Skocz do zawartości

Skarga na kacperka

Udostępnij

malyglod

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199218273265/

Link do steam oskarżonego: (Link do steam, na którą składasz skargę) https://steamcommunity.com/profiles/76561198088211170

Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę) Kacperk49
Opis sytuacji: Siedzimy sobie wszyscy na serwerze miła atmosferka, śmiechy hihy no i był temat że nie ma admina na serwerze to ja powiedziałem, że kacperek siedzi niewidoczny (oczywiście żartem, bo nie miałem jak tego wiedzieć bo ani nie mam go w znajomych na steamie ani nic) po czym otrzymuje perma xdd, wbijam po chwili okazuje się, że jednak to taki prosty, a oczywisty błąd doświadczonego administratora serwera i informuję go żeby chociaż teraz nadał tego bana poprawnie i dostaje bana na 120 minut gdzie z tego co wiem jest przedział od 30 minut do 180 minut (pamiętajmy, że jest to pierwszy mój ban i nie wydaję mi się, że aż tak mu utrudniłem pracę, ponieważ była to ostatnia runda, w której tt grał już lr'ki z ct), również nadaje mi wcześniej gaga NA 2H za obrażanie osoby, która po stronie ct przeszkadzała wielokrotnie podczas zabawy, a on siedzi i nawet go nie upomni. Prowokuje innych graczy powtarzając "kto pytał" (zachowanie nie powiem kogo) i wywyższa się tym, że posiada permisje i myśli, że jest bezkarny. Brak ostrzeżeń dla nowych graczy (tym bardziej, że mam tylko 1 muta i gaga).

Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie): jb

Data i godzina zdarzenia:

30.09.2022, 21:38
Dowody: (Screeny/ logi serwera, a w przypadku dema- rundy zdarzenia): Demko z mapy jb_dust2_v50, ostatnia runda ban, a gag godzina 21:24 (nie pamiętam, która runda)849687577_nieumiejtnyban.png.079afd95c1d81c4a58de7770ccbbe64e.png

• Haha! 1
  • Kocham to! 4

Perm to missclick zdjęty odrazu, niech ci koledzy na discordzie wytłumaczą choć swoją drogą info słaba rzecz ^^   Ignorantia iuris nocet

Sprawdzałem akurat kogoś a ty celowo i cynicznie powiedziałeś to kolegom by czasami muta nie dostali ? 

Poważnie muszę ci mówić, że pisać do kogoś "kurwo jebana" jest sprzeczne z regulaminem i za to dostałeś gaga ?  A i upominaliśmy z doverem f41tererka by nie jeździł tym autkiem zresztą na demku widać może zagłuszyli ci koledzy na discordzie xd 

• Haha! 4

L 09/30/2022 - 21:22:59: Chat         | (STEAM_1:1:629003768)[PANDY] mały głód: nie iwem ku*wo jebabna

Po tym admin nadaje gaga na 120min - za długi, gracz ten posiada praktycznie zero commsow/ zero jakichkolwiek wczesniejszych upomnien a to jedyna wulgarna wiadomość jaką napisał powyższy gracz.

30:15 - Mały głód mowi na voice: "Admin nie wyszedł tylko siedzi na ukryju".

Po tym perm missclickiem, a następnie ban na 120 - wg mnie za długo dałbym 30 ze względu na niską szkodliwość czynu.

W dniu 30.09.2022 o 22:07, malyglod napisał:

Prowokuje innych graczy powtarzając "kto pytał"

Co do tego itd. nie dałeś rund a w podanych przez Ciebie nie zauważyłem takich sytuacji.

@ xdar1uNqq

Tak jak pisałem w poprzedniej skardze, musisz zluzować @ kacperk49 z tymi długościami i powodami. Można upominać, a potem karać. Gag za długi, moim zdaniem i nie potrzebny, za takie coś co najwyżej bym ostrzegł gracza tj. jakieś spokój etc. 

Ban słuszny, ale za długi ~ Za takie przewinienia dajemy 30 maksymalnie 60 jesli to nie pierwszy raz. No ewentualnie mute dłuższego, żeby graczy nie tracić :KEKW:

Skarga została przyjęta.

Jeśli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności