Skocz do zawartości

[Przyjęte] Podanie.

 Udostępnij


Sowaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: (Na jakim grasz na serwerach): 𝑀𝒶𝒹𝓏𝒾𝓀.
Wiek: 20 lat. 
Dlaczego ja mam otrzymać admina?: (Przekonaj nas, że jesteś odpowiednim kandydatem): Jeśli mam być szczera, to powiem, iż odkąd gram na arence, widziałam jednego admina @ Hemoglobina. Nie wiem czym jest to spowodowane. Często nie da się grać, bo wchodzą dzieci, które wyzywają, odpalają się. Kluczowym elementem będzie chęć pomocy jak i dążenie do dalszego rozwoju serwera. 
Doświadczenie w adminowaniu: (Jaki czas się tym zajmujesz itp.) Posiadałam kiedyś własną sieć, więc wiedzę na ten temat mam sporą. 
Jak długo gram w CS:GO?: W CSGO mam łącznie jakieś 4tys. godzin, niestety poprzedni steam został mi skradziony i muszę grać na tym. 
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Nie mam częstych godzi, mogę grać codziennie po kilka godzin, oczywiście zależne jest to wszystko od godzin mojej pracy. 
Link GT: (Ukazuje czas spędzony na serwerze, można podać kilka linków)  https://www.gametracker.com/player/𝑀𝒶𝒹𝓏𝒾𝓀./185.40.196.238:30025/ ( Zdaję sobie, że godzinami nie grzeszę. ) 
Znajomość SM: (Skala określona w regulaminie sieci) Myślę, że jest to mocne 6/10, co można w sumie sprawdzić w razie jakiś wątpliwości. 
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/madziczeek/ 
Mikrofon: (Tak/Nie) Oczywiście. 
Czy przeczytałeś regulamin Adm:ina?: Tak

 

 

 

§5.1. Aplikant musi mieć co najmniej 16 skończonych lat. +
§5.2. Aplikant musi przegrać na Serwerze minimum 24 godziny lub mieć co najmniej 40 postów na Forum. -
§5.3. Aplikant ma obowiązek posiadać mikrofon. + 
§5.4. Jeśli na tym stanowisku jest mniej niż 5 osób, można pominąć powyższe wymagania. ( o tym akurat nie wiem, widziałam jednego admina tylko ) 
§5.5. Aplikant musi aktywnie grać na serwerze. +/-
§5.6. Aplikant musi posiadać wiedzę (w skali znajomości AMXX/SM*) na poziomie co najmniej 2/10. +

  • Smutne. 1
Przenoszę do działu "Arena 1vs1 #2"

Przez Secret_Service,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności