Skocz do zawartości
Kokonek

JB [Odrzucona]Admin freekilluje ;(

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: (Twój steam na jakim grasz na serwerze) https://steamcommunity.com/id/Kokonek123

Link do steam oskarżonego: (Link do steam, na którą składasz skargę) https://steamcommunity.com/id/niolon/

Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę) Polar 
Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) dał totalny bezurch na środku celi, po upewnieniu się (zadałem pytanie: co było, powiedział tylko "totalny bezruch" także nie było do odwołania) zabił wszystkich na linii czyli z dobre kilka osób (z 5/6?)
Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie) JB

Data i godzina zdarzenia: 14.01.2022 20:57
Dowody: (Screeny/ logi serwera, a w przypadku dema- dokładny czas zdarzenia) Mapka z jb_facebook runda dokładnie 3

• Wow! 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozpiska:

Spoiler

10:09 - Warden Polar wydał polecenia "totalny bezruch na środku celi do mojego odwołania"
11:33 - Kokonek zapytał się czy totalny bezruch był do odwołania. Odpowiedzią Polara było wyłącznie: "totalny bezruch", 
które gracze mogli uznać jako kolejne polecenie lub, że wykonywane przez nich polecenie nie było do odwołania.
11:53 - Polar wydaje polecenie: "wychodzicie na marker". W tym samym czasie słychać było zapytanie gracza joker czy było coś 
do odwołania.
12:04 - Zabija 5 osób, będących na markerze.

Według mnie freekilli tam nie było. Podczas wydawania poleceń nikt wtedy nie mówił poza nim, więc trudności ze zrozumieniem poleceń
nie powinni mieć (powtórzył polecenie 3 razy). Biorąc pod uwagę sytuacje z zapytaniem Kokonka, Polar powinien odpowiedzieć, że
totalny bezruch był do odwołania, zamiast po prostu "totalny bezruch".

@ naiz Według mnie do odrzucenia, ale to ty decydujesz.

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skarga została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności