Skocz do zawartości
WolfTeam

[Odrzucone] ADMIN poprawiony link gt

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: WolfTeam
Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Jestem pomocnym graczem a także spędzam dużo czasu na serwerze, Ogólnie to chciałbym pomóc ponieważ na serwerze jest dużo dzieci które się tylko przekrzykują a jak nie ma admina aktywnego to jest przedszkole.
Doświadczenie w adminowaniu: Administrator na serwerach takich jak ( U szwagrów,csporobieni)
Jak długo gram w CS:GO?: 4 lata
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Weekendy 8-24 W tygodniu 8-12, 18-24
Link GT:  https://www.gametracker.com/player/ArenaSkilla.pl WolfTeam/185.30.124.110:30040/

Znajomość SM: 5/10 W poprzednich podaniach zrobiłem błąd ponieważ, nie doczytałem regulaminu za co przepraszam i jest już to poprawione.
Link do profilu Steam:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198942355228/  Konto nowe ponieważ zapomniałem e-mailu do maina i niestety przepadło  
Mikrofon: Sklejony na Silvertejpa ale działa
Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Oczywiście

Aktywność poprawiłem ale pełnych 24 nie zrobiłem ponieważ najzwyczajniej w świecie chcę się sprawdzić :P

Dodane przez raveN,

Poprawiam link ii estetykę podania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie;  brak kultury 

Edytowane przez hawaje
  • Haha! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie dlaczego ? Np była sytuacjia gdy ja lub ciosek bez mutacji upominamy graczy bo. Mamy do tego prawo a on do cioska admina mikro po mutacji no raczej tak nie powinien mówić admin do admin jeżeli on będzie miał tego.Admina. 2 powód od godziny 2 w nocy nabiał sobie aktywność stając w miejscu i używając komendy +right 

-kultura

1305589716_banernaforum.thumb.png.c7a5d55abac99a4d89c21a940365d8d6.png

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na NIE, całkowity brak kultury wobec adminów i wyśmiewanie się z nich braku mutacji! 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem Na NIE. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie!
@ rajek1910 wszystko wyjaśnił  z aktywnością:pepeL:
(tak btw rajek może on nie wiedział że on ma adma [ciosek] xd)

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@ ViGo  Jeżeli nie wiesz co było z tą aktywnością to nie sugeruj się odpowiedzią rajka :") . Jeżeli bym tak nabijał aktywność to myśle że dostał bym już bana :D

@Matt_eusz Jeżeli oni  mutują i upominają każde dziecko które się odezwie bez mutacji a sami nie mają mutacji i nadużywają mikrofonu nie na temat gry to i ja pośmieję sie z nich.

Edytowane przez WolfTeam
Dodane przez raveN,

Łącze dwa posty w jeden.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, WolfTeam napisał:

@Matt_eusz Jeżeli oni  mutują i upominają każde dziecko które się odezwie bez mutacji a sami nie mają mutacji i nadużywają mikrofonu nie na temat gry to i ja pośmieję sie z nich.

smiejesz sie z adminow ktorzy musza upominac o tym ze nie moga rozmawiac bez mutacji i ty chcesz mnie admina? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na NIE

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@hawaje może i muszą ale niech sami nie nadużywaja  mikrofonu jeżeli tej mutacji nie mają 

• Smutne. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

nie pisz ciagle podan na to samo stanowisko jesly ciagle sa odrzucane nwm czy wiesz ale takie cos na forum jest zabronione

Na Nie :c

Edytowane przez † є ѕ ρ є я †

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aplikacja została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.