Skocz do zawartości

no co Skarga 8)

Udostępnij

Lucy

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: Ja

Link do steam oskarżonego:  Qbn Szopen

Nick oskarżonego: Qbn Szopen
Opis sytuacji: No cóż owi "ADMINOWIE" nie reagują totalnie (tzw. spanko :ResidentSleeper:).  Ludzie na serwerze oczywiście że odwalają, specfk było, rzucanie granatami bez powodu i takie tam inne. Nie chciałbym być nie miły, ale wydaje mi się iż owi admini mają tzw. focusa na gracza o nicku "Dzbany". Owszem wiem, że ten gracz nadużywa mikrofonu, ale karanie go od razu, a gdy inni "wyzywają się i nadużywają mikrofonu" wyżej wymienieni admini mają "wywalone", może raz czy dwa razy na mapę zwrócą komuś uwagę, ale to zazwyczaj jest to poprzedzone pisaniem na "u@" przez graczy lub pisaniem na chatcie. 
No cóż Qbn i Szopen, również nie ogarniają regulaminu przeczytali go pewnie raz i to bez zrozumienia.  Ale niestety nasz kochany major jest zbyt zajęty  jego obowiązkami, i woli nie marnować czasu na sprawdzenie wiedzy przyjmowanych adminów (alkus). :peposad:
Serwer: Kochane JB

Data i godzina zdarzenia: 13.11.2022 14:52
Dowody:  Demko z mapy jb_spy_vs_spy_beta7 rundy 3:6 i 3 do tyłu rundy oraz kilka rund w przód 😎 (po wyjściu nie wiem co się działo, ale doszły do mnie słuchy, że się nie zmieniło)(ja gdzieś wyszedłem 4:7 chyba) 

@ qbn  @ Shoppen

Edytowane przez Asko
  • Lubię to! 1
  • Wrr! 1
  • Smutne. 1
  • WOW MEGA! 1
  • Haha! 4
  • Kocham to! 4

Runda 8

• 22min 5sek - Wszedłem na serwer (Sam koniec rundy)

Runda 10

• 23min 5sek - qbn wchodzi na serwer

Od razu po wejściu na serwer dostałem spam na u@ dotyczący nadużywania mikrofony przez gracza Dzbany, nie byłem świadkiem zajścia więc nie mogłem wymierzyć żadnej kary wobec niego.

Przy następnej takiej sytuacji Dzbany został upomniany przez qbna.

W następnych rundach dostałem zgłoszenie że gracz krecki zrespił się w ct wchodząc do tt i z powrotem do ct, niestety nie byłem tego świadkiem (Brak wiadomości o zmianie teamu na chat),  gdyż sprawdzałem discorda dla administracji żeby sprawdzić kary do nadania wypisane przez king prawdopodobnie qbn zrobił to samo zaraz po otrzymaniu powiadomienia.

Qbn nałożył muta na gracza Dzbany (Mut z Discorda)

• Lubię to! 1
  • Haha! 1

Zakaz używania koloru czerwonego i zielonego przez osoby nie posiadające rangi Właściciel Sieci/Opiekun Serwera/Moderator. Zmieniłem kolor formatowania.

Przez Tomgra,

Tak jak rozpisał się wyżej Shopen nałożyłem mute dzbany z discorda. 

Jesli chodzi o fk lub free dmg bedac rowniez wiezniem nie jestesmy w stanie zobaczyc kto robi free dmg co innego jak bys zglosil to na u@ i bym to olał ale ty nawet tego nie zglosiles wolales isc na forum i zlozyc skarge no ale tak masz do tego prawo gdy zglosilbys na u@ przeszedlbym w tryb niewidoczny i bym obserwowal tego gracza co niby robi dmg i gdy sytutacja by sie nie poprawila nałozyłbym mu odopowienia kare.

Demko rzecz jasna oglądałem do momentu, w którym asko wyszedł - bo przecież to on pisze skargę, to po co dalej? :peeposhrug:
~22:10 wchodzi shoppen
~23:10 wchodzi qbn

25:35 s3tka sie respi - brak reakcji ( robi poźniej 2fk)
26:38 krecki sie respi - brak reakcji ( robi pozniej 1fk)
~28:00 shoppen mówi " co wy ode mnie chcecie, ja dopiero wszedłem nic nie widziałem"
qbn z niewiadomych mi powodów siedzi sobie na spect przez prawie cały swój pobyt na serwerze 

s3tka - ctban 120 respienie sie; 2 fk po respie
krecki - ctban 90 - respienie sie; fk po respie

@ xdar1uNqq admini troche spanko, mute dla dzbany słuszny a tak poza tym chyba nic
obserwujcie sytuację poranną drodzy nowi admini

• Wrr! 1
  • WTF 1

@ qbn  @ Shoppen  Więcej życia panowie. 

W dniu 13.11.2022 o 15:11, Asko napisał:

Ale niestety nasz kochany major jest zbyt zajęty  jego obowiązkami, i woli nie marnować czasu na sprawdzenie wiedzy przyjmowanych adminów (alkus).

#Zrób_lepiej :pepeJAM:

Skarga została przyjęta.

Jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post.

• Kocham to! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności