Skocz do zawartości

Skarga na haqu xd

 Udostępnij


feeejmiorr

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: (Twój steam na jakim grasz na serwerze)rasdzdgsjhtiljgai

Link do steam oskarżonego: (Link do steam, na którą składasz skargę)aaaaarwlnkmalfjkgawojiklglaujikg

Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę)Haqu
Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) ayo podpowiada na mnie pisze haqu zeby dal mu mute a on udaje ze nic nie slysze i sie nie odzywa tylko jak napisalem na vip chacie wiadomosc "HAQU MAM CIE ZWYZYWAC ZEBYS COS ZROBIL CZY CO" adminek sie budzi i nie wie co sie dzieje wokol niego i nic nie slyszal o podpowiadaniu adminek ciagle zasypia gdy cos sie grubego dzieje na serwerze
Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie) JB

Data i godzina zdarzenia:dzis 20:30
Dowody: (Screeny/ logi serwera, a w przypadku dema- rundy zdarzenia)runda 1:0 mapa jb_arcade_b6 

EDIT. 
Runda 3:1 Haqu ignoruje niesprawny mikrofon ayo

 

  • Lubię to! 1
  • Haha! 1

Dodaje runde 3:1. 

Przez xdar1uNqq,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od kilku godzin na serwerze reaguję za każdym razem gdy słysze że takie rzeczy się dzieją (myslisz, że specjalnie pozwoliłem mu zeby dał info czy co, nie czaje) 

Sytuacja: Nie był to łatwy dzień więc robie różne rzeczy w miedzy czasie i nie zawsze widzę, gdy pewne rzeczy się dzieją mimo, że jestem wsród zmarłych na serwerze."alt+tab" / Afk chwilowe

Jak na 1 mape na tej było bardzo dużo roboty adminowskiej co widac ze realizuje.

 

"podpowiada na mnie ">"a on udaje ze nic nie slysze i sie nie odzywa"> "cos sie grubego dzieje na serwerze"

Edytowane przez Haqu
  • Lubię to! 1
  • WOW MEGA! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nw co tu rozpisywać

admin często po prostu staje w miejscu na minute i sie nie rusza ( najpewniej alt tabuje) i nie reaguje na to, co mówią gracze
Freak stoi afka - wszyscy krzyczą - admin minute pozniej reaguje

@ inatimer  No to do tego Haqu się przyznał w wiadomości wyżej, a poza tym to zauważyłem, że daje dużo ostrzeżeń ( za dużo)

@ Haqu jak cos, to podatek dochodowy z umów na zlecenie wynosi 12% jeśli kwota brutto nie przekracza 2 stówek xD
 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 3 godzinach gry musiałem coś zrobić, jednoczesnie nie chciałem zostawiać 20 osób bez admina, wolałem być na serwerze niż z niego wyjść bo kilka razy odszedłem od komputera na chwile, gdybym wyszedł skutek byłby taki sam, zamiast tego ogarniałem graczy i jak pisałem było dużo pracy adminowskiej z mojej strony. Nie rozumiem o co ta skarga, konsekwencji też bo zawsze reaguje na takie rzeczy a tu  1 mapa gdzie odszedłem od kompa na kilka chwil xdd 

 

Edit: gwarantuje, że nie specjalnie pozwoliłem dać informacji o zbuntowanym fejmiorze.

Edytowane przez Haqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności