Skocz do zawartości
Jasiok

UnBan Team [Odrzucone] Szansa na UBT? Podanie Jasioka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : ★Jasiok★
Imię : Jan
Dlaczego ja mam otrzymać rangę UBT? : Dlaczego ja powinienem zostać UBT? Myślę, że jestem odpowiednim kandydatem, ponieważ ogarniam SourceModa. Miałem też admina na serwerach areny :
- admin JB (aktualnie mam)
- admin DRv1 (aktualnie nie mam)
Dzięki tym rangą mam doświadczenie w adminowaniu. Czasami oceniam demka, które mi podsyłają gracze Jailbreak'a (JB). Ogarniam regulamin UBT. Jestem osobą asertywną, pracowitą i bez problemową.

Doświadczenie w ocenianiu demek : Mam admina na serwerze Jailbreak (JB) dostaje czasami demka do obejrzenia na pv na steamie to oglądam, ocena : 8,5/10
Jak długo gram w CS:GO? : 3 lata
Ile czasu poświęcam forum dziennie : 1h~2h ale wbijam co jakiś czas patrzę skargi itd.
Znajomość SM : 5/10
Link do profilu steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561199065162181
Kontakt : discord, steam, forum, teamspeak

Edytowane przez Jasiok
  • Wow! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jasiok to koks

na tak

+ogar

• Lubię to! 1
SchMidT,

Usuwam "bezsensowne" argumenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam nic do coebie ale lepsi kandydaci 

na nie :(

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aktualnie w ubt nie ma zbytnio co robić, także można przetestować jego możliwości

prócz lekkiej głupoty da radę.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Ocena oceniania demek twoim zdaniem 8.5/10 - pokaż nam jakie kol wiek rozpiski oraz udowodnij w jakiej kol wiek skardze jaka będzie na forum. Rozpiska =/= kary jakie trzeba nadać.
2. "[..]ponieważ ogarniam SourceModa" - na tym stanowisku nie musisz ogarniać całego silnika. Masz tutaj dostęp do Sourcebans a nie do Sourcemoda [silnika gry]
3. 5/10 SM - w przypadku znajomości SourceModa [punkt wyżej] powinno to być w o wiele lepszej skali.
4. Ciekawi mnie twoje doświadczenie z regulaminami innych serwerów.. jednak patrząc na twoje wcześniejsze kary to mamy:

• Wszystkie Blokady: 41 [w tym 3 na czat tekstowy]
  • Wszystkie Bany: 6

5. Patrzę na twoje dokonania na innej sieci serwerów i cytuję temat skargi w której zostałeś zdegradowany:
"Opis sytuacji: Kolega ma 12/13 lat, pogrubia sobie głos i ma admina to po pierwsze, po drugie dostalem perma za wyzywanie i nie potrafi mnie odbanowac przez sb, nie zna komend amx/sm, korzysta z !admin na czacie zamiast chociaz jak nie potrafi w konsoli. Jak ktos go przeprosi to daje ub/ un gaga i mowi "ale nie rob tak wiecej ok?", nie potrafi odroznic cheatow od dobrego grania i na odwrot, nie umie zbanowac gracza ktory kami przez caly czas itp. a gracze sie skarza, gdy juz dochodzi do bana/muta/gaga to chlop daje zawsze 30 min, nie zna regulaminu ani bana na ile i za co. " Linku sieci nie podam, skarga z tego roku dodam. 
W 100% chodzi o Ciebie, gdyż sprawdziłem konto na danej sieci i macie takie steamid. 

Moim zdaniem nie jesteś osobą odpowiedzialną do danego stanowiska, gdyż podanie jest napisane bardziej pod admina na serwerze niż rangę UBT na którą startujesz. 
Notorycznie łamiesz regulamin i nie widzę takiej osoby w zespole osób, która ma karać innych graczy za łamanie regulaminu.

• Wow! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aplikacja została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności