Skocz do zawartości
ponczek

JB [Przyjęta]kolejna ;/

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: (Twój steam na jakim grasz na serwerze)-

Link do steam oskarżonego: (Link do steam, na którą składasz skargę)-

Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę) olixen, xkacpersky, freshu, salwa
Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) olixen, xkacpersky, freshu info nwm dc,ts + prowokacje, salwa prwowokacje 
Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie)jb

Data i godzina zdarzenia: 21-12-2021 20:55  jb_obama_v5_beta 
Dowody: (Screeny/ logi serwera, a w przypadku dema- dokładny czas zdarzenia) demko z obamy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym dodać że tomonto faworyzuje graczy innym daje Gaga 5min mi daje 60 taki perm wciąż mnie prowokuje i jedyne co dostał to 5min gag

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, #$Monster$# napisał:

Chciałbym dodać że tomonto faworyzuje graczy innym daje Gaga 5min mi daje 60 taki perm wciąż mnie prowokuje i jedyne co dostał to 5min gag

Monster na początku powiedziałem, że daje ostrzeżenia na 5 minut i ostrzegałem, że jak się nie ogarniecie będę dawał dłuższe muty i gagi. Część osób się ogarnęła ale Ty Monster nie, więc dostałeś gaga na 60. Dodatkowo chwilę po Tobie gaga na 60 dostał także Salwa.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, #$Monster$# napisał:

Gaga 5min mi daje 60 taki perm wciąż mnie prowokuje i jedyne co dostał to 5min gag

Patrząc na SB oraz na pewną liste, której nazwy publicznie ofc nie mowie, powinienes dostawać dużo dłuższe muty oraz mniej ostrzeżeń
Nie jestem osobą decyzyjną ale co do mutów to moim zdaniem wszystko jak nalezy : PP

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, #$Monster$# napisał:

Dzień dobry, spieszę z wyjaśnieniem 

Spoiler

image.jpeg.3e72b5d9ca62669c604ec1f4dccb0980.jpegimage.thumb.jpeg.7ee83590e28c2cd93bddad9703663b76.jpeg

Zgodnie z powyższą infografiką posiadasz 16300% więcej mutów i gagów od gracza „perm”, co przekłada się na konieczność karania surowszymi karami. Zresztą byłeś adminem na jakiś drkach, powinieneś wiedzieć że nowych graczy nie kara się tak samo jak starych liderów kolumn SourceBansowych (No ale do wiedzenia takich rzeczy trzeba być minimalnie bystrym, wiec można ci to odpuścić).

Poza tym, „perm” to nowy gracz, wiec zasługuje na ostrzeżenia (w przeciwieństwie do graczy z cza*nej listy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

olixen - 4320 ban - info ts

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skarga została przyjęta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności