Skocz do zawartości
offnest

JB [Przyjęta]Skarga na Majora ;D

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Link do steam: offnest

Link do steam oskarżonego: Nitos

Nick oskarżonego: Nitos
Opis sytuacji: Od początku gdy majorem został Nitos na serwerze aktywność drastycznie spadła nie tylko przez to że jest rok szkolny ale również dla tego że obecny major admin zachowuję się arogancko i wywyższa się rangą jaką mu przydzielono ciągłe odpowiadanie graczom że zaraz mogą dostać bana itp. Major nie angażuję się w serwer poza robieniem eventu aktywny jailbreak i nic po za tym. 
Serwer: JB

Data i godzina zdarzenia: Od początku otrzymania rangi Major admin Jailbreak.
Dowody: Aktywność majora w ciągu ostatnich 30dni "XD"  GT MAJORA

Dodaję skargę Novu która nie wiem dla czego została odrzucona. Wydaje mi się że serwer powoli zdaję się wymierać i to nie za sprawą roku szkolnego oczywiście aktywność poprawi się w wakacje bo ludzie mają więcej wolnego czasu ale JB nie będzie dawało tak dużych przychodów mam na myśli pieniędzy jak kiedyś cn @ xBonio. Gdy aktywność na serwerze była 2 razy jak nie 3 razy większa "mam na myśli czas gdy majorem był np. SK4N3R" i gdy ludzie czekali aż slot na serwerze się zwolni.

Edytowane przez offnest
  • Lubię to! 1
  • Smutne. 4
  • Haha! 2
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Cytat

Dowody: Aktywność majora w ciągu ostatnich 30dni "XD"  GT MAJORA

hmm rzeczywiście 20 dni z 30 i wszystko okolice 75 min lub powyżej nooo nie gra na serwerze.

Cytat

Od początku gdy majorem został Nitos na serwerze aktywność drastycznie spadła nie tylko przez to że jest rok szkolny ale również dla tego że obecny major admin zachowuję się arogancko i wywyższa się rangą jaką mu przydzielono ciągłe odpowiadanie graczom że zaraz mogą dostać bana itp. Major nie angażuję się w serwer poza robieniem eventu aktywny jailbreak i nic po za tym. 

Rzeczywiście odkąd dostałem m@ odrazu spadła ilość graczy <facepalm> Co do reszty to w sumie nie mam co się wypowiadać bo takich sytuacji nigdy nie było, ciężko w sumie tu na coś odpowiedzieć bez jakiegokolwiek dowodu.

Cytat

mają więcej wolnego czasu ale JB nie będzie dawało tak dużych przychodów mam na myśli pieniędzy jak kiedyś cn @ xBonio. Gdy aktywność na serwerze była 2 razy jak nie 3 razy większa "mam na myśli czas gdy majorem był np. SK4N3R" i gdy ludzie czekali aż slot na serwerze się zwolni.

Jeżeli ty mnie porównujesz do SK4N3R który był major adminem jakieś 2-3 lata temu i społeczność była zupełnie inna oraz sieć żyła trochę inaczej no to szapoba xDD Tak ci przypomnę tylko że przede mną było jeszcze z 3 M@ 😆

Cytat

Dodaję skargę Novu która nie wiem dla czego została odrzucona.

Co tu jeszcze mam tłumaczyć skargę pisze gościu który 3/4 pobytu na serwerze obraża i zawsze jest niewinny xD Muty jak i gagi są stosowane według regulaminu i są brane z najniższej półki, a jeżeli ktoś dostaje x ostrzeżeń i x commsów za to samo to się zdarzają większe kary.

No i w sumie to tyle nie ma się co tu rozpisywać bo nie widzę takiego powodu. :)

Edytowane przez Nitos
  • Haha! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niefajnie.

Przechwytywanie.PNG

• Haha! 13
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skarga została przyjęta.
  • Lubię to! 1
  • Wow! 3
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności