Skocz do zawartości
Matysiak

[Rozwiązane] Skarga[Roginskyy]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Matysiak
Nick oskarżonego: @ roginskyy

Opis sytuacji: Administrator ciągle robi głosowania, w których chce zmienić mapę. Po 1. nie umie zrobić głosowania, a na początku nawet pomylił głosowanie z sm_msay. W SM Admin ustawił że umie dając poziom SM 3/10 a w taryfikatorze poziomu umiejętności SM pisze cytuje: "3/10 Umiem posługiwać się wszystkimi komendami z sm_admin bez jego pomocy"

Po 2. Cały czas była odpowiedź "NIE" i raz była odpowiedź "MAPA" po której jak na załączonym screenie zmienił sobie mapę. Ciągle zwracałem mu uwagę aby nie dawał głosowań i nie zmieniał mapy, oczywiście byłem pod denerwowany po czym dostałem Mute'a od pana @ Zaliwekza "Nadużywanie".

Serwer: Serwer OnlyAWP+GoMod.

Data i Godzina: 15.07.2019 Godzina: 19:42-19:57.

Dowody: Ss'y https://steamcommunity.com/id/Yasuowaty/screenshots/#scrollTop=342 Podrzucam również link do mapy z LiveServer'a: https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=4123&download=auto0-20190715-194215-71472636-awp_lego_mesa-_PL_____ArenaSkilla____Only_AWP_GoMod__TR128_____ws__knife__gloves__LiveServer.pl-1957.zip  https://steamcommunity.com/id/Yasuowaty/screenshots/#scrollTop=342

Polecam sprawdzić również LOGI, bo tam widać odpowiedzi na tym głosowaniu, bo ja sam nie zdążyłem tego zescreenować.

Edytowane przez Matysiak
  • Lubię to! 2
  • Haha! 2
  • Kocham to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 1. Tak jak powiedziałem do @ Zaliwekże przy użyciu komendy sm_vote powinno zrobić glosowanie, a za pierwszym razem gdy to zrobiłem było widoczne jak bym pisał sm_msay tak jak wspomniał wyżej @ Matysiak

Po 2. Przeprosiłem po 3 próbach tych głosowań ale przez około 6 miesięcy nie miałem admina to gdzie musiałem to sprawdzić..

Po 3. Skarga jest bezsensownaniesłuszna i nieprawdziwa gdzie @ Matysiak napisał ze zmieniłem bezpodstawnie mapę, przecież 50% na TAK z glosowania wyszło gdzie załączę tutaj ss.

• Smutne. 2
  • Haha! 1
Dodane przez raveN,

Poprawiam błędy ortograficzne, poza tym, jak ludzie głosują na opcję "mape" to nie znaczy, że głosują za jej zmianą, po prostu źle zrobiłeś to głosowanie i ludzie zagłosowali na byle co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, roginskyy napisał:

Po 3. Skarga jest bez sensowna, nie słuszna i nie prawdziwa gdzie @ Matysiak napisał ze zmieniłem bezpodstawnie mapę, przecież 50% na TAK z glosowania wyszło gdzie załączę tutaj ss.

Polecam sobie spojrzeć na regulamin admina przed złożeniem podania

Screenshot_2019-07-15-22-49-00-1.png

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@ roginskyy

1. To w takim wypadku, odnosząc się do punktu 2. Dlaczego przeprosiłeś po 3 próbach? Dopiero wtedy na głosowaniu wyszło "Mapę" co nie jest równoznaczne z pozwoleniem ci na zmiane mapy. Co odnosi się również do punktu 3.
  2. Odnosząc do 1. JAK TAKI PROGRAM MÓGŁ SIĘ POMYLIĆ? Jesteś pierwszą osobą z takim błędem. Jest ZEROWA szansa na to że takie coś się stanie, a teraz próbujesz się wymigać.
  3. SPRAWDZASZ to inaczej. Możesz zapytać innych adminów, sprawdzić na internecie. Bronisz się tym że sprawdzałeś. W ostateczności było zrobić głosowanie typu "Sprawdzam czy działa" Odpowiedzi "DZIAŁA" "NIE DZIAŁA". Gościu, po takim zbłaźnieniu się nie wiem czy w ogóle powinieneś się tu jeszcze wypowiadać.

Zliczając wszystko mamy:

• Bezsensowną próbę obrony.
  • Złe zinterpretowanie głosowania.
  • Próbę uznania tej skargi za bezsensownej.
  • Próbę zrzucenia wszystkiego na plugin.

PS. Jeśli 2 pierwsze były na NIE, to jak zinterpretowałeś odpowiedź "MAPĘ" jako "TAK"?

Zostawiam werdykt dla rang wyższych

A i jeszcze przypominam, że jest to 1 dzień kadencji na okresie próbnym.

Edytowane przez Matysiak
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta skarga jest bez sensu @ roginskyyzrobil glosowanie po czym @ Matysiak naduzywal mikrofonu i zostal zmutowany na 30min moim zdaniem nie ma potrzeby robic problemu z glosowania w ktorym gracze chcieli zmiane mapy..

• Smutne. 4
  • Haha! 2
Dodane przez raveN,

Spam, nie wnosisz nic do tematu, ponieważ wynikiem głosowania nie było "tak" tylko opcja "mapę", gdyż ludzie zagłosowali na byle co z powodu, że głosowanie było źle zrobione. Mapa została zmieniona pomimo tego, że opcja "tak" nie wygrała głosowania, więc nie wiem o czym Ty tu piszesz.

Edytowano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Matysiak wiekszosc graczy wpisywało rtv aby zmienic mape, a gdy ja zrobilem głosowanie, nastąpiła wielka afera bo @ Matysiak zaczął krzyczeć BEZ MUTACJI i naduzywac mikrofonu...

• Smutne. 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Zaliwek napisał:

w ktorym gracze chcieli zmiane mapy..

Jeśli 2 pierwsze odpowiedzi są na "NIE", a potem jest odpowiedź "MAPĘ" to gdzie jest chęć zmiana mapy? Gracze sami mówili żeby nie zmieniać.

A jak napisał @ I must kill you :)Roginskyy nawet nie miał takiego prawa, więc co ty mi tu gościu będziesz wmawiać? Jak dla mnie sprawa wyjaśniona, nie miał prawa, odwalał manianę i nie potrafi korzystać z SM_Admin.

@ roginskyyZ tego co kojarzę, głosowania robiłeś różnie. w 6 rundzie, w 8 rundzie, w 16 rundzie więc skończ mi tu kłamać.

Dokładnie w rundach: 7, 10, 18 a w 19 zmieniłeś mape, co widać na moich ss'ach.

Dodane przez raveN,

Łącze trzy posty w jeden.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Matysiak jeden malutki błąd przy którym robisz wielikie halo wokół siebie myślicz ze ci to na dobre wyjdzie? ;)) 

4 minuty temu, Matysiak napisał:

nie potrafi korzystać z SM_Admin.

sm_vote pomylka bo napisałem bez "" to juz nie umiem korzystac z sm_admin.. okej, skoncz 16 lat minimum i pogadamy;)))

• Smutne. 1
Dodane przez raveN,

Skoro napisałeś w podaniu SM 3/10 powinieneś potrafić zrobić głosowanie, wypomnienie wieku też totalnie bez sensu, nic nie wnosisz do tematu, spam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widzę wszystko się powtarza. Jeden z UBT ogarnie to wszystko i rozpisze jak to dokładnie wyglądało, jak będziecie chcieli coś nowego dodać to dopiero wtedy piszcie.

Teraz, roginskyy napisał:

skoncz 16 lat minimum i pogadamy

? xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Gratuluje, jeździsz mi po wieku a to ty robisz blędy i bronisz się jak dziecko.
  • To nie jest mały bląd, tylko zrobiłeś to z premedytacją więc nie graj niewiniątka

Teraz to ty się zachowałeś jak osoba niedojrzała, więc co mi pitolisz o wieku. Pomyłka a coś zrobionego z premedytacją to dwie inne rzeczy. Zostawiam to dla rang wyższych. Stop comment plz.

Dodane przez raveN,

Nie wnosisz nic nowego do tematu, spam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pomyliłem się, zapomniałem nie wiem no zaliwka zapytałem czy dobrze to pisze to on tez nie wiedzial, kazdy ma prawo chyba do takiego bledu no kurde... cos jeszcze?

• Lubię to! 1
  • Smutne. 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, roginskyy napisał:

pomyliłem się, zapomniałem nie wiem no zaliwka zapytałem czy dobrze to pisze to on tez nie wiedzial, kazdy ma prawo chyba do takiego bledu no kurde... cos jeszcze?

No to czekaj, muszę to przekalkulować.

1. Na początku obarczasz moją skargę "bezsensowną"
  2. Próbujesz się nieudolnie bronić
  3. Zostajesz pociśnięty przez I musta
  4. Sam się przyznajesz, że kłamałeś ze swoim SM
  5. Jeździsz mi po wieku
  6. Sugerujesz że jest to mały błąd a ja robię z igły widły
  7. Na koniec przyznajesz się do wszystkiego po twojej WIELKIEJ HISTERII że jaką to ja aferę nie robię
  8. A na sam koniec, wkopałeś również Zaliwka bo on też w takim wypadku nie zna komend XDDD

Cheapo Bou.

No co, ja już nic więcej nie muszę tu dodać. UBT zdecyduje. Jedynie co, to mogę pogratulować zachowania i brnięcia w zaparte. Jak i niedojrzałości jak na swój wiek XD.

Dodane przez Secret_Service,

Spam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Matysiak napisał:

Na początku obarczasz moją skargę "bezsensowną"

bo jest bezsensowna, znajdź mi skarge za takie cos XD

Zostajesz pociśnięty przez I musta

liż dupe dobrze ci idzie

Jeździsz mi po wieku

mikro po mutacji wiec nie wiem czemu krzyczałeś i spamiłeś swoim głosikiem w tamtym czasie po czym admin ci zwrócił uwagę, a ty poprosiłeś o mute a potem płaczesz więc XD!

Sugerujesz że jest to mały błąd a ja robię z igły widły

bo robisz

• Smutne. 1

Spam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ roginskyy

1. To że nikt nie złożył za takie coś skargi, to nie znaczy że jest bezsensowna. Po prostu nikt nie jest takim idiotą, aby popełniać takie błędy.
  2. Nie liżę dupy, ale za to trochę ciebie zapiekła.
  3. Nie poprosiłem o muta, tylko pan wielki "Zaliwek" powiedział na następnej mapie "KTO TO POWIEDZIAŁ, KTO CHCE MUTA" a ja się przyznałem że to ja i niech mi już da. Po czym RupTak i tak mi go zdjął, bo stwierdził że mute był bez sensu.
  4. Nie robię z igły widły, bo prostu jesteś na głupim okresie próbnym, i nie ogarniasz wgl co robisz xD.

Skończ komentować i się błaźnić, zostaw to UBT do sprawdzenia i poczekaj na werdykt bo nudzi mnie już tłumaczenie ci tych samych rzeczy, bo przecież twoja racja jest święta.

Spam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

+  @ roginskyyNadal robi głosowania jak mu się mapa znudzi tzn że 4/5 min do zakończenia mapy o on sobie zmienia na inną! 

wW2oxx4.jpg

(SS 12:55 2019-07-16) 

+ Dwa Old Konta z VAC 

+ 2xsDwJv.png&key=177d794b8864c16b7c77ef9d

Edytowane przez NTM
  • Haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzygać mi się chce jak patrzę na ten wasz cyrk. W temacie nic nie bylo wiecej do powiedzenia po 4 poście, ale musieliscie bezsensownie to ciagnac zlewajac notki od modow. 

Przenieście to sobie na pw, ts'a, gdziekolwiek byle nie forum. Temat zamykam tymczasowo, bo jedyne co tu zostalo do powiedzenia to werdykt. 

@ Yamakashi @ RupTaKWybaczcie,  że sie wam wpierdalam ale mam uczulenie na tego rodzaju debilizm.

A i @ xBoniotez sobie możesz na to zerknąć. 

• Lubię to! 6
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podsumowanie całej skargi:

Ogólnie przez większość mapy @ roginskyy stał na spawnie szukając odpowiedniej komędy do zrobienia głosowania.
Matysiak nie krzyczał tylko uniusł trochę głos tylko że nawet jego mikrofon był bardziej ściszony niż reszty graczy, więc jak dla mnie to nie było nadużywanie. Matysiak tak naprawdę tylko mówił aby nie nadużywali admina/że jak nie umie zrobić głosowania to niech więcej tego nie robi.
No i oczywiście mamy nadużywanie admina przez @ roginskyy czyli bezpodstawne zmienienie mapy i to nie tylko raz. 

Bezpodstawna zmiana mapy + nie umiejętność używania komend. ss

Kolejna bezpodstawna zmiana mapy. ss
No i mamy te 2 vac bany na innych kontach. 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Sprawa została wyjaśniona.
Edytowane przez RupTaK
  • Smutne. 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podsumowując wszystko Zaliwek oraz Roginskyy jak jest jakiś problem ze znajomością SM to bez problemu możecie do mnie pisać w tej sprawie. Tak jak wcześniej zostało dodane nie można dobrowolnie zmieniać mapy. Pozwolę sobie tutaj zacytować słowa gracza I must kill you :)

16 godzin temu, I must kill you :) napisał:

Polecam sobie spojrzeć na regulamin admina przed złożeniem podania

Screenshot_2019-07-15-22-49-00-1.png

Reszta tak jak już została wspomniana przez wielu graczy to spam. Pamiętajcie, że temat służy do rozwiązania sprawy i powinny się tu znajdować wiadomości, które wnoszą coś nowego do tematu. Roginskyy będę miał Cię na oku, ponieważ jesteś na okresie próbnym, a to co napisałeś wcześniej naprawdę mną poruszyło. Wiem jak się zachowujesz na co dzień i mam nadzieję, że w końcu to udowodnisz.

• Lubię to! 1
  • Smutne. 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tak ode mnie jeszcze jedna skarga i wylatujesz @ roginskyy ;)

• Lubię to! 3
  • Smutne. 1
  • Kocham to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.