Skocz do zawartości

skarga na slepego admina

 Udostępnij


malyglod

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: (Twój steam na jakim grasz na serwerze)https://steamcommunity.com/id/malyglodzik/

Link do steam oskarżonego: (Link do steam, na którą składasz skargę) https://steamcommunity.com/profiles/76561198385450254/

Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę) inatimer
Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) inatimer nieudolnie organizuje "event" na którym nie potrafi sobie poradzić i mimo tego że około 15 osób pisze mu czy mówi o 2 osobach które kampią i zamiast pójść to sprawdzić i dać im slaya to stoi w miejscu i mówi "ale ja nie wiem czy kampią i jak pójdę na drugą stronę mapy to nie będę widział czy druga osoba kampi" co jest totalnie najchujowszym wytłumaczeniem które kiedykolwiek słyszałem po czym mówię mu że jak nie potrafi sobie poradzić to na co takie coś organizuje (oczywiście nie tak kulturalnie) po czym dostaje mute na 1440 minut za "obraze admina" XDD gdzie ponad połowa serwera mówi mu że nie ogarnia tego samemu
Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie) jb

Data i godzina zdarzenia: 16:50 08.01.2023
Dowody: (Screeny/ logi serwera, a w przypadku dema- rundy zdarzenia)  -jb_arcade_b6 - demo 4 runda

  • WTF 2
  • Haha! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli na serwerze jest 25 osob i bylem sam na tym evencie bo w trakcie jeden admin ktory mial mi pomoc opuscil gierke bo mial wazny powod to jak twoim zdaniem mam zobaczyc czy ktos kampi ? (reszta spi :pepoblanket:)

 

na koniec xeasy wbil na csa i wtedy to juz inaczej wygladalo tylko byles zajety pisalem skargi :PepeHands:

 

mowilem ze sam nie jestem w stanie zobaczyc czy ktos kampi bo przeciez musze zyc zeby byla zabawa 

 

kim jestes zebym uwierzyl ci na slowo ze ktos kampi ? 

 

jak ci odpowiedzialem na twoje 2 pytania to musiales sie splakac ze ci cos nie pasuje i oczywiscie zwyzywac jak ci sie nie podoba to wyjdz  z serwera prosta pila 

 

i z tego co pytalem to dla wiekszosci sie podobal event tylko sam wiem i to tez 10 razy mowilem ze solo nie da sie niektorych rzeczy zrobic (bylo trzeba sluchac a nie plakac ) a i dodam tylko ze bede ogladal demko z tej mapy bo to tez mowilem ze jezeli ktos oszukiwal to dostanie bana za oszukiwanie na evencie 

 

Edytowane przez inatimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jako jedyny ci to powiedziałem w twarz a nie siedzieć na utkanej i lizać dupę, zresztą nie rozumiem twojego toku myślenia w momencie kiedy jak to sam napisałeś "wbił na koniec" więc nie wiem co to zmieniło w całym evencie a z tego co słyszałem to nie tylko ja "płakałem" że nie potrafisz eventu poprowadzić, i rozumiem że aż tak zabolały cię te słowa że dałeś mi muta na 24h?

Edytowane przez malyglod
  • WTF 1

Spam, nic nie wnosisz. UBT obejrzy demko i oceni jak było naprawdę.

Zachowaj również kulturę na forum

Przez Tomgra,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Event nie wyglądał najlepiej, natomiast nie miał możliwości sprawdzenia, czy ktoś nie kampi bez używania specta. Dodatkowo nie może on ufać graczom.

wypowiedź przed mute
"dobra, ale ku*wa nie rozumiesz, że on tam kampi przez cały ten ku*wa event, nie rozumiesz tego, czy co, bo nie wiem?" - malyglod
"czyli ciężko z myśleniem, no dobra" - inatimer
"no u ciebie moze być ciężko przygłupie" - malyglod
mute na 1440

@ xdar1uNqq

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności