Skocz do zawartości

Skarga na admina Kacperka49

Udostępnij

BorszczuGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198970628339/

Link do steam oskarżonego: (Link do steam, na którą składasz skargę) https://steamcommunity.com/profiles/76561198088211170

Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę) Kacperek49
Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) Admin Kacper nadużywa swoch permsi na serwerze dając głosowanie w 3 rudze czy ma być chowany 

po czym jak jest 50% na tak daje zabawę chowanego  Mapa:JB_Paradise_lost _v1 runda między 2 a 4 

Admin nadużywa swojej władzy nad innym graczami kikując ich aby mu dal fajki Mapa:JB_Paradise_lost _v1 runda 5

Admin po tym jak wykopał gracza respi go i po jakimś czasie gładzi go Mapa:JB_Paradise_lost _v1 runda 5 

Admin przechodź do ct na zabawie respi się po czym daje abh i przechdź do terro, nie mam pojęcia na czym mało to polegać ale jest to ewidentne nadużywanie władzy na serwerze Mapa:JB_Paradise_lost _v1 runda 10

Admina nadużywa oraz obraża od szatanów gracza mały głód za to że go upominał że nadużywa mikrofonu Mapa:JB_Paradise_lost _v1 runda 6

Admin nadaje mi muta za "naduzywasz+prowokacja" gdy ja chcę mu przypomnieć ze ma nadać fd jednemu z graczy po czym on mi odpowiada ze to nie nastąpi więc powtórzyłem mu to killka razy 

lub jak sam mnie prowokuje mówiąc mi  "bo dosniesz muta na 300" Mapa:jb_finland runda 10 

Admin zabija swojego kolegę z ct przyciskiem na zabawie Mapa:JB_facebook runda 6 lub 7 

Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie)jb

Data i godzina zdarzenia:

20:48 21:21 27.09.2022

21:21 21:56 27.09.2022

21:58 22:20 27.09.2022
Dowody: (Screeny/ logi serwera, a w przypadku dema- rundy zdarzenia)

Demka z map:

JB_Paradise_lost _v1

jb_finland

JB_facebook 

sha.png

sssss.png

ssssssss.png

asasasas.png

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 4

Po pierwsze, dałem głosowanie, odpowiedz byla na tak gadałem potem z Xanaxem nie mial nic przeciwko   Muta dostałeś za wydzieranie się i prowokacje nie potrzebuje byś mi chamsko przypominał. "bo dostaniesz muta na 300" - właśnie wielokrotnie cie ostrzegam :) dopiero dostałeś unmuta a już zachowujesz się jak bydło i siejesz chaos na serwerze wyzywając wszystkich od pedałów, żydów, itp ... Nie będę tego tolerował gdyż jesteś na okresie próbnym więc tobie się nie należą krótkie muty bo ty wiesz jak masz się zachowywać i to nie jest twoja pierwsza  taka systuacja.

A z  respieniem się to tak wszedłem do ct na ułamek sekundy zrespiłem sprawdziłem czy działa komenda !abh na wg - nie, nie działa i odrazu wpisałem killa wszystko trwało może 10s, więc czy w jakiś sposób komuś tym zaszkodziłem ? 

Edytowane przez kacperk49
  • WTF 2
  • Haha! 3
  • Kocham to! 1

Nadużywanie permisji wchodzi tutaj w grę oraz nadużywanie mikrofonu i hipokryzja ze strony naszego super administratora Kacpra, ponieważ sam zaczął mnie obrażać i prowokować (pewnie liczył że mu odpowiem i nada mi mute jednak nie jestem tak naiwny jak on) no i to respienie podczas zabawy aby włączyć abh, a nie będę nawet poruszał tematu slayowania i respienia monstera bo w momencie kiedy ja miałem ten sam problem kacper nie reagował i wolał nadużywać dalej mikrofon śmiejąc się i robiąc przestery. Admin hipokryta którego można nazwać po prostu idiotą jeżeli nie wie że jak było 50% na tak no to druga połowa jednak była na nie, to mamy remis w takim przypadku.

• Kocham to! 2

Spam, jest to zapisane na demku + brak kultury w wypowiedzi

Przez Tomgra,

3 mapa - facebook
19:55 - kacperk49 będąc ct zabija innego ct na chowanym przyciskiem

1 mapa - finland
30:35 - kacperk49 - ojejku, zebys ty zaraz nie stracil 300 na mute
30:40 - mute na 300 dla borszcza, po dyskusji nt. fd oraz lekkich prowokacjach

2 mapa - paradise 
5:05 - kacperk49 vote na chowanego w nastepnej rundzie, wynik 50/50 - tak, po czym daje go w nastepnej rundzie
11:25 - kacperk49 kickuje monstera z powodem "dawaj fajki xd", monster wraca oraz dostaje resp`a, natomiast się buguje. Dostaje slay`a i resp`a.
17:57 - slap dla jabaduseveb od kacperk49 za otwieranie szafki w celi
33:25 - kacperk49 przechodzi do ct, respi się, daje abh na dwie ostatnie osoby i przechodzi do tt

@ xdar1uNqq

• Haha! 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności