycznym, ponieważ klub został zamknięty i nie mam jak kontynuować swojej drogi w sporcie. :pepo: W wolnym czasie uwielbiam wychodzić gdzieś ze znajomymi, grać w piłkę nożną czy też grać na komputerze słuchając muzyki. Jestem osobą spokojną, tolerancyjną, cichą oraz pomocną. Uważam, że jak na swój wiek jestem osobą dojrzałą. Moimi największymi wadami jest nieśmiałość oraz strasznie słaba samoocena. :pepo: 

Co zrobiłeś dla ArenySkilla: Na Arenę trafiłem ponad rok temu (3.05.2018r.) za sprawą moda Jailbreak, który bardzo mi się spodobał, więc gdy go bardziej poznałem to we Wrześniu napisałem podanie o admina. Yamakashi [*] dał mi szansę za co mu bardzo dziękuje. Jako iż nigdy nie miałem pełniłem żadnej rangi na jakiejkolwiek sieci, strasznie skupiłem się na swoim zadaniu, by pokazać się z jak najlepszej strony. Do czasu aż nie zrezygnowałem czyli 31 stycznia sprawowałem się bardzo dobrze i nie było na mnie żadnych skarg. Po około 2 tygodniach napisałem podanie ponownie i do końca marca pomagałem utrzymać porządek na serwerze. Gdy w kwietniu powstała nowa ranga jaką jest "Global Admin" postanowiłem, że spróbuję się w nowej roli. Po otrzymaniu Global Admina pomagałem utrzymywać porządek do początku czerwca, gdy musiałem zrezygnować z powodu kontuzji ręki. ;/ Obecnie posiadam admina na serwerze @ raveN'a czyli Retakes #1.Wiem, że to niewiele, bo tylko pomoc w utrzymaniu porządku na serwerach więc strasznie chciałbym pomóc również i na forum.

Kontakt: Discord, Forum, TS3, Facebook oraz Steam.

Pozdrawiam Cieplutko. :peepoHug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spośród wszystkich to jest dla mnie idealny kandydat. Jest osobą strasznie pomocną, kiedykolwiek i o cokolwiek go nie zapytam to postara się pomóc, ostatnim razem nawet oglądał ze mną demka z RT #1. :pepeLove:  Ogarnięty jak mało kto, niby ma te 14 lat, a zachowuje się i ogarnia wszystko jak na osobę mocno starszą, jest bardzo dojrzały, zresztą troszkę osób już go zna z tej strony.  Staż na arenie ma duży, bo ponad rok, co jest dla mnie ogromnym plusem. Moim zdaniem Moderatorem powinna zostawać osoba znana całej sieci, posiadająca duży staż tutaj, jak i bardzo aktywna przede wszystkim, a Mikrus właśnie taką osobą jest. Jak Dacie chłopakowi szansę na pewno was nie zawiedzie. ;>

Podsumowując:

+Dojrzały

+Ogarnięty

+Pomocny

+Aktywny

+Towarzyski

+Lubiany przez zdecydowaną większość osób na sieci.

+Jego staż na arenie, ponad rok.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności