Skocz do zawartości
Bakajoko

JB [Przyjęta]Skarga na tiko i na admina zer0poru

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: (Twój steam na jakim grasz na serwerze)https://steamcommunity.com/profiles/76561199190165482/

Link do steam oskarżonego: (Link do steam, na którą składasz skargę)https://steamcommunity.com/id/Zer0Poru/.......https://steamcommunity.com/profiles/76561199195834591

Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę)Zer0Poru T.B.C/♡ TIKUŚ ♡
Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) siedzial cala mape calutka na ukryciu wszedl tikus na serwer zaczal naduzywac powiedzialem zeby zamknal morde za przeproszeniem bo wk**wia kazdego i przeszkadza wardenom po czym tikus wszedl do ct i robil to co robil wczesniej czyli naduzywal...po chwili wpisałem !ctbanvote lecz super admin siedzial na ukryciu i nie dalo sie go zbanowac....mija 5 min wychodzi zer0 z ukrycia i nadaje mi/programowi po mute za prowokacje/naduzywanie "w strone tikusia" gdzie to tikus naduzywa odkad wbil a jedyny wychodzi bez mute za chwile tikus ekscytuje sie patrzcie na chat co bedzie pisalo i co sie dzieje oczywiscie wylatuje z banem za utrudnianie pracy admina i program to samo xD..A tikus odziwo nadal bez commsa :) super okres probny admina polecam ! ps.[na demku widac ze zer0 jest odkad tikus naduzywal a na pv napisal mi cytuje:"nie bylo mnie jak tikus naduzywal"
Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie)jb

Data i godzina zdarzenia:2022-04-10 23:06 dokladny czas nadania mute a naduzywanie tikusia mialo miejsce juz z 5 min jak nie lepiej wstecz :)
Dowody: (Screeny/ logi serwera, a w przypadku dema- rundy zdarzenia) demko z mapy jb_castleguarddev_v5

Z góry przepraszam act/majora ze musi sprawdzac ale no po to "dostal admina zeby ogarniac serwer a nie przyczyniac sie do jego upadku" [cytuje slowa kokonka pod moim podaniem :P]

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 6
Terminator,

Zachowaj kulturę na forum. Dodaję cenzurę

Tomgra,

Nazwy tematów powinny określać ich treść (poprawiłem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od siebie dodam ze  adminek daje bana na tydzien dla @naviq za tag anty tiko wiec pozdrawiam i jeszcze zniechęca ludzi do grania na jb bo juz jak ktos wbije to nie moze se pogadac nawet z innymi bo zaraz jest nie naduzywac osoby z takim kijem nie powinny byc dopuszczane do administracji

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 4
Tomgra,

SPAM, nic nie wnosisz do tematu.

Jeśli naviq ma jakiś problem z banem, to niech samemu napisze odwołanie/skargę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od tego zera dostałem gaga na 1140min (19h) za napisanie zabij się.

https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1:1:538048205&Submit

Admin daje bany za to, że ktoś powiedział że admin jest na ukryciu jak wystarczy tylko wpisać !votectban i widać że jakiś admin tam siedzi. Inni admini po prostu wychodzą ze specta i dają ostrzeżenie, ale kij to kij. Ogólnie odkąd on ma admina nie można z nikim zamienić zdania bo od razu strzela z tej awp pod pretekstem, że mamy nie nadużywać bo on się poci na serwerze społecznościowym.  

Nie pozdrawiam.

• Lubię to! 1
Tomgra,

Usuwam prowokacje, dodaję link do gaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

admin zer0poru naduzywa komend admina nadaje bany gagi i mute za nic więc nie wiem czy taki dobry admin JB.

Tomgra,

SPAM

Cytat

7. Zakaz wypowiadania się w skargach na forum, jeśli nie ma się nic ważnego do przekazania w sprawie
- rozumie się przez to zakaz potwierdzania skarg przez osoby trzecie, lub pisania czegoś, co jest zapisane na demku

- brak dowodów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aby obronić administratora Zer0poru, z nastepujacych oskarżeń, nadane kary zostały za to, iż serwer odwalał, zdradzał, że siedzi na ukryju wyzywał jak i nadużywał. Jako iż, siedziałem z nim na TS3, poinformowałem go, by wszedł na serwer i udał sie na ukrytego, to też wykonał. Wychwycił kilka sytuacji zachowania graczy, zanotował to sobie i finalnie nadał kary, prosze - oto video.

https://streamable.com/yosi19

• Wow! 2
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jako iz nie chce bronic admina dodam ze admin nie moze wiezyc graczowi na slowo

Tomgra,

SPAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, #$Monster$# napisał:

jako iz nie chce bronic admina dodam ze admin nie moze wiezyc graczowi na slowo

Broniąc zaś swoich racji masz ukazane iż podałem mu prawidłowe informacje, co nie zmienia faktu i kary są SŁUSZNE

Tomgra,

SPAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od siebie dodam tyle gadalem z tikusiem for fun na tsie powiedzial wbijaj bo syf jest gdy wbiłem tikus nie nadużywał lecz gracze go wyzywali spytalem sie kto co zrobił zapisałem prosiłem go przed nadaniem kar o nagranie z wszystkich akcji około 30Sekund każde zeby nie bylo ze wyjęte z kontekstu i finalnie nadalem muty oraz bany z tej mapy jak i z poprzedniej poniewaz rowniez dostalem nagranie tyle odemnie a jesli chodzi o bana na 7dni dla naviq jest on słuszny ponieważ urazal on gracza którym był tikus kazalem mu usunąć ten tag dalem mu ostrzezenia oraz kicka i pisał ze nie zmieni postanowiłem dac mu bana na 2h i tak przez cały tydzień i nie zauważyłem poprawy to postanowiłem nadać dłuższego dziękuje za uwage 

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po obejrzeniu całego demka Tikuś stał większość mapy na afku, najprawdopodobniej pisał do Zer0, lecz sama sytuacja gdy już Zer0 wyszedł z ukrycia Tikuś sam wywyższając się rozpoczął prowokować resztę graczy którzy dostali commsa, a sam Tikuś już nie, według mnie Zero za bardzo się skupił na osobach zgłaszanych, nie zwracając na zachowanie osoby zgłaszającej, także w dniu dzisiejszym Zero dostaje upomnienie, co do commsów osób które dostały to oczywiście słuszne. Mam parę spraw co do Zero  o których sam z nim porozmawiam.

Kary do nadania z mapy:

Tikuś mute 60 nadużywanie/prowokacja

Grzechu mute 60 nadużywanie

Skarga została przyjęta.
  • Smutne. 1
  • Haha! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności