Skocz do zawartości
PoLaR

[Przyjęte] Podanie na Admina by PoLaR

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: PoLaR
Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Ponieważ nie ukrywajmy, ale na serwie, gdy nie ma admina jest patola, dzieci bez mutacji się drą, wchodzą do ct robią spec fk, fk (skargi) i nawet przez vote bana nie da się zbanować takich osób, ponieważ ludzie trollują i zamiast dać swój głos na TAK to dadzą na NIE, aby się pośmiać z takiego nie ogara, lecz w sytuacji, gdy ktoś ogarnia CT i fajnie prowadzi to takie trolle dają bezpodstawny votebanct (dzieje się to najczęściej w nocy, gdy nie ma żadnego admina na serwerze), chciałbym temu zapobiec. Dodatkowo mam mega spore doświadczenie związane z adminowaniem. Umiem rozwiązywać problemy bez żadnych konfliktów(staram się podejść na spokojnie do sytuacji). Jestem mega pomocną osobą i, gdy ktoś mnie poprosi o pomoc to chętnie pomogę takiej osobie. Uważam, że nie posiadam żadnych konfliktów z  graczami, więc jest to według mnie duży plus. Wszystkich traktuje tak samo bez względu na to co mogą sobą reprezentować. Przeglądam forum, gdy tylko mam trochę czasu, więc nie będzie problemu z odpisywaniem na forum na tematy związane ze mną. Jestem stanowczy i konsekwentny.
Doświadczenie w adminowaniu: Moje doświadczenie w adminowaniu jest bardzo duże. Pierwszy raz zostałem adminem CS GO w 2k17, lecz po kilku miesiącach zrezygnowałem. Dwa lata później objąłem posadę opiekuna na pewnej dużej sieci, która do tej pory istnieje, lecz przez pewne okoliczności zrezygnowałem. Myślę, że to są takie najciekawsze informacje, ponieważ nie widzę sensu, abym pisał na jakich serwerach byłem adminem, lecz w skrócie mogę napisać, że posiadałem jeszcze 4 razy admina.
Jak długo gram w CS:GO?: w cs gram od 2k15 z przerwami, łącznie posiadam lekko ponad 4k godzin.
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: bardziej wieczornych, aczkolwiek gdy nie ma szkoły to wbijam z rana na serwerek.
Link GT: GT #1 GT #2
Znajomość SM: 6 (Gdy posiadałem opiekuna posiadałem pełny dostęp do FTP i zajmowałem się wygrywaniem map, dodawaniem nowych adminów jak i zabieranie ich, dodatkowo robiłem różne rzeczy w FTP, które ciężko opisać)
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/niolon/

Mikrofon: Tak
Mutacja głosu: Tak
Czy przeczytałem regulamin Admina?: Oczywiście, że tak.

Jeżeli ktoś z administracji chciałby, abym rozwinął daną kwestię to chętnie odpowiem na forum/dc/steam/ts3

Pozdro,

Dzięki wielkie z góry za pozytywy

Edytowane przez PoLaR
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie 

Grasz za krótko

• Smutne. 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak 

- ogarnia 

- aktywny

- sm na dużym poziomie

- grałem z nim na tym serwerze gdzie miał opiekuna, byłem tam adminem i pamiętam, że naprawdę robił świetną robotę 

- przedstawienie dlaczego ma mieć admina jest naprawde imponujące 

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko ziombal. Na tak

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze to zloz podanie za tyg i utrzymaj taka aktywnosc i moze sie pomysli 

na nie za krotko grasz

• Smutne. 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, #$Monster$# napisał:

Nie 

Grasz za krótko

Dziwne, na GT bez gangu ma napisane, że grał pierwszy raz w marcu 2019. Generalnie co ma granie do podania. Sam dostałem admina od Cioska po 11 dniach na serwerze, a dotrzymałem go przez następne 5 miesięcy, więc who cares?

+aktywnosc

+doswiadczenie

na tak

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na tak

+wiek

+sm

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie

-bo nie XD 

• Haha! 1
bartaz,

Należy uargumentować swoje stanowisko!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak 

+aktywność 

+sm

+ogarnia

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak
-ogarnia
-aktywność

-znajomość sm może pomóc
-doświadczenie

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, fejmiorr napisał:

nie

-bo nie XD 

Dziwne, ze warna jeszcze nie dostałeś.

zaufam

• Smutne. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam).
Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam:  steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot

*Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio.

Aplikant został przyjęty na stanowisko.
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności