Skocz do zawartości

Skarga na Mały głód

Udostępnij

Haqu

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198080863367/

Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561199218273265

Nick oskarżonego: Mały głód
Opis sytuacji: Chlop składa na mnie skargi robiąc jeszcze gorsze rzeczy..

Na mapie jb_america, "uwziął" się żeby mnie zabijać i licząc tylko moje freekille jest ich 6. Zabijanie jeszcze przed otwarciem cel. Zabijanie na freedayu. Zabijanie mnie gdy wykonuje polecenia i wmawianie, że nie wykonałem polecenia. Wyzywanie mnie od różnych upośledzeńców międzyinnymi (3 runda dema po jego freekillu na mnie). 

Skargę również pisze z powodu następnej z koleji recydywy za specjalne zabijanie mnie, w celi i na życzeniu (Proszę o sprawdzenie Histori banów)
Serwer: JB

Data i godzina zdarzenia:jb_america_mp 00:51  do    01:23  (rundy zdarzenia od freeday'a do 4 rundy)

Edytowane przez Haqu

Mały Głód - ctban 10080 - 5 spec fk
Mały głód -  mute 120 - liczne prowokacje

@ xdar1uNqq Arktyczny, który jak mniemam ma admina( bo dal jakiegos muta) nie zareagował na te freekille, powtarzając wielokrotnie "ja musze klipa zobaczyć" następnie admin przedłuża runde, myśląc 3 minuty nad lr'kami, następnie gada pol godziny sam nie wiem o czym, daje mute arabowi ( słusznego), po czym daje małemu głodowi kilka ostrzeżeń, pomimo dużo większej wagi czynu. Jeden z  graczy (sajmon) ma mute do nadania, obecni na serwerze informują o tym admina - brak reakcji

zachowanie niefajne panie admin

Spoiler

haqu: "jakbys kiedys chcial na mnie pisac skarge, to pamietaj, ze mam te demka"

^ taki smaczek

Skarga została przyjęta.

Jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post.

Edytowane przez asaso
  • Haha! 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności