Skocz do zawartości

[REMAKE] dr_coffe_v3

 Udostępnij


FREDZIO1337

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ludzie dobrej woli, zabrałem się na szybko za odświeżenie dr_coffe_fred.

Planuje ją przede wszystkim zoptymalizować jak się tylko da, odświeżyć paletę kolorów, zmienić oświetlenie i poprawić nieco geometrię.

 

Tak na szybko wprowadziłem taką liste zmian:

  • usunięcie kolumn
  • usunięcie przymusu ręcznego rozwalania ściany
  • obniżenie respa/końca mapy do jednolitego poziomu
  • usunięcie wszystkich sekretów (po za TT)
  • usunięcie błędu z deskami w 2 pułapce
  • usunięcie boosta speeda z respa
  • brak możliwości zabicia się na AWP + wiecej sztuk broni
  • usunięcie z zakończenia AWP tych drzwi na dole
  • usunięcie słowa "fred" z nazwy mapy

 

Zastanawiam się jeszcze nad spłaszczeniem tamtej rampy przed ruchomą platformą bo troche RNG jest odbijanie się od tego

Może coś z tymi zakończeniami zrobię żeby były bardziej fan2play, na pewno na kosach dodam takie cuś co zresetuje hp biąrącym udział w zabawie do 100.

I zbufuje ten plusik na knife żeby TT mogł się szybiej uleczyć przed następnym ożenieniu kosy pod żebro XD

Na AWP dodam jakieś daszki do skakania albo surfa, bo zauważyłem że jak ludzie chcą sobie czas zbić to TT tam stoi i się nudzi fest.

Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły co by można poprawić to zapraszam do podzielenia się nimi tutaj pod postem.

 

Dla tych co zawsze chcieli mieć jakiś "swój" sekret na mapie, mam ofertę w postaci płatnego zaimplementowania pomysłu do wersji v3. Dla malkontentów przypominam jedynie, że to co na mapie się znajdzie zostanie tam już do póki tryb nie umrze. Więc taka cena rozłożona na parę lat tak jak miało to miejsce w przypadku v2 które w 2018 zrobiłem wydaje się być fair, więc proszę nie nazywać mnie januszem biznesu haha.

Koszt usługi: (tylko blik/przelew tradycyjny)

  • 50PLN dla bardziej wymagających sekretów
  • 25PLN dla mniej wymagających sekretów

 

Opcja dla ludzi bez wolnego siana -  zapraszam do wpisania pod tym postem swojego nicku który zostanie dopisany do jakiejś tablicy upamiętniającej na respie.

To tak ak w ramach upamiętnienia, że mi się zechciało do tego wrócić akurat skacząc po waszych włościach. Jak jest tu jakiś grafik który będzie chciał pomóc przy robieniu txt z tymi nickami wszystkimi to można się tu zgłosić.

Bo mi się nie chce albo zrobię na odpierdol się xD

 

Pozdrawiam serdecznie, smacznej kawusi i jebać kapusi. Niech ich fred dusi haha

 

ps. grał ktoś z was na wildzie? :D

 

 

obraz_2022-03-14_032319.png

Edytowane przez FREDZIO1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomgra zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności