Skocz do zawartości

[Przyjęta] Turniej Areny Skilla

 Udostępnij


Izz_Aldin

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy w planach zrobić turniej dla całej sieci. @ xBonio Powiedział ze kupi serwer, jeżeli wszystko zaplanujemy dobrze.
 

  • Turniej będzie 5vs5 gdzie mam nadzieje, że będzie 16 drużyn może być mniej tylko wtedy, inaczej będą wyglądać rozgrywki. Turniej zacznie się w wakacje, czyli Lipiec/Sierpień.
  • ACT, będzie sprawdzać, czy gracze cheatuja. Jeżeli nie-zapytamy administracje kto jest chętny do sprawdzania.
  • Jeżeli ktoś jest chętny do streamowania turnieju, może do mnie napisać, jeśli nie ja mogę streamowac, ale nie będę komentował.
  • Zapisy na turniej otworze jak zobaczę, że jest dużo chętnych osób.


Nagrody:
 

  • 1 MIJESCE: Każdy gracz dostanie skina wartego 100zl plus vipa na 60 dni na dowolny serwer (Będzie głosowanie, jakie skiny chcecie).
  • 2 MIEJSCE: Każdy gracz dostaje vipa na 30 dni na dowolny serwer.
  • 3 MIEJSCE: Każdy gracz dostanie vipa na 15 dni do dowolnego serwera (Mecz o 3 miejsce odbędzie się, gdy będzie 16+ drużyn na turnieju!!!).
  • W planach jest jeszcze nagroda za MVP turnieju, ale to nie jest pewne.


Jeżeli Czarni mają cos przeciwko rozdaniu takiej ilości vipów, to mogę zastąpić nagrody tańszymi skinami.

Zasady:

 

  • Zakaz używania haxow/skryptów lub innych programów, które dają niesprawiedliwą przewagę nad przeciwnikiem (perm na sieci+DYSKWALIFIKACJA).
  • Gracze muszą mieć kupiona wersje cs go, lub prime z lvl30+.
  • Gracze mają zachować kulturę miedzy sobą (2 ostrzezenia, a potem DYSKWALIFIKACJA)
  • Zakaz posiadania nicku zawierającego przekleństwa, treści rasistowskie lub obrażające godność.


Pamiętajcie, to jest tylko propozycja, więc wszystkie niezadowolenia/chęć pomocy; zmiany czegoś pokazujemy w komentarzu pod tym tematem.

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak. Sam osobiście chętnie wziąłbym udział w takim czymś. Tylko jedno pytanie, kto będzie wypłacał te skiny dla 1 miejsca o łącznej wartości 500 zł? Przecież czarni na to raczej nie pójdą, można ew. zrezygnować z tych skinów na rzecz usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • raven odblokował(a) ten temat
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności