Skocz do zawartości
Kuben

[Odrzucone]odwolanie - Blum65

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ✪Blumx65

Nick admina: bot
Długość bana:Pernament
Data i godzina: 2022-03-18 19:30

Serwer: mirage.arenaskilla.pl:30006
Powód bana: [Little Anti-Cheat 1.6.1] Anti-Duck-Delay Detected XD?
Mapa: Mirage

sprawa jest taka ze wczesniej moglem grac a teraz jak chce dolaczyc to podobno dostalem bana ???? chce zeby ktos to ogarnal bom bylem swierzo po ub

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z poprzedniego odwolania dostales ub 

ale @ Tomgra nadal ci perma 

image.png.9e7f9efb3a85eb58f6989b4db3533074.png

wiec niech sie wypowie tomeczek 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W przypadku Anti-Duck-Delay nie ma pomyłek, uczciwy gracz nie dostanie za to bana. I nie, jakiś skrypt robiący coś ze smoke'ami, by było więcej FPS'ów nie mógł być przyczyną bana.

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=321480

Cytat

Are there false positives? In short: No.

Anti-Duck-Delay works by inputting a value into your usercmd buttons, that is impossible to input by legit players; only internal cheats can do this.

If someone gets banned for this, they were cheating.

I tak, bardziej ufam twórcy AntyCheata, niż słowom zbanowanego gracza (który tak swoją drogą tylko na AS miał 3 bany za BH, od których nawet się nie odwoływał).

https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:565191781&Submit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CO DO TEGO WYPowiem sie tak:

po operacji z 300 fps zrobilo mi sie 110 max a gdy jest 10 graczy na serwerze i wszyscy rzuca smoke mam spadek nawet do 70fps jak jest max serw mam spadek  do 15 fps lub nawet i gorzej uzywam lua oraz skryptow na fps poniewaz nie da sie tak grac mam skrypt na kucanie ale sprawdzalem go na swoim serwerze i zgodze sie dostane bana za ducka ale nie wychodzi jako Anti-Duck-Delay tylko Duck block system poniewaz

on pozwala mi kucnac 4-5 razy normalnie a potem mam ogromny delay kucania nawet do 5-10 sec dlatego tego nie urzywam 

Tomgra rozumiem twoje stwierdzenie ale sie z nim nie zgadzam dlatego poprosze o rozpatrzenie tej sprawy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.03.2022 o 21:53, Kuben napisał:

mam skrypt na kucanie ale sprawdzalem go na swoim serwerze i zgodze sie dostane bana za ducka ale nie wychodzi jako Anti-Duck-Delay tylko Duck block system poniewaz

on pozwala mi kucnac 4-5 razy normalnie a potem mam ogromny delay kucania nawet do 5-10 sec dlatego tego nie urzywam

Obejrzałem demko, dostałeś bana w przedostatniej rundzie, natychmiast po odrodzeniu się, więc twój "Duck block" (zakładam, że po prostu bind na kucnięcie i skok) nie mógł mieć nic do czynienia z tym banem. 

AntyCheat po prostu wykrył podmianę wartości wciśniętych przycisków (usercmd, https://developer.valvesoftware.com/wiki/Usercmd). Jak już wcześniej pisałem (i o czym więcej jest w poprzednim źródle) tylko program "zainjectowany" do gry (czyli cheat .dll itp.) mógł takie coś zrobić.

Dodatkowo tylko na AS miałeś 3 bany za BH (od których się nie odwołałeś), posiadasz również 8 permów za cheaty na innych sieciach. Jesteś cheaterem i w mojej opinii nie powinieneś dostać UB, byłoby to działaniem na szkodę serwera.

Tutaj jeszcze jest twój Faceit, powiązany z twoim kontem Steam: https://faceitfinder.com/profile/76561199090649290

Level 2, niezbyt mocno jak na gracza, który w swoim odwołaniu prosił o to, by sprawdzał go min. Level 7.

Na MM'ach Global, na serwerach społeczności koks, ale już na Faceicie poziom 2?

Jak dla mnie odwołanie do odrzucenia, perm powinien zostać.

Dostałeś bana za Anty-Duck-Delay, to ciebie z góry skreśla, do tego liczne bany na AS i innych sieciach.

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o ile wiem to duck delay jest wykrywany odrazu wiec nie moglem tego uzywac XD 

po drugie jestem dla cb cheaterem dostaje permy za moj playstyle ale ze ktos jest nie ogarniety to nie moja wina 

3 sprawa patrzysz na to konto na faceit a zapomnialem ze konta do boostingu tez musza miec faceit 2+ XD 

4 sprawa odnoscnie do faceit konta mam osobne jesli tak bardzo potrzeba to moge wyslac 

5 sprawa dla mnie odwolanie sie rozpisuje odrazu nie ponad 48h wiec decyzja jak dla mnie do UB 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odwołanie od bana zostało odrzucone.
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności