Skocz do zawartości
Piotrek101

[Przyjęte] Podanie na admina.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  [NINJA] Piotrek
Dlaczego ja mam otrzymać admina?:   

Warn odrobiony więc  widzimy sie ponownie .

Pisząc podanie kieruję się tym , że na serwerze w godzinach , w których gram panuje bardzo duży harmider . Młodsza część serwerowni Areny Skill'a całkowicie przejmuje ten serwer i robi na nim bałagan - po prostu chlew -co zniechęca starszą społeczność graczy do gry , ale także nowych graczy świeżo wchodzących na serwer w poszukiwaniu nowego miejsca w "więzieniu". Oprócz klasycznego robienia syfu na "VOICE CHACIE "  dochodzi też do licznego łamania regulaminu - głównie specjalnego Freekilowania. Przez te parę miesięcy kiedy pełniłem funkcję administratora ,powierzone mi obowiązki pełniłem starannie i z należytą uczciwością .Pisząc podanie nie piszę go po to ,by wywyższać się nad innymi , lecz po to by pomóc ulepszać jak i dbać o społeczność naszego serwer więzienia . Mam nadzieję , że pomimo wcześniejszych wydarzeń , nie będą one skreślać mnie z kandydatury. 

Pragnę dodać też , że nie po to wracałem do gangu NINJA ,aby zniknąć ponownie z JB. Moja aktywność oceniam dobrze , a każdą wolną chwilę spędzam na JB - nie, nie jestem nerdem.

Jestem przygotowany na negatywny odbiór mojej kandydatury , głównie przez osoby , które w latach ubiegłych karałem ,ale mam nadzieję , że każdy podejdzie do tego z subiektywną oceną według reali. 
Doświadczenie w adminowaniu: Byłem od 17 czerwca 2020 do Stycznia 2021 na JB Arenki .
Jak długo gram w CS:GO?:  Ponad 5 lat.
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?:  Aktualny czas to 15:30 - 23:00 , ale od 6 września się to zmieni  w związku z nowym systemem pracy.
Link GT: 

https://www.gametracker.com/player/Piotrek/137.74.7.15:30050/  < Początek Gry po Powrocie.
https://www.gametracker.com/player/[Ninja] Piotrek/137.74.7.15:30050/ < Aktualny 
Znajomość SM: 5/10
Link do profilu Steam:  https://steamcommunity.com/id/Piotrek101/
Mikrofon: Tak posiadam.

Mutacja głosu: Tak posiadam.
Czy przeczytałem regulamin Admina?:  Tak przeczytałem.

• Haha! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak

stary gracz

aktywnosc

podanie

zachowanie

ogarniasz

dobry ziomek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

staż

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

okres próbny 

+ staż

+ Sm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

+sm

+doświadczenie 

+wiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam).
Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam:  steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot

*Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio.

Aplikant został przyjęty na stanowisko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności