Skocz do zawartości
Mikrus

[Odrzucone] Zmiana Surf+Klasy na Bhop/Zombie Escape

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: Zmiana serwerka

Tresc: Zmiana Surf+Klasy na serwer Bhop/Zombie Escape. Tak tak wiem, ze propek bylo juz kilka i mnie zlejecie cieplym moczem ale czemu nie? Dla Surf+Klasy osiagnieciem jest gdy na serwerze znajdzie sie wiecej niz 5 osob a takie serwery Bhop czy Zombie Escape sa bardzo popularne. Serwerow Bhop czy Zombie Escape w Polsce jest malo, ale sa bardzo popularne i przez caly dzien jest praktycznie pelen serwer, jezeli Arena zrobilaby taki pozadny serwer to zamiata "konkurencje" pod dywan.

PS1. Jezeli jestescie na nie to prosze Was o uargumentowanie swojej wypowiedzi. :FeelsOkayMan:

PS2. Czarni jak zobaczycie to za jakies 2 miesiace to miloby bylo jakby jeden z tych serwerow powstal. :)

PS3. Prosze nie bijcie o to, ze tak spamie tymi propozycjami :pepo: 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jak najbardziej na tak, taki serwer jak ZE przyniósłby ze sobą dużo osób na naszą sieć, co wiąże się z prawdopodobnym wzrostem zysków :FeelsEvilMan: ,a surf + klasy to jeden z najbardziej "umarłych" serwerów AS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak, bhop by sie przydał mało jest polskich a jak juz są, są one zapchane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BH BH BH BH NATAK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zombie escape nie wiem czy to jest dobry pomysł, ponieważ na tym trybie sporo osób skarży się na FPS'y lepszym serwerem byłby już BHOP

Częściowo ZA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uwielbiam takie posty xd

2 godziny temu, Mikrusik napisał:

sa bardzo popularne i przez caly dzien jest praktycznie pelen serwer

błagam, wskaż mi proszę palcem polski bhop, który jest "praktycznie pełny przez cały dzień".

BHOP:

-jedynym polskim serwerem bhop, który przekroczył połowę swoich slotów w ciągu ostatnich 30 dniach jest serwer soplicy. dlaczego? bo stoi już +/- rok i jest dość dobrze rozkręcony jak pozostałe serwery wcześniej wymienionej sieci. o innych serwerkach to szkoda gadać, bo aktywność jest niewiele lepsza niż na surfie z klasami tak tbh.

-serwery bhop przynoszą dochody tylko z reklam, a na surfie z klasami zawsze jest jakaś szansa, że ktoś kupi sobie premkę co już daje czarnym +20ziko.  dochody z mało aktywnego bhopa < dochody z mało aktywnego surfa. don't change my mind.

-polskie community movementu leży i kwiczy, a prawie każdy ma już swój ulubiony serwer(więc jest mała szansa, że ktoś wejdzie na serwer areny od tak).

-już lepiej dopracować ten serwer, który stoi obecnie, żeby miał chociaż tych 10 stałych graczy i cień szansy, że ktoś kupi sobie vipka lub klasę.

ZE:

-na temat zombie escape się nie wypowiem, bo się na tym ku**a nie znam xd

nie zrozumcie mnie źle. też bym sobie chciała pokicać z areniakami, ale Arenie$killa to się po prostu nie opłaca. już lepiej wejść sobie od czasu do czasu na bhopa immense-gaming, na którym prawie zawsze ktoś jest, więc można pogadać, poskakać i takie tam.

dziękuję za uwagę, jestem na nie pis joł

• Lubię to! 3
  • Wow! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie NIE!

Na surf+klasy wieczorami jest więcej niż 10 osób i bardzo fajnie się gra. Można dodać coś nowego do surfa.

Może jest mało osób ale trzeba dodać nowe rzeczy. A nie je całkowicie zmieniać.

Możesz dać osobną propozycje żeby dodać serwer.

Ale zmienić serwer? Nie! :no:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZE jest wymagającym modem pod względem FPS'ów jak i pracy, którą trzeba włożyć w wykonanie go. Na obecną chwilę wątpię, aby ktokolwiek z areny poza nielicznymi użytkownikami np. @ hamp posiadałby wystarczającą wiedzę na temat SourcePawna, aby zrobić takowy serwer.

BH mod prosty do zrobienia, sam silnik moda miałby z 200 linijek.

ZE - Nie

BH - Tak

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Szczerze nigdy nie gralem na bh moze by sie fajnie grało ale po co zamieniac surf na na inny tryb i wcale nie jest tak ze wyjątkiem jest gdy na serwerze znajdzie sie więcej niz 5 osob a nawet ostatnio widuje więcej, bywa nawet ze jest powyzej 15. Są serwery na ktorych gra mniej osob niz ba surf

Jestem na NIE

Edytowane przez † є ѕ ρ є я †

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, † є ѕ ρ є я † napisał:

Szczerze nigdy nie gralem na bh moze by sie fajnie grało ale po co zamieniac surf na na inny tryb i wcale nie jest tak ze wyjątkiem jest gdy na serwerze znajdzie sie więcej niz 5 osob a nawet ostatnio widuje więcej, bywa nawet ze jest powyzej 15. Są serwery na ktorych gra mniej osob niz ba surf

Jestem na NIE

Polecam zobaczyc gt Surf+Klas, bo moze kilka razy do 10 osob doszlo i tyle.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Mikrusik napisał:

Polecam zobaczyc gt Surf+Klas, bo moze kilka razy do 10 osob doszlo i tyle

Podejrzewam ze bhop bedzie serwerem w stylu flying scout mod pierwsze dwa tygodnie mniej wiecej i serwer umarł  a na surf moze gra mało osob jednak grają i gra się przyjemnie poza tyn nie ufałbym do końca gt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, † є ѕ ρ є я † napisał:

na surf moze gra mało osob jednak grają i gra się przyjemnie poza tyn nie ufałbym do końca gt

To, że gra się przyjemnie w 5 osób nie znaczy, że serwer dobrze prosperuje i przynosi korzyści dla sieci. Nie ufałbyś GT? To podaj jakieś lepsze źródło informacji o średniej liczbie graczy przez całe dnie. ^^

Dodam, że dzisiaj serwer nie przebił nawet granicy 6 osób, a podobna sytuacja dzieje się całymi dniami.

ODtS9F4.png

12 godzin temu, † є ѕ ρ є я † napisał:

a nawet ostatnio widuje więcej, bywa nawet ze jest powyzej 15

Nie było nawet 15 osób od ponad miesiąca, więc tutaj nawet nie wiem o czym Ty mówisz. 

Znając BlackTeam propozycja i tak będzie odrzucona, ale ja na waszym miejscu przemyślałbym chociażby postawienie 3 serwera retake, które jednak zbierają te stałe 10 graczy przez całe dnie, w odróżnieniu do Surf+Klasy, jeżeli ZE i BHOP nie wchodzi w grę. :) Byłaby to świetna okazja do wyegzekwowania propozycji zmian na Retake'ach, która napisałem już miesiąc temu, bo jesteśmy trochę w tyle jeżeli chodzi o te serwery, a być może pomoże nam to znaleźć stałych graczy, którzy wykupią jakieś usługi nawet na serwerach. ;) Chcemy jak najlepiej dla sieci, przynajmniej kilka znanych mi osób, a trzymanie zmarłych serwerów jak 3maps czy surf+klasy i nie wprowadzanie żadnych zmian nie polepsza obecnej sytuacji naszej sieci, która potrzebuje większej ilości graczy. ^ v ^ Jesteśmy jedną z największych sieci w Polsce, to nie bądźmy gorsi z tymi serwerami od sieci mniejszych od nas. W przypadku odrzucania propozycji odnośnie zmiany serwera chociaż wprowadźcie zmiany na serwerach takich jak COD, 3maps czy surf+klasy, które bardzo ich teraz potrzebują, gdyż z liczbą graczy nie jest za wesoło od dłuższego czasu, a tylko coraz więcej słyszy się o kolejnych błędach na nich.

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, ViGo napisał:

Wielkie NIE!

Na surf+klasy wieczorami jest więcej niż 10 osób i bardzo fajnie się gra. Można dodać coś nowego do surfa.

Może jest mało osób ale trzeba dodać nowe rzeczy. A nie je całkowicie zmieniać.

Możesz dać osobną propozycje żeby dodać serwer.

Ale zmienić serwer? Nie! :no:

GT swietnie ukazuje, ze nawet tych 10 gracxy wieczami nie ma a dodanie nowego serwera jest wrecz niemozliwe dlatego napisalem propozycje o zmiane. Nawet jakby ktos napisal i 1000 propozycji na Surf+Klasy to nic nie zmienia, bo Opiekun Serwera jest na wiecznych wakacjach a Czarni watpie, ze beda sie w to bawic. Jezeli TY masz propozycje co do Surf+Klasy to smialo pisz, ja nie widze innego wyjscia jak podmiana serwerow, bo Surf+Klasy jest martwy od dluzszego czasu tak samo jak 3maps. :)

• Lubię to! 1
  • Haha! 2
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bhop :yes:

ZE :no:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale kto go zrobi :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm moze jakis Wlasciciel np? :)))))

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Siedem dni napisał:

@ Yamakashican u? 

Za drobną opłatą mogę napisać paczkę na zlecenie.

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to chyba za cloud funding

• Smutne. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.