Skocz do zawartości
Grzechu

JB [Przyjęta]Skarga na Australię

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Link do steam: (Twój steam na jakim grasz na serwerze) niepotrzebny 

Link do steam oskarżonego: (Link do steam, na którą składasz skargę) https://steamcommunity.com/id/australiaaa/

Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę) Australia 
Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) Admin totalna fawora, na serwerze wbija gracz bez mutacji, który ciągle zadaje głupie pytania typu "czy są tu jacyś ruscy" a drugi chłop ciągle go obraża i nie dostaje za to muta. Ale już zirytowany ja postawiam krzyknąć do niego żeby się zamknął bo mnie wnerwiał a żaden z adminów nie reaguje na jego gadanie bez mutacji. Oczywiście ja po jednym słowie dostaje muta na 120 minut xDDD. Zapytałem się czemu dostałem muta na 120 minut przez 2 słowa. Odpowiedź - Bo jesteś na blackliście ale nie przesadzajmy ze za 2 słowa dostaje muta lol. +Mówił, że podobno przeszkadzam mu w prowadzeniu kiedy tłumaczyłem graczowi za co zabiłem bo wpisywał bezpodstawne fk. 
Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie) Jailbreak 

Data i godzina zdarzenia: 17:35 02/02/2022
Dowody: (Screeny/ logi serwera, a w przypadku dema- dokładny czas zdarzenia) Demko jb_snow_v2 godzina 17:35 02/02/2022

Edytowane przez Tomgra
  • Kocham to! 6
Tomgra,

Zmiana nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gracz o którym wspominałeś ogarnął się po tym, jak go upomniałem, inny tak samo. Gdzieś w między czasie zamknąć łeb kazał mu inny admin (?), i na koniec wydarłeś się ty. Jeszcze później inny gracz, coś na niego wykrzyczał ale byłem w trakcie pisania muta, więc nie widziałem kto to był więc to odpuściłem.
Wcześniej 2 razy zwracałem ci uwagę, żebyś nie wchodził mi w słowo, więc jak najbardziej za trzecim przewinieniem mogłeś dostać muta (w mojej opini ofc).
I tak, jesteś na blackliście, więc jak najbardziej mogłem ci nadać tego muta, nawet gdybyś wcześniej nic nie zrobił.

Zareagowałem na jego nadużywanie bez mutacji, bo powiedziałem mu, że jak się nadużywa to dostaje się muciki. Pytanie o to jak się gra to dla ciebie powód do muta?
Tłumaczyć mogłeś jak ja nie gadałem bo z tego gadania nas dwóch jednoczesnie można nic po prostu nie usłyszeć. 

Dodam, że gracz który wbił i niby przeszkadzał był na 70% nowy, był dość młody sądząc po głosie, zadał pytania pokroju:
"czy są tu ruscy" (99% serwerów JB są czeskie, ruskie itp)
"jak w to się gra" 2 razy
"czy mogę dostać admina"
jeszcze coś nieszkodliwego ale nie pamiętam
i potem jeszcze coś gadał więc dostał mutea.

Uważam, że nowych graczy, potencjalnych przyszłych tubylców trzeba i można traktować z przymrużeniem oka, bo nie znają panujących zasad.
W razie jak gdzieś się pomyliłem z liczeniem to przepraszam. Dodam, że nie byłem jedynym adminem na serwerze i nie nagrywam w głowie całej rozgrywki.

27 minut temu, Grzechu napisał:

Link do steam: (Twój steam na jakim grasz na serwerze) niepotrzebny 

regulamin skarg mówi coś innego 

Edytowane przez Australia
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skarga została przyjęta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności