Skocz do zawartości
Atrax

[Przyjęta]Skarga na "admina" kqs.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ✟AtrakS✟
Nick oskarżonego: ✪kqS  (znany rowniez jako "kaktus")

Serwer: CS:GO Only Mirage   (D2>mirage)
Opis sytuacji: W sobote 20 kwietnia o godzinie ok. 18:09 (wczesniej mi sie nie chcialo pisac tej skargi) przyszedlem na serwer, by na starcie zobaczyc "baby rage" kqs, ktory ze lzami w oczach (tak musialo byc) wyzywa na chacie niewinnych graczy (screen tam na dole), tylko i wylacznie temu, ze jest amatorem w te gre , ktory  zginal. Nastepnie, gdy go upomnialem otrzymalem odpowiedz (jakze inteligentna odpowiedz): "ty tam utkaj leb" oraz knebla (nieuzasadnionego)

W skrocie kqs nie nadaje sie na admina, czesto wyzywa graczy np. za pomoca team say' u,  faworyzuje (jednym daje kneble/mute innym za to samo przewinienie - nie), ale dowody zebralem tylko na to co wyzej napisalem  ^^ 

Zrobcie jak uwazacie, ale nie zdziwie sie jak kqs dostanie rage i postanowi zrobic  "Masowa egzekucja permowania na serwie by kqs". 

PS przyjmujac takiego osobnika  na admina nie przywrocicie dawnych lat swietnosci za czasow D2 :c

Serwer: Only Mirage
Dowody: kqsRage.zip

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Po pierwsze nie faworyzuje graczy daje kazdemu kto zasluzyl, nie wiesz o tym bo rzadko grasz. Czesto mam spam pw gdy daje gaga/mute ale jak musze to musze.  I w tamtej sytuacji sam sobie dalem gaga, zeby nie pisac juz na czacie ale tego juz nie pokazales na screenie. Oczywiscie najlepiej dac taki screen gdzie jak najbardziej mnie ''zniszczy''.

A i gaga dostales za PROWOKACJE jest takie cos w taryfikatorze, ale sie pospieszylem i dalem bez powodu.

Edytowane przez ✪kqS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Potwierdzam niestety takie sytuacje zdarzają się nadmiernie z owym adminem myślałem że będziesz ogarniętym adminem a nie raz widziałem jak dawałeś bezpodstawne muty gagi kicki oraz bany (nawet te permanentne) oraz wielokrotnie faworyzowałeś niestety po prostu nie nadajesz się na admina.

Edytowane przez Hemoglobina
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale hemoglobina idac tym samym to sam wyzywales ostatnio, malo grasz na serwerze i sprawa Ciebie nie dotyczy. Wiec tez sie nie nadajesz na admina. I sam dawales bez podstawne kicki/slap itp.

• Smutne. 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak po pierwsze nie pamiętam żebym kogokolwiek wyzywał na serwerze gram mało, ponieważ miałem ostatnio nieobecność sprawa po części dotyczy mnie bo jestem na serwerze i widzę co robisz kilkukrotnie ci zwracałem uwagę a ty miałeś to gdzieś a kicki daje tylko i wyłącznie za obraźliwy nick a ostatni raz slapa dałem dawno temu jak przypadkiem otworzyło mi się menu admina (mam je zbindowane na "Q")

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwole sobie zacytowac 2 punkty z regulaminu dla adminow:

"Admin ma obowiązek zawsze zachowywać kulturę wobec Graczy oraz reszty Adminów - nie obraża nawet nagminnie zachowujących się i łamiących regulamin Graczy.",

"Pamiętaj, że gracz to też człowiek. To gracze tworzą naszą społeczność. Jeśli nie będziesz ich szanował, oni nie będą szanowali Ciebie. Dbaj o graczy a będziesz i lubiany na serwerze i sieć będzie miała dobrą reputację."

Jak widzisz nie powinienes obrazac nawet tych co lamia regulamin (bycie slabszym to nie jest lamanie reg.) a ty wyzywasz bez podstaw. 

" w tamtej sytuacji sam sobie dalem gaga, zeby nie pisac juz na czacie ale tego juz nie pokazales na screenie."

Rozumiem, ze twoim zdaniem mozesz zwyzywac gracza od najgorszych, nastepnie dac sobie gaga na marne 30minut i wszystko bedzie "cacy"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Faktycznie admin juz nie jest czlowiekiem, nie moze wyjsc z rownowagi. Przepraszam moj blad ;3.

Teraz zalezy wszystko od hampa, jezeli mi zabierze to trudno zle sie zachowywalem. Ale Hemo wbijaj na serwer gdy beda zgloszenia :*.

Edytowane przez ✪kqS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pozwolę się dołączyć, wystarczy obejrzeć jakiekolwiek demko na którym jest kqs w którym znajdziecie brak jego kultury, oraz kicki z powodem "cele mapy" bo według niego na only mirage "nie można saveować" gdy naprawde ma się te 8 czy 10 hp vs 4. TryHard jakich mało robi wszystko żeby runda szybciej minęła.

@edit najlepiej demko z dnia 20.04.19 ok 17 myślałem że to tylko mnie spotkało ale raczej nie tylko mnie 

Edytowane przez Ciapek
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego ja nie  wyrzucam 1v4. Wyrzucam gdy jest podobna liczba graczy po jednej jak i drugiej stronie i wiem, ze macie szanse ugrac. Ale stojac 90 sec na rampie zamiast probowac cos zrobic to faktycznie ''nie macie szans''

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie gram na tamtym serwerze ale dla mnie sam fakt, ze admin nadużywa swoich możliwości i wyzywa graczy jest wystarczające. Jak ludzie mają wchodzić na ten serwer czy inny i zostać na dłużej jak tak to wygląda...

Tryhard na ffa ? Rozumiem jakby to miało przekład na jakaś rangę tudzież nagrodę pieniężną albo cokolwiek takiego ale to ma być zabawa połączona z przyjemnością...

Dodane przez raveN,

Szanujemy Twoją opinię, jednakże skarga Ciebie nie dotyczy, zwłaszcza, że tam nie grasz. Spam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

✟AtrakS✟: elo
✪kqS: kurwy jebane
✪kqS: bez skilla
✟AtrakS✟: slowa
✪kqS: ty tam utkaj leb
✟AtrakS✟: nie splacz sie

GAG

[jedyne słowa jakie napisał @Atrax]- ciężko nazwać to prowokacją, ale to już  @ hamp oceni

kolejna sprawa- bezpodstawne kicki za rzekome niewykonywanie celów mapy (7 runda)

@ Ciapekwalczy na midzie przez minutę (zostaje obity do 45 hp), przechodzi na rampe, próbuje zabić CT (wychyla kilka razy), 17 sekund do końca, 4 vs 2- zerowe szanse na wygraną rundę, Ciapek postanawia save'ować ---> zaraz po tym dostaje kicka

sweet_but_psycho próbuje wyciągąć CT z appsów, później przechodzi pod okno na midzie i walczy z CT, zostaje ranny, ma 35 hp, jest 4 vs 2, ~20 sekund do końca, bez szans na wygraną rundę, save'uje w under'ze ---> dostaje kicka (paka była koło rampy)

kqS zachowuje się wulgarnie- nie często, ale zdarza się

(17:14)

✪kqS: ten czerwien kurwa talent pierdolony
✪kqS: WSZYSTKO WIE
Ciapek: kultura panie

(18:10)
✪kqS: poczules to chuja w buzi

skargę zostawiam @ hamp-owi

Edytowane przez SK4N3R
  • Lubię to! 3
  • Kocham to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

dengu to dengu

Skarga została przyjęta.
Edytowane przez hamp
  • Lubię to! 4
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.