Skocz do zawartości
Br0wn

Inne [Odrzucona]Redakcja śmiech na sali

Rekomendowane odpowiedzi

A więc zacznijmy od tego, że redaktorzy na AS to śmiech na sali :)
Zadajmy sobie pytanie na czym polegało pytanie dnia, kiedy prowadził je @ Ciosek? Pytanie dnia pojawiało się codziennie o godzinie 00:00 przez prawie cały rok, pytania były ciekawe i wymagały rozwiniętej odpowiedzi, może nie wszystkie ale większość. Teraz pytania dnia pojawiają się o różnych porach dnia lub wcale się nie pojawiają... Teraz większość pytań jest XD równie dobrze moglibyście zadać pytanie "czy robiłeś dziś kupę" i nikt nie zauważyłby, że pytanie jest głupie i inne niż pozostałe. Szczerze czasem ratuje was tylko @ naizdodając pytanie dnia 😢 O @ Grzechuktóry nawet grafiki do tych pytań nie daje już nie wspomnę :) 
Zabieracie się za różne rzeczy np. Film/serial Dnia i go nie kończycie :( znaczy to akurat na plus, bo tylko zaśmiecacie tym forum 😎 

MEM DNIA, ogólnie ja na miejscu właścicieli wstydziłbym się mieć coś takiego w redakcji :/ , żeby te memy były chociaż związane z tematyką forum :/ ALE JESZCZE lepiej byłoby gdyby były one śmieszne i nie cringowe 😎 

Spoiler

image.png.66d63ecb61ea4a70e8fabd63f7d8af67.png

Zamiast dodawać jakieś memy dnia, filmy dnia, cytaty dnia, to weźcie skupcie się na samym pytaniu dnia i np. na wywiadach :) 
Resztę zostawiam właścicielowi co z tym zrobi. 

Pozdro 

  • Lubię to! 2
  • Wow! 1
  • Kocham to! 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem, czy wiedziałeś, ale przed napisaniem skargi był grafik kto o jakiej porze wstawia tematy. @ Killerekmiał wstawiać ze mną tematy, ale że nie wstawiał to dlatego ja wstawiałem tematy o różnej porze niż powinny one być. Jeżeli mówisz że pytania są bez sensu to śmiało, wstawiaj tematy w dziale redakcji i pokaż co potrafisz. To co ze mną będzie to już @ xBoniosię tym zajmie.

 

PS. Mogę Ci wysłać aktualny grafik żeby nie było, że redaktorzy nic nie robią. 

obraz_2021-08-10_061023.thumb.png.7a6f1db736a0efee49416400d96efb33.png

Nie moja wina, że ktoś nie wstawi tematu i się pojawi o różnej porze lub wcale. Staram się regularnie wstawiać tematy jeżeli grafik się zgadza.

 

To, że mam reputację taką jaką mam i prawie każdy chcę się mnie pozbyć i mnie nie lubi to nie znaczy, że wywalone mam w dział redakcji. Redaktor to jedyna ranga, na której mogę się wykazać i pokazać że mi zależy i nie posiadam czegoś dla kolorku. 

 

Jak widać, staram się aby dział redakcji był ożywiony ale niektórzy nie doceniają po prostu tego. 

Edytowane przez Rastafari
  • Lubię to! 1
  • Smutne. 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skarga została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności