Skocz do zawartości

[Przyjęta]Skarga na Admina

 Udostępnij


xdar1uNqq

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steamMój steam

Link do steam oskarżonegoSteam Blumka

Nick oskarżonego:  Blumek 
Opis sytuacji: Odstraszanie graczy, tryhardowanie, brak kultury. Sprawa wygląda tak, że było poleconko: ~ładnych zgrabny szereg na markerze, patrzcie sie w marker(były dwa ten na którym staliśmy i jeden na ścianie, więc patrzyłem się w ten na ścianie, bo było mi tak łatwiej), blumek mnie ostrzelił bez słowa na pytanie: "Skąd mam wiedzieć, na który mam patrzeć" odpowiedział mi bęknieciami XD Następna sytuacja blumuś odwala każdego za drobne spóźnienia i błędy. W następnej rundzie nawet warden go poprosił, żeby tak nie robił, bo nie da się tak grać i prowadzić. Liczę na jakieś upomnienie dla admina, żeby zachowywał się normalnie i spuścił powietrze z opon, bo takie zachowanie tylko powiększa ostatnie pustki na serwerze. Nie tylko ja mu zwróciłem na to uwagę, ale odpowiedzi były podobne do pierwszej :)) 
Serwer: JB

Data i godzina zdarzenia: 22:00 01.05.2022 (facebook) 
Dowody: facebook z podanej daty. Runda 3-1 i następna, aczkolwiek nie znam wyniku, bo wyszedłem :)) 
PS. Chciałbym, żeby to demko obejrzał sam M@ i ocenił zachowanie admina, bo lepiej będzie mógł zdiagnozować problem :)) 

 

EDIT:

w drugiej z wymienionych rund obił mnie bez powodu, a na pytanie czemu to zrobił informacji też nie dostałem

  • Lubię to! 1
  • Smutne. 1
  • Haha! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zesrałeś się

Nikogo nie zabiłem za nic wszystko zgodnie z regulaminem 

2bekniecia =/= brak kultury + dobrze wiesz za co zostałeś zabity 

Tak rzeczywiście odstraszam graczy po prostu grając 🤡

 

///

Chciałbym też dodać że robisz podobnie np. zabijanie za bron w kieszeni od razu po rozpoczęciu rundy. Chyba skarga lekutko pod publiczkę 🤣

 

Edytowane przez blumek
  • Smutne. 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-FreeDay blumek ginie od więźniów po czym czeka chwilę, a następnie respi się.

-"Ładny zgrabny szereg na markerze, po utworzeniu ładnego szeregu macie totalny bezruch patrząc się maksymalnie w ten marker" - Jest to jedno ciągłe polecenie także tylko ty to źle wykonałeś, a polecenie jak najbardziej zrozumiałe.

-Blumek nie odpowiednia odpowiedź jako admin.

-Kolejna runda blumek bezpodstawne obicie xdara w celi.

 

 

Skarga została przyjęta.
  • Lubię to! 1
  • Smutne. 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności